Jump to content

Πληροφορίες Για Νέους L2Off Developers.


Recommended Posts

LOL 1oν πρεπει να μαθεις C#!

2oν απο e-books ή πίγεναι σε βιβλιοπολεία για να αγοράσεις βιβλία για το θεμα αυτο!

3ον αν μαθεις άπιαστη C# και ασχοληθείς αποκλειστικά με  το l2 τοτε μην μαθεις καθολου!

Η C# ειναι για σοβαρούς προγραμματιστές οχι για l2off pack μονάχα!

 

Σύμφωνο με αυτό που λες ότι

3ον αν μαθεις άπιαστη C# και ασχοληθείς αποκλειστικά με  το l2 τοτε μην μαθεις καθολου!

Η C# ειναι για σοβαρούς προγραμματιστές οχι για l2off pack μονάχα!

 

Κάτσε να μάθω εγώ και βλέπω...άλλωστε αν την μάθω δεν κολλήσω στο L2,μπορεί να ανοίξουν μονοπάτια για μένα.

 

Του μίλησα για τι θέλω,και άκου τι μου είπε.(όσα λες για το L2off pack κιόλας έχει μεγάλη σημασία)

 

Για άρχει μου είπε...

 

Του είπα εγώ,με την μια ότι θέλω να μάθω C++,μου λέει ότι είναι πολύ δύσκολη γλώσσα,για άρχει μου λέει,αν θες να πας τόσο ψιλά με την μια,καλύτερα για άρχει να αρχίσεις με μια πιο εύκολη γλώσσα μου πρότεινε την Java και την C :)

 

Και μου είπε ότι,και στην C++ υπάρχουν bugs και τα διορθώνεις εσύ ο ίδιος.Και μου λέει ότι την C++ την χρησιμοποιούν για να φτιάξουν λογισμικά.

(ελπίζω να μην πέταξα κοτσάνα για το L2 σε σχέση με τα λογισμικά)

 

Και αυτό που λέει ο l2dim έχει δίκιο τελικά

 

Γράψε μου...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Τζαμάτο Guide αξίζεις και +1 κατα την γνώμη μου ευχαριστούμε και ειδικά που έδειξες πώς περνάμε NPCs, όντος είναι εντελός διαφορετικό απο το L2J πολυ διαφορετικό ..

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Egw paly exw skalosei alla sigoura kserw pws gnwrizete (O Issle kai o nekys) ... Ton Astald den ton gnwrizw alla tha kathisw na diavasw tous odigous pou dinete kai auta pou exete pei sto topic na dw ti ginete ... !!!

 

Euxaristw poly nekys pou to ksekinises kai ta paidia pou to sinexisan!

 

Edit: Allou hthela na grapsw... (//fail) !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Η C# δεν έχει καμία σχέση με την πλατφόρμα L2off.

Η C# είναι ακόμα καινούργια γλώσσα και δεν θεωρείται τόσο πολύ για "σοβαρούς" προγραμματιστές. Όχι πως όποιος την ξέρει δεν είναι σοβαρός. Απλά δεν έχει καθιερωθεί ακόμα όπως η Java ή η C++.

 

C++/C πρέπει να ξέρεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 months later...

Polh kalo! ekatsa kai to diavasa mias kai eimai neos se auta kai tin eixa tin aporia ti einai ta L2 off kai na pou vrika plhrofories!! Pistevw 8a htan kalo oloi oi neoi na diavazan autes tis plhrofories!!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...