Jump to content

[GR]SINCE WHEN YOU BLOCK MY OPINION?


xTheVioLaToR

Recommended Posts

Stuck up bitch topic makes me think:

"O-M-G, a mod locked my topic and I AM SO OFFENDED!!!!!!!1!!! that ima start a topic and flame inside it.. so i can feel better, and forget that my dad rapes me every night, and ofc make others see i got big shiny balls - o - steel xD"

Link to comment
Share on other sites

Λάθος.Τους περισσότερους staffers τους ξέρω πριν πάρουν rank.Για αυτό μιλάω έτσι.

Να στο πω αλλιώς?Ήταν και θα είναι σαν εσένα,εμένα και το καθε μέλος,μόνο που ανταμίφθηκαν για τις προσπάθειες τους.

 

και τι με αυτο?εκανα share πηρα θεση και παιζω ξυστο ;) ολη μερα?

Link to comment
Share on other sites

Λάθος.Τους περισσότερους staffers τους ξέρω πριν πάρουν rank.Για αυτό μιλάω έτσι.

Να στο πω αλλιώς?Ήταν και θα είναι σαν εσένα,εμένα και το καθε μέλος,μόνο που ανταμίφθηκαν για τις προσπάθειες τους.

 

και τι με αυτο?εκανα share πηρα θεση και παιζω ξυστο ;) ολη μερα?

Τα shares δεν είναι το μοναδικό κριτήριο ξέρεις.
Link to comment
Share on other sites

Stuck up bitch topic makes me think:

"O-M-G, a mod locked my topic and I AM SO OFFENDED!!!!!!!1!!! that ima start a topic and flame inside it.. so i can feel better, and forget that my dad rapes me every night, and ofc make others see i got big shiny balls - o - steel xD"

:'(

Link to comment
Share on other sites

Χμμμμμμμμμμ διάβασα κάπου για inactivity, νομίζω πως όλοι μας αυτόν τον καιρό (λογικά όσοι νοιάζονται, δεν μιλάω για όλους) κάθονται για να διαβάσουν έτσι ώστε να γράψουν στις προαγωγικές εξετάσεις. Θεωρητικά πάντοντε αφού διαβάζουμε δεν μπορούμε να ασχολούμαστε και με το pc και κατά συνέπεια και με το maxcheaters. Τώρα το ποιος μπορεί να είναι στο staff και ποιος δεν μπορεί είναι στην κρίση του maxtor. Τέλος, έχω μια απορία, γίνετε να μην κράζετε το ποιος είναι καλός και ποιος όχι και απλά να κοιτάει ο καθένας τον εαυτούλη του ? δεν μπορώ να καταλάβω τον τρόπο νοοτροπίας τύπου "γιατί να είναι αυτός και να μην είμαι εγώ, αφού εγώ είμαι καλύτερος."

Όταν ωριμάσετε κάντε κάποιο σχετικό topic, αλλα μέχρι τότε, keep it down ;)

 

Link to comment
Share on other sites

1)Να φυγει ο noble και ο καθε τυπου noble (αφου ολοι καταλαβαινουμε για ποιον λεω δεν υπαρχει λογος να κρυβωμαστε πισω απτο δαχτυλο μας)

2)Αυτοι που θα αναλαβουν να συμμετασχουν ενεργα και στα sections τα υπολοιπα,λεγωντας αποψεις κτλπ κτλπ...

3)Να θυμησει στον μαξτορ οτι αν δεν ασχολειται δεν παιρνει λεφτα,γιατι αποτι βλεπω απανταει μονο οταν θες να του δωσεις λεφτα

4)Να φυγει ο καθε τυπου υψηλοβαθμος συμφεροντολογος

5)xxRxx η επιστροφη!

6)Να υπαρχει ctivity και events οχι σαν τα τωρινα,σοβαρα events!

7)EΚΤΙΜΗΣΤΕ ΛΙΓΟ ΠΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΑΜΩSHARES

 

1) Ναι, ας φύγει ο Noble που είναι εδώ από το 2006 και ξέρει το mxc όσο λίγοι.

2) -

3) το συζητήσαμε αυτό

4) όπως;

5) wut?

