Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

habar n-am .. am vrut cv nou la profil :))

 

si oricum ... la cum se ajunge in Romania ... mai bine in tokelau (chit ca nsh ce ii aia sau unde ii aia )  .... :))

ma rog... dar aici dai dovada de tradator..;) oricum Romania e tara mea de patrie..oricum ar fi ea..:D
Link to comment
Share on other sites

ma rog... dar aici dai dovada de tradator..;) oricum Romania e tara mea de patrie..oricum ar fi ea..:D

 

~Bubulino   

 

aş fi zis şi yo asta .. dar îs tânâr şi vreau să am şi eu un viitor ... in Romania n-o sa am parte de asa ceva :)

 

 

si tu esti tinar si nsh ce DRAQ te mai intorci in tara ... sincer .. Germania e cea mai tare tara economic vorbind din Europa :)

Link to comment
Share on other sites

~Bubulino    

 

aş fi zis şi yo asta .. dar îs tânâr şi vreau să am şi eu un viitor ... in Romania n-o sa am parte de asa ceva :)

 

 

si tu esti tinar si nsh ce DRAQ te mai intorci in tara ... sincer .. Germania e cea mai tare tara economic vorbind din Europa :)

 

Iti plac pizdele nemtesti?

Daia omu trage inapoi aici.

Tot pizda romaneasca e frumoasa da si buna.

In rest de acord cu tine.

 

Link to comment
Share on other sites

~Bubulino   

 

aş fi zis şi yo asta .. dar îs tânâr şi vreau să am şi eu un viitor ... in Romania n-o sa am parte de asa ceva :)

 

 

si tu esti tinar si nsh ce DRAQ te mai intorci in tara ... sincer .. Germania e cea mai tare tara economic vorbind din Europa :)

sincer..da sunt tanar...dar chestia e alta..oricat de frumos si oricat de multi bani ai avea..tot in romania as trai..oricum o sati dai seama mai tarziu cand ”poate” o sa pleci si tu printre straini...crede-ma in nici o tzara nu cresc bani pe gard...
Link to comment
Share on other sites

 

yo vorbeam despre treburi serioase aici :))

 

 

Daca de ce vorbeam eu mai sus nu e treaba serioasa,inseamna ca inca nu esti pe linia dreapta.

In fine last post.

Srysly.

 

Link to comment
Share on other sites

Daca de ce vorbeam eu mai sus nu e treaba serioasa,inseamna ca inca nu esti pe linia dreapta.

In fine last post.

Srysly.

 

 

=))

 

nu ma intelege gresit =))  

ai fost prin germ sa vezi turcoaicele cu voal deala p fata de li se vad ochii aia superbi ?:P si ce corp au .. acu de testat lu le-am testat =))

 

da yo ma refeream la afaceri si dealea nu la sex  :))

 

 

sincer..da sunt tanar...dar chestia e alta..oricat de frumos si oricat de multi bani ai avea..tot in romania as trai..oricum o sati dai seama mai tarziu cand ”poate” o sa pleci si tu printre straini...crede-ma in nici o tzara nu cresc bani pe gard...

 

 

sincer yo dbia astept sa plec in germania .. numa sa mi se ofere ocazia .. si am si plecat .. nici NU ma uit in spate cand plec .. ca stiu de unde plec ..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...