Jump to content

Ναι αυτό είναι το topic σου ! Σε ποιον [...]


Recommended Posts

Γεια χαρά αγαπητοί χρήστες του l2 , ευπρόσδεκτοι παρακμιακοί και μη. Η εμπνευσή για την δημιουργία τούτου του topic μου δημιουργήθηκε καθώς έβλεπα τα ίδια παρακμιακά topic καθημερινά. Να κάνουν όλοι topic και να μην κάνω και εγώ ; θα βγάλω και adena να τα δώσω στον pwnz0r ! Τέσπα αγαπητοί καριερίστες , καθώς εμείς οι επαγγελματίες τσίτερς παίζουμε 8 χρόνια l2 έχουν δει πολλά τα μάτια μας.

Πόλλα και διάφορα. Ένας άχρηστος που δεν ξέρει τι buff να πάρει στον Sph να κάνει donate και την επόμενη μέρα να χώνει ολόκληρο party μόνος του , οι tank να παίρνουν berserker spirit , οι rogue να βάζουν Heavy imperial crusader και πολλά αλλά !

 

Καθώς εμείς είμαστε εμπειροί θα συζητήσουμε το εξής θέμα. Σε ποιον server πιστεύετε έχει περάσει το ποιο πολύ χρήμα , δηλαδή μέσο donate. Poll δεν θα βάλω για δύο λόγους , πρώτον καινούργιοι server εμφανίζονται καθημερινά οπότε σίγα μην κάνω update το poll συνέχεια και δεύτερον μπορεί ο καθένας να ψήφιζει ότι θέλει είτε απο ψυχολογικα είτε από πείσμα , αφού ούτωσι άλλος στα poll οι ψήφοι μπαίνουν ανώνυμα οπότε για να πείτε την γνώμη σας πρέπει να κάνετε post.

 

Έχουμε 2 κατηγορίες , τους ελληνικούς και τους ξένους server οπότε πρέπει να πείτε ποιος ελληνικός server πιστεύετε έχει βγάλει το ποιο πολύ χρήμα και ποιος ξένος

 

Ας αρχίσει η συζήτηση !

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παίζω l2 από το 98' που πήρε η Γαλλία το Μουντιάλ.

 

καθώς εσύ είσαι έμπειρος εξέφρασε μας την γνώμη σου !

Link to comment
Share on other sites

θα βγάλω και adena να τα δώσω στον pwnz0r !

πως?αφού είσαι απλό member..εκτός και αν ένας φοίνικας όλα τα κάνει..εκεί πάω πάσο.
Link to comment
Share on other sites

Αν και το topic είναι λίγο fail (πιστεύω), θα μπορούσαμε να έχουμε επιλογές? πχ, ελληνικούς ή ξένους ή κάτι συγκεκριμένο? Έτσι όπως το παρουσίασες είναι πολύ γενικό και δύσκολο να αποφασίσει κανείς.

Link to comment
Share on other sites

πως?αφού είσαι απλό member..εκτός και αν ένας φοίνικας όλα τα κάνει..εκεί πάω πάσο.

 

παρακαλώ είμουν V.I.P. member για 1 μερά και μετά έγινα επίτιμο μέλος του Spam Team

 

Αν και το topic είναι λίγο fail (πιστεύω), θα μπορούσαμε να έχουμε επιλογές? πχ, ελληνικούς ή ξένους ή κάτι συγκεκριμένο? Έτσι όπως το παρουσίασες είναι πολύ γενικό και δύσκολο να αποφασίσει κανείς.

 

 

Δες απλά έβαλα χιούμορ μέσα. τώρα αυτό για ελληνικούς/ξένους καλή ιδέα το κάνω edit σε λίγο

Link to comment
Share on other sites

πως?αφού είσαι απλό member..εκτός και αν ένας φοίνικας όλα τα κάνει..εκεί πάω πάσο.

Είναι ΠΣΑ μέλος.

Link to comment
Share on other sites

πως?αφού είσαι απλό member..εκτός και αν ένας φοίνικας όλα τα κάνει..εκεί πάω πάσο.

 

VIP + Spam Team Member είναι γι'αυτό δεν έχει χρώμα.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ρωτάς Κιόλας..

Ο Dimis έχει αγοράσει σπίτι, αμάξι, έχει κάνει δωρεά σε 3/4 ιδρύματα, έχει προπληρώσει όλες της υπηρεσίες (ΕΥΔΑΠ, ΔΕΗ) με lifetime membership και κάθε μέρα κερδίζει και άλλα. Δεν τον κατηγορώ φυσικά, μιας και είναι έξυπνος (και τυχερός) για να τα καταφέρει αυτά.

Σίγουρα ο l2mafia.

 

8 χρόνια

 

Και θεωρείς τον εαυτό σου έμπειρο;

Να τι εστί l2εμπειρία:

 

Εγώ παίζω l2 από το 98' που πήρε η Γαλλία το Μουντιάλ.

Link to comment
Share on other sites

καθώς εσύ είσαι έμπειρος εξέφρασε μας την γνώμη σου !

 

Η εμπειρία μου με υποχρεώνει να σου πω πως στην προστακτική είναι "Έκφρασε" και όχι "Εξέφρασε".

 

Τέλος πάντων είναι γεγονός πως all greek servers suck, εκτός από noobwars και ίσως raidfight.

Link to comment
Share on other sites

Ρωτάς Κιόλας..

Ο Dimis έχει αγοράσει σπίτι, αμάξι, έχει κάνει δωρεά σε 3/4 ιδρύματα, έχει προπληρώσει όλες της υπηρεσίες (ΕΥΔΑΠ, ΔΕΗ) με lifetime membership και κάθε μέρα κερδίζει και άλλα. Δεν τον κατηγορώ φυσικά, μιας και είναι έξυπνος (και τυχερός) για να τα καταφέρει αυτά.

Σίγουρα ο l2mafia.

 

Και θεωρείς τον εαυτό σου έμπειρο;

Να τι εστί l2εμπειρία:

 

 

Πλάκα πλάκα πόσα λεφτά έχει βγάλει ο admin του mafia (που εννοείται ότι είναι ο server με τα πιο πολλά donates);

Link to comment
Share on other sites

παρακαλώ είμουν V.I.P. member για 1 μερά και μετά έγινα επίτιμο μέλος του Spam Team

Είναι ΠΣΑ μέλος.

VIP + Spam Team Member είναι γι'αυτό δεν έχει χρώμα.

α σόρρυ δεν το ήξερα.

 

 

και εγώ τον mafia θα πω.

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα πλάκα πόσα λεφτά έχει βγάλει ο admin του mafia (που εννοείται ότι είναι ο server με τα πιο πολλά donates);

 

Κοίταξε, ας θεωρήσουμε πως ο μαφια συνολικά σε όλο το νετγουορκ έχει γύρω στους 1000 παίκτες.

Ας θεωρήσουμε επίσης πως υπάρχουν και άλλοι πολλοί που σταμάτησαν να παίζουν.

Τώρα, υπολόγισε πόσα λεφτά έχει βγάλει, εάν ένα κλασικό παράδειγμα ντονέιτ είναι αυτό:

 

shot00018hx.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ρωτάς Κιόλας..

Ο Dimis έχει αγοράσει σπίτι, αμάξι, έχει κάνει δωρεά σε 3/4 ιδρύματα, έχει προπληρώσει όλες της υπηρεσίες (ΕΥΔΑΠ, ΔΕΗ) με lifetime membership και κάθε μέρα κερδίζει και άλλα. Δεν τον κατηγορώ φυσικά, μιας και είναι έξυπνος (και τυχερός) για να τα καταφέρει αυτά.

Σίγουρα ο l2mafia.

 

και είναι κρυφός χορηγός του ολυμπιακού !

 

Και θεωρείς τον εαυτό σου έμπειρο;

Να τι εστί l2εμπειρία:

 

έγω είμουν μαθητής του ανεπανάληπτου OmGG παρακαλώ , ο χρήστης που έχει χαρακτηριστεί ως θρύλος

 

Πλάκα πλάκα πόσα λεφτά έχει βγάλει ο admin του mafia (που εννοείται ότι είναι ο server με τα πιο πολλά donates);

 

αγοράζει το mxc x10 φορές χαλαρά

 

 

shot00018hx.jpg

 

θέλω μία μπριζόλα με λίγες πατάτες α όχι επίσης θέλω ένα κάβουρα τον καλύτερο που έχετε , ένα αστακό χρύστα πιρούνια μία τηλεόραση πλάσμα 50 ιντζών να βλέπω Nova Παο - ΟΣΦΠ και μερικές σαμπάνιες.

 

 


 

ωραία μέχρι τώρα από τους ελληνικούς ο l2mafia έχει τα ποιο πολλά donate ας πούμε και για τους ξένους

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...