Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

Ce atata folozofie cu carnetu asta? Bagi ca migu pe drpciv.ro vreo 3-4 zile numai chestionare si nu ai cum sa nu iei sala.

Daca inainte sa mergi sa dai sala, faci mereu pe drpciv peste 22 , nu ai cum sa pici nici acolo. Is exact aceleasi nitrebari, acelasi aspect..

 

Dupaia orasul il iei ca doar nu esti handicapat :D si dupa ai sa faci raliu cu ce masina prinzi si dupa 2-3 ani te linistesti :D

cam da,

si eu care eram la modul, mai bine mai incet dar sigur.... acum toti isi pun centurile in masina =))

Link to comment
Share on other sites

cam da,

si eu care eram la modul, mai bine mai incet dar sigur.... acum toti isi pun centurile in masina =))

decat sa dau banii pe amenda la politist, mai bine stau banii aia linistiti in portofel la mine

Link to comment
Share on other sites

decat sa dau banii pe amenda la politist, mai bine stau banii aia linistiti in portofel la mine

oricum de luni is la constanta asa ca papa masina, ma bucur ca te-am intalnit transport public =)

sper ca intr-un an sa-mi iau si eu un Golf 3 =) sau un A4.... (as vrea bmw dar parca prea uzate de acum)

Link to comment
Share on other sites

da, am un prieten care m-a invatat cum sa umblu cu extenderul si ce sa modific si cum dar mai am de invatat, mai exersez pe serverele la astia

 

Ma gandesc sa ma bag pe l2off ;DD

Link to comment
Share on other sites

pai eu bagam de plictiseala chestionare la munca pe la 3-4 dimineata, trecea mai repede timpu..

La cum stiu sa conduc, imi pica coile la examen de emotii.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...