Jump to content

[GR]Επίσημο Ολυμπιακό Τόπικ


MasterDisaster

Recommended Posts

πήραν το κύπελλο στο μπάσκετ, τι τους νοιάζει τώρα το ποδόσφαιρο; αυτά θα λένε.

Link to comment
Share on other sites

πήραν το κύπελλο στο μπάσκετ, τι τους νοιάζει τώρα το ποδόσφαιρο; αυτά θα λένε.

'Aντε μωρέ με τα μαλακισμένα που αρνούνται να παραδεχτούν το ο,τι δήποτε βόδια. Πάντα έτσι κάναν δεν τους ξέρουμε ΧΡΟΟΟΝΙΑ τώρα από τότε που ήμουν δημοτικό η ίδια συμπεριφορά τίποτα δεν έχει αλλάξει. Εκτός αυτού όμως όταν νικάει ο ολυμπιακός στην Ευρώπη καμιά κουβέντα και ας μην έχει σημασία το κόκκινο , το πράσινο η το κίτρινο αρκεί που ήταν Ελλάδα αλλά και πάλι με μούτρα είναι ποτέ δεν χαίρονται. Περισσότερο χαρά εάν αποκλίζονταν. Ενώ εμείς πάντα υποστηρίζαμε και θα συνεχίζουμε την όποια νίκη ελληνικής ομάδας σε Ευρώπη.

Link to comment
Share on other sites

'Aντε μωρέ με τα μαλακισμένα που αρνούνται να παραδεχτούν το ο,τι δήποτε βόδια. Πάντα έτσι κάναν δεν τους ξέρουμε ΧΡΟΟΟΝΙΑ τώρα από τότε που ήμουν δημοτικό η ίδια συμπεριφορά τίποτα δεν έχει αλλάξει. Εκτός αυτού όμως όταν νικάει ο ολυμπιακός στην Ευρώπη καμιά κουβέντα και ας μην έχει σημασία το κόκκινο , το πράσινο η το κίτρινο αρκεί που ήταν Ελλάδα αλλά και πάλι με μούτρα είναι ποτέ δεν χαίρονται. Περισσότερο χαρά εάν αποκλίζονταν. Ενώ εμείς πάντα υποστηρίζαμε και θα συνεχίζουμε την όποια νίκη ελληνικής ομάδας σε Ευρώπη.

Ωπα ωπα περιμενε δεν υποστηριζουν ολοι τις Ελληνικες ομαδες στην Ευρωπη και μιλαω για ολες τις μεριες (Βαζελους,γαυρους,χανουμια,Μπαοκια) ειναι λιγοι αυτοι που 8α βγαλουν τα "κοκκινα" η τα "πρασινα" γυαλια και θα υποστηριξουν αλλη ομαδα....

Οσο για τους 8 που ειπες , δεν ειστε ακομα γιατι οπως κανατε εσεις το διπλο μπορουν να το κανουν και οι αντιπαλοι , ελπιζω μονο η αλαζονεια των παικτων σας να μην σας το στερησει αν και πιστευω πως δεν θα αφησει να γινει κατι τετοιο ο Βαλβερδε ,εγω θελω να περασετε αν και ειμαι Παναθηναικος , διοτι θελω να παρει καναν βαθμο η Ελλαδα συν οτι εχω βαλει και στοιχημα :P

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το ότι πρέπει να υποστηρίζουμε τις ομάδες μας στην Ευρώπη εγώ δεν το καταλαβαίνω. Δεν θα πανηγυρίσω εγώ νίκη του ΠΑΟ στην Ευρώπη, όπως δεν θα πανηγυρίσει ο οπαδός της Ρεάλ νίκη της Μπαρτσελόνα, ο οπαδός της Σίτι νίκη της Γιουναϊτεντ κτλ.. Αυτό συμβαίνει παντού και το βρίσκω πολύ φυσιολογικό.

Link to comment
Share on other sites

'Aντε μωρέ με τα μαλακισμένα που αρνούνται να παραδεχτούν το ο,τι δήποτε βόδια. Πάντα έτσι κάναν δεν τους ξέρουμε ΧΡΟΟΟΝΙΑ τώρα από τότε που ήμουν δημοτικό η ίδια συμπεριφορά τίποτα δεν έχει αλλάξει. Εκτός αυτού όμως όταν νικάει ο ολυμπιακός στην Ευρώπη καμιά κουβέντα και ας μην έχει σημασία το κόκκινο , το πράσινο η το κίτρινο αρκεί που ήταν Ελλάδα αλλά και πάλι με μούτρα είναι ποτέ δεν χαίρονται. Περισσότερο χαρά εάν αποκλίζονταν. Ενώ εμείς πάντα υποστηρίζαμε και θα συνεχίζουμε την όποια νίκη ελληνικής ομάδας σε Ευρώπη.

ΓΡΟΥΠΙΕΡΗΣ ΟΛΕ ΡΕ

 

 

@ο γαυρος πότε παίζει Ευρώπη πάλι και με ποιον

Link to comment
Share on other sites

ΓΡΟΥΠΙΕΡΗΣ ΟΛΕ ΡΕ

 

 

@ο γαυρος πότε παίζει Ευρώπη πάλι και με ποιον

πέμπτη, μέταλιστ

 

 

στο οακάααααααααα στο οακάααααααααααααααααααααααααααα

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΓΚΟΛ 2 ΜΕΤΡΑ ΟΦΣΑΪΝΤ !

μαλάκα θα τσούξει τέρμαααααααααααααααααααααααααααααααααααα
Link to comment
Share on other sites

μαλάκα θα τσούξει τέρμαααααααααααααααααααααααααααααααααααα

ΜΑΛΑΚΑ ΑΚΟΜΑ ΓΕΛΑΩ ΜΕ ΤΟ ΧΤΕΣΙΝΟ! ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟ ΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΑΔΙΚΗΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ; Ο ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ Ή Ο ΚΟΥΡΕΑΣ ΤΟΥ ; ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΛΑΚΑ ΑΚΟΜΑ ΓΕΛΑΩ ΜΕ ΤΟ ΧΤΕΣΙΝΟ! ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟ ΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΑΔΙΚΗΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ; Ο ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ Ή Ο ΚΟΥΡΕΑΣ ΤΟΥ ; ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΑΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΑΧ
Link to comment
Share on other sites

ΜΑΛΑΚΑ ΑΚΟΜΑ ΓΕΛΑΩ ΜΕ ΤΟ ΧΤΕΣΙΝΟ! ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟ ΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΑΔΙΚΗΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ; Ο ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ Ή Ο ΚΟΥΡΕΑΣ ΤΟΥ ; ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Egrapse istoria afth h ataka

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΛΑΚΑ ΑΚΟΜΑ ΓΕΛΑΩ ΜΕ ΤΟ ΧΤΕΣΙΝΟ! ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟ ΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΑΔΙΚΗΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ; Ο ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ Ή Ο ΚΟΥΡΕΑΣ ΤΟΥ ; ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΚΛΑΙΩ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
Link to comment
Share on other sites

O Τσακ Νόρις θα είναι στην Φιέστα του Παναθηναϊκού τον Μάιο...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...