Jump to content

[GR]Επίσημο Ολυμπιακό Τόπικ


MasterDisaster

Recommended Posts

και ο μήτρογλου ... (ότι βρισιά θες βάλε εδώ) αλλά είχε βάλει 2 γκολ..

Εμένα σαν παίχτης πάντως δεν μου αρέσει και πιστεύω ότι δεν μπορεί να βάλει Goal μόνο από το μισό μέτρο.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα σαν παίχτης πάντως δεν μου αρέσει και πιστεύω ότι δεν μπορεί να βάλει Goal μόνο από το μισό μέτρο.

Μάλλον το αντίθετο εννοείς!Είναι πολύ καλός σε μερικά σημεία αλλά του λείπει η δεινότητα !
Link to comment
Share on other sites

Εμένα σαν παίχτης πάντως δεν μου αρέσει και πιστεύω ότι δεν μπορεί να βάλει Goal μόνο από το μισό μέτρο.

 

Έχει τρομερά χαρακτηριστικά αλλά αν δεν σοβαρευτεί και δεν δουλέψει λίγο παραπάνω θα χαθεί.

Link to comment
Share on other sites

mia xara paiktis einai..talento megalo..apla den tou didonte toses pases oses ston cisse..oxi oti o anwteros tou alla einai para polu kalos o mitroglou pisteuw o kaliteros ellinas epithetikos tin periodo afti..apla exei xasei 3-4 goal pou den xanontai..afta simvenoun kai sta kalitera spitia :P

Link to comment
Share on other sites

mia xara paiktis einai..talento megalo..apla den tou didonte toses pases oses ston cisse..oxi oti o anwteros tou alla einai para polu kalos o mitroglou pisteuw o kaliteros ellinas epithetikos tin periodo afti..apla exei xasei 3-4 goal pou den xanontai..afta simvenoun kai sta kalitera spitia :P

Αν πάρεις από αυτόν...ναι...

. Βασικά ο Μήτρογλου όταν θέλει παίζει μεγάλη μπάλα και πετάει 2-3 γκολάκια. Όταν δεν θέλει χάνει τα πιο απίστευτα γκολ(βλέπε Ηρακλή) και στο ίδιο παιχνίδι μπορεί να βάλει ένα γκολ που δεν το φαντάζεσαι καν ότι θα μπει (βλέπε πάλι Ηρακλή :P)
Link to comment
Share on other sites

 

-Απο παιδι πολυ μικρο

ηταν λιγο κουνηστο

ειχαι ενα προτηπο

τον Ηλιοπουλο!!!

Ηλιοπουλε μπηνε

 

στο πουλμαν σε γαμησαμε,

 

σου καναμε τον κωλο νααα

 

Γιαννακι πουσταρα!!!!

 

Οποιος ειναι βαζελος

 

ειναι και πουτανας γιος,

 

γεννηθηκε μες στης Φηλις

 

σε οικο ανοχης!!!

 

Τα βραδuα που κοιμοτανε,

 

η μανα του γαμιοτανε,

 

μ’εναν γαυρο ψολαρα

 

απο τον Πειραια!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

 

-Απο παιδι πολυ μικρο

ηταν λιγο κουνηστο

ειχαι ενα προτηπο

τον Ηλιοπουλο!!!

Ηλιοπουλε μπηνε

 

στο πουλμαν σε γαμησαμε,

 

σου καναμε τον κωλο νααα

 

Γιαννακι πουσταρα!!!!

 

Οποιος ειναι βαζελος

 

ειναι και πουτανας γιος,

 

γεννηθηκε μες στης Φηλις

 

σε οικο ανοχης!!!

 

Τα βραδuα που κοιμοτανε,

 

η μανα του γαμιοτανε,

 

μ’εναν γαυρο ψολαρα

 

απο τον Πειραια!!!!!!!

Μη δίνεις αφορμές για να μας κλειδώσουν το τόπικ.
Link to comment
Share on other sites

Πόσο ξεφτίλας και κομπλεξικός μπορεί να ναι αυτός ο Βασιλαράς ρε πούστη μου ; Μέχρι και στον ύπνο του βλέπει τον Θρύλο να σηκώνει κούπες και σε κάθε άρθρο του γράφει για τον Ολυμπιακό ; Από τη στιγμή που έλιωσε η καραμέλα της παράγκας βλέπει παντού παραρτήματα του Ολυμπιακού και ότι όλα τα ματς είναι φιλικά για τον Ολυμπιακό μέσα στη σεζόν δηλαδή εντάξει ο τύπος είναι τραγικός και θέλει να αποκαλείται και δημοσιογράφος.Όλα αυτά μία μέρα μετά τη σύσκεψη που είχαν τα όργανα της Σούπερ Λιγκ και την παράκληση στους δημοσιογράφους να μη δυναμιτίζουν το κλίμα.

Link to comment
Share on other sites

Πόσο ξεφτίλας και κομπλεξικός μπορεί να ναι αυτός ο Βασιλαράς ρε πούστη μου ; Μέχρι και στον ύπνο του βλέπει τον Θρύλο να σηκώνει κούπες και σε κάθε άρθρο του γράφει για τον Ολυμπιακό ; Από τη στιγμή που έλιωσε η καραμέλα της παράγκας βλέπει παντού παραρτήματα του Ολυμπιακού και ότι όλα τα ματς είναι φιλικά για τον Ολυμπιακό μέσα στη σεζόν δηλαδή εντάξει ο τύπος είναι τραγικός και θέλει να αποκαλείται και δημοσιογράφος.Όλα αυτά μία μέρα μετά τη σύσκεψη που είχαν τα όργανα της Σούπερ Λιγκ και την παράκληση στους δημοσιογράφους να μη δυναμιτίζουν το κλίμα.

 

Και στο προηγούμενο του άρθρο μιλούσε για δημοσιογράφους που καταστρέφουν το άθλημα.

Link to comment
Share on other sites

Και στο προηγούμενο του άρθρο μιλούσε για δημοσιογράφους που καταστρέφουν το άθλημα.

Ο άνθρωπος είναι ο ορισμός του δημοσιοκάφρου.

Link to comment
Share on other sites

http://www.gazzetta.gr/football/super-league/item/104658-%CE%91%CF%85%CF%84%CF%8C%CF%86%CF%89%CF%81%CE%BF-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CF%80%CF%8C%CE%B8%CE%B5%CE%BD-%CE%AD%CF%83%CF%87%CE%B5%CF%82-%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CE%B9%CF%84%CE%B7%CF%84%CF%8E%CE%BD

 

Παράλληλα επέστησε την προσοχή στα σχόλια των δημοσιογράφων αλλά και στο περιεχόμενο των διαφόρων blogs και φόρουμ των οπαδών στο Διαδίκτυο, προκειμένου να μην πυροδοτείται η βία...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Οι συνθέσεις των δύο ομάδων:

 

Ολυμπιακός (Ερνέστο Βαλβέρδε): Αντώνης Νικοπολίδης, Βασίλης Τοροσίδης, Αβραάμ Παπαδόπουλος, Όλοφ Μέλμπεργκ, Ραούλ Μπράβο, Ντουντού Σεαρένσε, Αριέλ Ιμπαγάσα, Νταβίδ Φουστέρ, Άλμπερτ Ριέρα, Ντένις Ρόμενταλ, Μάρκο Πάντελιτς.

 

Αναπληρωματικοί: Ούρκο Πάρντο, Φρανσουά Μοδέστο, Χοσέ Χολέμπας, Μοϊσές Ουρτάδο, Κέβιν Μιραλάς, Γιάννης Φετφατζίδης, Κώστας Μήτρογλου.

 

Αστέρας Τρίπολης (Βαγγέλης Βλάχος): Ματίας Ντεγκρά, Μπρούνο Ουριμπάρι, Σωκράτης Φυτανίδης, Σεμπάστιαν Μπαρτολίνι, Λεωνίδας Αργυρόπουλος, Αντώνης Λαδάκης, Σεμπάστιαν Καρέρα, Σαλίμ Αράς, Αντριάν Μπαστία, Μάρτινς Ροζέριο, Γκόραν Ρούμπιλ.

 

Αναπληρωματικοί: Νικόλας Αναστασόπουλος, Κωνσταντίνος Φορτούνης, Ρούμπεν Πουλίδο, Μαρκ Κερ, Χρήστος Πιπίνης, Αναστάσιος Μπακασέτας, Σαλοζέ Ουντόζι.

Link to comment
Share on other sites

Ο Θρύλος δεν πιάνεται σήμερα! Μεγάλη μπάλα και φαίνεται ότι γίνεται δουλειά στις προπονήσεις! Αυτός είναι Θρύλος που θέλουμε να βλέπουμε!!

 

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΕΤΣΙ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΣΤΕ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΟΟΟΟΟ !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...