6) Ναι, μα όταν κάνουμε events βλέπουμε max 5 συμμετοχές. Στο event μου δίναμε VIP rank και πήραν μέρος μόνο 4 άτομα και 2 bot.

7) Όσα πρέπει να εκτιμηθούν, εκτιμούνται ήδη..

Link to comment
Share on other sites

και τι με αυτο?εκανα share πηρα θεση και παιζω ξυστο ;) ολη μερα?

λοιπον για να το θεσουμε και λιγο διαφορετικα το θεμα... Αμα λοιπο σου δωσουν promote τι θα εκανες για το φορουμ??? αν ασ πουμε σου τιχενε μια μερα να μην μπορεσεις να μπεις καθολου στο φορουμ πρεπει να κανει καποιος topic και να πει αυτος πρεπει να φαει demote γιατι εχει να μπει 1 μερα??? αυτα που λες δεν εφαρμοζουν και πολυ..!! οποτε κατσε σκεψου αν εισουν εσυ στην θεση τους και τι θα εκανες??? Αμα κατσεις και σκεφτεις θα καταλαβεις τι εννοω εγω και ο καθε αλλος εδω μεσα που προσπαθουν να σε βαλουν σε μια σωστη κατευθηνση..!!!
Link to comment
Share on other sites

1) Ναι, ας φύγει ο Noble που είναι εδώ από το 2006 και ξέρει το mxc όσο λίγοι.

2) -

3) το συζητήσαμε αυτό

4) όπως;

5) wut?

6) Ναι, μα όταν κάνουμε events βλέπουμε max 5 συμμετοχές. Στο event μου δίναμε VIP rank και πήραν μέρος μόνο 4 άτομα και 2 bot.

7) Όσα πρέπει να εκτιμηθούν, εκτιμούνται ήδη..

 

1)εσυ το βρισκεις τιμητικο να σε λενε banhammer?να δειχνεις την μαγκαι σου με bans?

2)- ε? καλα καλα

3)ετσι bravo

4)oσοι κρατανε positions για self promo σκοπους

5)αυτος ειναι top mod γιαμενα!

6)σκεφτηκες να κανεις αλλα events,αν σου πω σε pm μερικα να δεις ποσο participation θα εχεις!

7)παπαρια μαντολες

 

λοιπον για να το θεσουμε και λιγο διαφορετικα το θεμα... Αμα λοιπο σου δωσουν promote τι θα εκανες για το φορουμ??? αν ασ πουμε σου τιχενε μια μερα να μην μπορεσεις να μπεις καθολου στο φορουμ πρεπει να κανει καποιος topic και να πει αυτος πρεπει να φαει demote γιατι εχει να μπει 1 μερα??? αυτα που λες δεν εφαρμοζουν και πολυ..!! οποτε κατσε σκεψου αν εισουν εσυ στην θεση τους και τι θα εκανες??? Αμα κατσεις και σκεφτεις θα καταλαβεις τι εννοω εγω και ο καθε αλλος εδω μεσα που προσπαθουν να σε βαλουν σε μια σωστη κατευθηνση..!!!

 

 

ολοι οι fighterbossades μια κλικα ειστε...

Link to comment
Share on other sites

 

ολοι οι fighterbossades μια κλικα ειστε...

 

Αυτό δεν κατάλαβα ποτέ.

Δηλαδή είναι γλύφτης όποιος δεν συμφωνεί μαζί σου;

ΕΛΕΟΣ!!!

Link to comment
Share on other sites

 

 

ολοι οι fighterbossades μια κλικα ειστε...

πες μας οτι εχει και αδικο σε αυτο που ειπε....

ετσι ειναι φιλε μου,οι κακιες παρεες επηρεαζουν και σενα(σχετικα με IQ ειπα κακιες παρεες)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν κατάλαβα ποτέ.

Δηλαδή είναι γλύφτης όποιος δεν συμφωνεί μαζί σου;

ΕΛΕΟΣ!!!

 

ειπα ποτε τον md γλυφτη?γιατι αυτος στηριζει αυτα που λεει χωρις να λεει εμμεσα το επειχηρημα

mod=always right

Link to comment
Share on other sites

Δεν με ενδιαφέρει ο βαθμός σου.

