Jump to content

[GR]Επίσημο Ολυμπιακό Τόπικ


MasterDisaster

Recommended Posts

Με την λογικη οτι ειναι μοναδικος ηγετης στην ομαδα και με την λογικη οτι εχει εναν πολυ ικανο προπονητη διπλα του. Α, και με την λογικη οτι ειναι 3 χρονια στην Ελλαδα και δεν θελει να παιζει σε μια ομαδα που εχει ακουσει και εχει δει τα πανδινα. Ηταν επισης στον "χαμο" του 2007-2008, με ποια ψυχολογια να πηγαινε σε μια ομαδα που του ειχε κλεψει τους κοπους μιας χρονιας?

 

Βασικα δεν υπαρχει λογικη να παει στον Ολυμπιακο και δεν υπαρχει λογικη στο να συνεχισει στο Ελληνικο πρωταθλημα σε αλλη ομαδα εκτος απο την ΑΕΚ.

 

 

Εγω το ποσταρα αυτο για να δειτε ποσο αλαζονες ειναι οι ανθρωποι ενος ερυθρολευκου σαιτ, ενος σαιτ που σας εκπροσωπει.

re oi gayroi sta logia k sta psemata einai protoi asto afto.. mia zwi tha lene tha lene k ta @@ria mas ta pernoun.. Thelate pextara Parte ta 3 tou.

δεν θελω να λεω πολλα, παντως εγω θα φοβομουνα το σαββατο. Αμα χασεις μετα θα πρεπει να το βουλωνεις και θα εχεις γινει και ρεζιλι.

 

Το πρωταθλημα ειναι δικο σου, παρτο. Εγω αλλα περιμενω τους επομενους μηνες. Εχω μαθει να περιμενω αλλωστε.

Ειναι μια νεα αρχη, πρεπει να περιμενω καιρο μεχρι να ορθοποδησω ξανα. Ειχαν περασει 14 χρονια ως που η ΑΕΚ να παρει πρωταθλημα, αλλα την "τουφεκισαν". Εχω σκοπο να περιμενω αλλα τοσα χρονια αμα χριαστει, γιατι δυστηχως για εσας εχω κατι μου με κανει να μπορω να πιστευω σε αυτη. Σε αντιθεση π.χ με τον βαζελο.

+1
Link to comment
Share on other sites

και πριν 3 μήνες λέγατε ότι πάτε για πρωτάθλημα.

 

 

οκ.

φυσικα και το ελεγα, εκανα μια καταπληκτικη (οπως φαινοταν.... ας μην το σχολιασουμε) προετοιμασια (φαινοταν! ξαναλεω).

 

Ο οποιοδηποτε θα το ελεγε για την ομαδα του, ΦΑΙΝΟΜΑΣΤΑΝ καλα.

Link to comment
Share on other sites

και πριν 3 μήνες λέγατε ότι πάτε για πρωτάθλημα.

 

 

οκ.

ok dn milao gt tha les mlkies meta. mporo na sou apantiso se afto to thema alla dn to kano gt tha les alles mlkies meta.
Link to comment
Share on other sites

Η εντεκάδα για το ντέρμπι

Πάρντο,Αβραάμ,Ποτουρίδης,Χολέμπας,Μοδέστο,Ριέρα,Ντουντού,Ουρτάδο,Ρόμενταλ,Φουστέρ ή Πάντελιτς, Μιραλάς

Link to comment
Share on other sites

Η εντεκάδα για το ντέρμπι

Πάρντο,Αβραάμ,Ποτουρίδης,Χολέμπας,Μοδέστο,Ριέρα,Ντουντού,Ουρτάδο,Ρόμενταλ,Φουστέρ ή Πάντελιτς, Μιραλάς

 

::)

 

Link to comment
Share on other sites

Η εντεκάδα για το ντέρμπι

Πάρντο,Αβραάμ,Ποτουρίδης,Χολέμπας,Μοδέστο,Ριέρα,Ντουντού,Ουρτάδο,Ρόμενταλ,Φουστέρ ή Πάντελιτς, Μιραλάς

Άντε να δούμε ;)
Link to comment
Share on other sites

δεν μου αρέσει ο χολέμπας.

Μαλάκα,θυμήσου τη στιγμή που γράφω τα παρακάτω:

Όταν επιστρέψει ο Λεονάρντο και επανέλθει σε φουλ ρυθμούς,με τον Άλμπερτ θα κάνει τρομερό δίδυμο!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...