Jump to content

[Gr]Περάσατε ή μείνατε;;;


KoulisPaok

Περάσατε ή μείνατε;;;  

72 members have voted

  1. 1. Περάσατε ή μείνατε;;;

    • Πέρασα απο το 1ο τετράμηνω
      8
    • Απουσίες-.-
      0
    • Περνάαααααω χαλαρά
      23
    • Έμεινα
      2
    • Στα @_@ μου!
      9
    • Δεν ξέρω θα μάθω σε λίγο
      20
    • Τέλειωσα το σχολείο QQ σας
      10


Recommended Posts

Σε λίγη ώρα θα μάθουμε ,

τρομερό άγχος γιατί υπάρχει και μια πίεση απο το σπίτι αλλά και ο εγωισμός.Έμενα σε 7 , έγραψα καλά σε όλα και φοβάμαι Γερμανικά , Βιολογία , Χημέια.

 

 

Καλή επιτυχία σε όλους.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω περάσει από την αρχή της χρονιάς :P

 

 

btw...Τελείωσα το σχολείο QQ σας ;D

Link to comment
Share on other sites

Σε λίγη ώρα θα μάθουμε ,

τρομερό άγχος γιατί υπάρχει και μια πίεση απο το σπίτι αλλά και ο εγωισμός.Έμενα σε 7 , έγραψα καλά σε όλα και φοβάμαι Γερμανικά , Βιολογία , Χημέια.

 

 

Καλή επιτυχία σε όλους.

Πως γίνεται να <<μένετε>> σε μαθήματα στο σημερινό ελληνικό σχολείο που βάζουν τους βαθμούς για πλάκα?Δηλαδή πρέπει να είστε τελείως αδιάφοροι (για να μην πω τίποτα πιο χοντρό...) για να <<μείνετε>>.Εσύ Revenger σε 7 μαθήματα(Και πηγαίνεις και Γυμνάσιο...Ακόμα πιο GTP)?Και μιλάς για εγωισμό και πίεση?Μάλλον όλα γραμμένα στα @@ σου τα έχεις...Διαβάστε και λίγο....Οι γονείς σας για εσάς δουλεύουν...Όποιος μένει σε μαθήματα στη σημερινή εποχή για μένα πρέπει να το παρατήσει και να μην κοροιδεύει  ούτε τον εαυτό του ούτε τους γονείς τους οι οποίοι σπαταλούν τα χρήματά τους αγνοώντας την αχαριστία σας...Κ κάποιος mod να αλλάξει το σχολείω(ΕΛΕΟΣ!) κ να το κάνει σχολείο εκτός και αν κάνουμε καμιά πρόταση ως forum στον Μπαμπινιώτη να το αλλάξει εκείνος στο λεξικό του...Συγγνώμη για το ύφος του ποστ μου αλλά η αχαριστία με εκνευρίζει...

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται να <<μένετε>> σε μαθήματα στο σημερινό ελληνικό σχολείο που βάζουν τους βαθμούς για πλάκα?Δηλαδή πρέπει να είστε τελείως αδιάφοροι (για να μην πω τίποτα πιο χοντρό...) για να <<μείνετε>>.Εσύ Revenger σε 7 μαθήματα(Και πηγαίνεις και Γυμνάσιο...Ακόμα πιο GTP)?Και μιλάς για εγωισμό και πίεση?Μάλλον όλα γραμμένα στα @@ σου τα έχεις...Διαβάστε και λίγο....Οι γονείς σας για εσάς δουλεύουν...Όποιος μένει σε μαθήματα στη σημερινή εποχή για μένα πρέπει να το παρατήσει και να μην κοροιδεύει  ούτε τον εαυτό του ούτε τους γονείς τους οι οποίοι σπαταλούν τα χρήματά τους αγνοώντας την αχαριστία σας...Κ κάποιος mod να αλλάξει το σχολείω(ΕΛΕΟΣ!) κ να το κάνει σχολείο εκτός και αν κάνουμε καμιά πρόταση ως forum στον Μπαμπινιώτη να το αλλάξει εκείνος στο λεξικό του...Συγγνώμη για το ύφος του ποστ μου αλλά η αχαριστία με εκνευρίζει...

Monologos FTW xD

 

+1

 

Gia na mineis stin simerini epoxh prepei na kaneis aitisi gia na mineis.... kai e3artate an tin dextoun.. :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock