Jump to content

[GR]Επίσημο Ολυμπιακό Τόπικ


MasterDisaster

Recommended Posts

Φευγάτος ο Τοροσίδης αφού φτάνει πρόταση 3,5 εκατομμυρίων ευρώ από την Στόουκ και θα ζητήσει να φύγει.Εγώ προσωπικά δεν θα κλάψω αν φύγει αλλά νομίζω ότι είναι λίγα τα χρήματα που προσφέρουν οι Άγγλοι.Τέλος πάντων διάβασα και ότι η Κούλα κοιτάει Πάρντο και Σοϊλέδη βλέπω όσοι παίκτες μας αποδεσμευτούν να καταλήγουν εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Φευγάτος ο Τοροσίδης αφού φτάνει πρόταση 3,5 εκατομμυρίων ευρώ από την Στόουκ και θα ζητήσει να φύγει.Εγώ προσωπικά δεν θα κλάψω αν φύγει αλλά νομίζω ότι είναι λίγα τα χρήματα που προσφέρουν οι Άγγλοι.Τέλος πάντων διάβασα και ότι η Κούλα κοιτάει Πάρντο και Σοϊλέδη βλέπω όσοι παίκτες μας αποδεσμευτούν να καταλήγουν εκεί.

Οπότε θέλουμε και δεξί μπακ ; Εκτός και αν μείνουμε με Μανιάτη βασικό και Γκαλίτσιο μπακ απ.

Link to comment
Share on other sites

Οπότε θέλουμε και δεξί μπακ ; Εκτός και αν μείνουμε με Μανιάτη βασικό και Γκαλίτσιο μπακ απ.

Σίγουρα θέλουμε πρωτοκλασάτο δεξί μπακ σε περίπτωση που φύγει ο Τοροσίδης.Ο Γκαλίτσιος ούτως η άλλως θα φύγει.

Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ Ο ΤΟΡΟΣΙΔΗΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ; ΛΕΓΑΝΕ ΓΙΑ ΕΛΛΗΝΟΠΟΙΗΣΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΟΥΛΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΙΚΤΕΣ; ΕΛΕΟΣ.

Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ Ο ΤΟΡΟΣΙΔΗΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ; ΛΕΓΑΝΕ ΓΙΑ ΕΛΛΗΝΟΠΟΙΗΣΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΟΥΛΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΙΚΤΕΣ; ΕΛΕΟΣ.

Ναι αλλά το ζητάει ο ίδιος δεν μπορείς να τον κρατήσεις χωρίς τη θέληση του.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ο Κράνιτσαρ της Τότεναμ που θέλει να φύγει αλλά η Τότεναμ δεν τον πουλάει κάτω από 10 είναι χαζή; Και τόσα άλλα παραδείγματα παικτών υπάρχουν..

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ο Κράνιτσαρ της Τότεναμ που θέλει να φύγει αλλά η Τότεναμ δεν τον πουλάει κάτω από 10 είναι χαζή; Και τόσα άλλα παραδείγματα παικτών υπάρχουν..

Καλά δεν έχω για χαζό τον Μαρινάκη να τον δώσει με 3,5 εκατομμύρια μη τρελαινόμαστε.Ας πληρώσουν τα 7 εκατομμύρια που είναι η ρήτρα του και είμαστε οκ.

Link to comment
Share on other sites

Έχω εκνευριστεί πραγματικά. Η διοίκηση έχει χαλαρώσει από την ανυπαρξία των άλλων. Μέχρι τώρα καμιά σοβαρή μεταγραφή και κανένα σοβαρό ποσό δεν έχει δώσει. Αν ο Παναθηναϊκός και η ΑΕΚ ήταν δυνατοί και κάνανε μεταγραφές τότε θα αναγκαζόμασταν και εμείς. Αλλά τώρα έτσι όπως είναι η κατάσταση κινούμαστε σε πολύ ρηχά νερά. Αν νομίζουν ότι έτσι θα κάνουν κάτι στην Ευρώπη είναι γελασμένοι. 5 μήνες Σάντσες να πούμε ή σαπάκια τύπου Γέστε/Γιοβάνοβιτς. Το νέο αίμα να πούμε..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock