Jump to content

[GR]telika ti 8a ginei me ts apousies? "tzampa" kanoume katalipsi ?


~CrazyAssassin~

Recommended Posts

telika ti 8a ginei me ts apousies re? exw akousei oti mas miwnoun ts apousies kata 50% (dld 25 dikeologimenes-25adikeologites ) auto akoustike arxes septemvriou alla tr prosfata eida edw oti dn mas ts miwnoun telika ti 8a ginei? rwtisame ka8ightes kai lene dn 3eroume enw aloi lene 8a miw8oun enw aloi oti dn 8a miw8oun rofl (MILAW GIA GEL)

Link to comment
Share on other sites

eixan pei oti 8a mas ts miwsoun kai epemene i upourgos 8umame alla ti egine? katalave oti 8a upar3oun diamartiries kai to stamatise?

pou to akouses sto facebook ?
Link to comment
Share on other sites

eixan pei oti 8a mas ts miwsoun kai epemene i upourgos 8umame alla ti egine? katalave oti 8a upar3oun diamartiries kai to stamatise?

Oχου πια με τον καθε μαλακα που βγαινει και λεει οτι θελει

τιποτα δεν εγινε,και με τις καταληψεις μπορει να κανετε μαθημα και τα Σαββατα

bb

Link to comment
Share on other sites

Oχου πια με τον καθε μαλακα που βγαινει και λεει οτι θελει

τιποτα δεν εγινε,και με τις καταληψεις μπορει να κανετε μαθημα και τα Σαββατα

bb

y afto lene oi ka8igites sto epal pou eime..

BTW 2 vdomades katalhpsh kanoume :S

Link to comment
Share on other sites

Οι απουσίες ναι μειώθηκαν αλλά όχι έτσι όπως λέγαμε.

Απλά πέρυσι είχαν αυξηθεί λόγο γρίπης και τώρα ξαναμειώθηκαν στο κανονικό τους.

Δλδ αν κάνετε για αυτό το λόγο κατάληψη,η υπουργός παιδείας είπε μάθημα και το σάββατο για να συμπληρωθούν οι χαμένες ώρες  ;P

 

http://edu.klimaka.gr/leitoyrgia-sxoleivn/anakoinvseis/974-orio-apusies-scholeia-devterovathmias.html

ασδ

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα πειτε μου τι σας εκανε να πιστεψετε οτι οι Δικαιολογημενες θα πηγαιναν 25

πειτε μου

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα πειτε μου τι σας εκανε να πιστεψετε οτι οι Δικαιολογημενες θα πηγαιναν 25

πειτε μου

 

Φήμες

Link to comment
Share on other sites

Να δείτε πόσο βλάκες είστε. Όταν κάποτε έλεγα εγώ τι κανονικά είναι η κατάληψη εσείς δεν ακούγατε. Γιατί κάνεις ρε φίλε κατάληψη; Επειδή κάτι άκουσες; Πήγε ποτέ το 15μελές να συζητήσει το θέμα με τον διευθυντή σας και να ρωτήσετε αν έχει έρθει κάποια επίσημη εγκύκλιος; Προφανώς όχι. Και σαν να μην φτάνει αυτό, αφού έχετε δει τόσο καιρό πως ούτε στις εφημερίδες δεν λέει κάτι τέτοιο, έρχεσαι και ρωτάς εμάς αντί να πας στον διευθυντή σου. Είστε χαζοί πραγματικά και πολύ ανώριμοι.

Link to comment
Share on other sites

Να δείτε πόσο βλάκες είστε. Όταν κάποτε έλεγα εγώ τι κανονικά είναι η κατάληψη εσείς δεν ακούγατε. Γιατί κάνεις ρε φίλε κατάληψη; Επειδή κάτι άκουσες; Πήγε ποτέ το 15μελές να συζητήσει το θέμα με τον διευθυντή σας και να ρωτήσετε αν έχει έρθει κάποια επίσημη εγκύκλιος; Προφανώς όχι. Και σαν να μην φτάνει αυτό, αφού έχετε δει τόσο καιρό πως ούτε στις εφημερίδες δεν λέει κάτι τέτοιο, έρχεσαι και ρωτάς εμάς αντί να πας στον διευθυντή σου. Είστε χαζοί πραγματικά και πολύ ανώριμοι.

exei er8ei egkiklios kai elege pws h apousies 8a einai h idies me tis proigoumenes xornies , me tin miwsi enoousan to "bonus" pou eixa dwsei xtes gia tin gripi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...