Εάν δεν είσαι σε διάθεση να ακολουθήσεις ορισμένους κανόνες, τότε μπορείς να φύγεις.

 

To τι θα κανω δε σε αφορα, εσενα οι δυνατοτητες σου περιοριζονται στο να κανεις Ban οταν παραβαινω τους κανονες του φορουμ. Δεν καταλαβαινω γιατι επιμενεις τοσο σε αυτο.

 

 

 

Πες τα ρε μαγισουλα!!!

Να ρε mods παραδειγματιστειτε απο το παλικαρι εδω!!!

DAMN!-.-

 

[irony]Ειμαι Μαγισσουλης, και αμα το συνεχισεις θα βγαλω το speedo και θα το κανω σφεντονα θα για συνεχεια θα αρχισω να χρησιμοποιω emoticons του τυπου >.< (θυμωμενος) [/irony]

 

Tα Tags ειναι απαιτηση του Vanes, τιποτα προσωπικο.

 

Αυτό δεν κατάλαβα ποτέ.

Δηλαδή είναι γλύφτης όποιος δεν συμφωνεί μαζί σου;

ΕΛΕΟΣ!!!

 

Σαφως και οχι. Με τον xViolator διαφωνω για το τοπικ που ανοιξε. Αλλα αυτο δεν αλλαζει την ιδιοτητα του FighterBoss : Γλυφτης πρωτης ταξης!

Link to comment
Share on other sites

1)Να φυγει ο noble και ο καθε τυπου noble (αφου ολοι καταλαβαινουμε για ποιον λεω δεν υπαρχει λογος να κρυβωμαστε πισω απτο δαχτυλο μας)

2)Αυτοι που θα αναλαβουν να συμμετασχουν ενεργα και στα sections τα υπολοιπα,λεγωντας αποψεις κτλπ κτλπ...

3)Να θυμησει στον μαξτορ οτι αν δεν ασχολειται δεν παιρνει λεφτα,γιατι αποτι βλεπω απανταει μονο οταν θες να του δωσεις λεφτα

4)Να φυγει ο καθε τυπου υψηλοβαθμος συμφεροντολογος

5)xxRxx η επιστροφη!

6)Να υπαρχει ctivity και events οχι σαν τα τωρινα,σοβαρα events!

7)EΚΤΙΜΗΣΤΕ ΛΙΓΟ ΠΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΑΜΩSHARES

rofl na figi o noble? dn kseris gia ti pragma milas aftin tin stigmi an o noble dn ipirxe prin 5-6 xroneia p arxise to MXB dn tha ipirxe tpt simera tha itan ena eripio i douleia p exi riksi o noble edo mesa dn sigrinete me tpt kai me kanenan.

3) pios ise esi na ipoxreosis ton maxtor na beni ? ekane ena forum wrea ? opote goustari tha beni kai oti goustari tha kani esi ise ena aplo member dn boris na t pis pote tha beni episi epidi esi ise 10 xronon kai dn exis zwh dn pai etsi gia olous mas edo pera.

4)dld na figis esi ? gt olo afto to post ginete apo zilia kai tpt allo kai to apodikses apo monos s me ta reply s.

5)ama dn kseris ton logo p efige o xxrxx gia pio logo milas o xxrxx efige giati dn ithele na ine on edo pia dn goustare dn ton petakse kanis ekso apla barethika i dn goustare allo i apla exi kati pio simantiko na kani apo to na kathete edo pera.

6)kai pos tha gini akribos afto? tha kanoume event? cheating forum einai edo oxi GFX forum i kati allo ti event sig of the week? gia pio logo ? elega ta idia alla m apediksan oti dn aksizi edo ine cheating forum DLD gia cheats oxi gia na kathese esi kai na kanis design signatures kai otidipote allo .

7)Gia na pari kapios ena promote dn ine mono ta share tha prp na exi tin katalili siberifora edo pera ta pio polla atoma p kanoun share ine i 10xrona h i suberifora tous ine aparedekti pros tin kinotita. osi kanoun share kai exoun sobari siberifora kai ontos aksizoun pernoun kai afto p aksizoun.

 

nai teliosa oeo.

kai tora kane reply o sucker glipse glipse klasika me tin apopsi 10 xronou p exis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock