Jump to content

Κατάληψη:Ναί ή Όχι???


Freyr

Μετά απο αυτό που διαβάσετε,τι θα κάνατε?  

133 members have voted

  1. 1. Μετά απο αυτό που διαβάσετε,τι θα κάνατε?

    • Ναί
      67
    • Όχι
      67


Recommended Posts

emeis pigame aitimata tin proigoumeni triti, me 2 selides SOVARA aithmata kai pigan kai evalan kagkela stous dromous gia na min pernane amaksia kai mixanakia. Den to eixame san aitima kai 2 fores pou ta exoun valei ta exoun spasei, i trakernoun ta vradia..ti na peis..

 

ama den mas kanoun ta aitimata mexri tin pempti to kleinoume..kai den tha tous vgei se kako ligo diakopes, emeis tha prosexoume to sxoleio ;o

Link to comment
Share on other sites

akouste ti egine sas mas egine mia koubenta se olo to sxoleio perikatalipseis kai etsi akoustike stin dieu8untria kai lei ox ta protakia (2a paw)lukeio

8a 8eloun phge siga siga se ka8e tmhma fonaze kai etsi 8a fero eisagelea ekdromes dn 8a pate to ena kai to allo egine i katalipsei prohgoumenh deutera nta3ei paidia kante to xabale sas alla mn xalasete to sxoleio

kai tn parakseuh eipame 8a to anoixoume kai lei i dieu8untria 8a mas to dosete parakseuh dn 8a kanoume ma8hma apla na to mazepsoume kai etsi

oXOoxao FANTAsou ti lene

eisagelees kai kourafexala

aa xexasa stin arxh mas kana me onomata kai bghke kata kai sto telos egine kai apo ta 260 paidia 230 uper

kata bghke gt htan me upografh kai onoma 3erete thl spiti o  gios sas korh sas  8elei katalipsei kai tetoia kai kaneis dn psifizei e kai QQ

alla to kleisan kai oloi uper ti ginete paidia one god only know ;D

Link to comment
Share on other sites

akouste ti egine sas mas egine mia koubenta se olo to sxoleio perikatalipseis kai etsi akoustike stin dieu8untria kai lei ox ta protakia (2a paw)lukeio

8a 8eloun phge siga siga se ka8e tmhma fonaze kai etsi 8a fero eisagelea ekdromes dn 8a pate to ena kai to allo egine i katalipsei prohgoumenh deutera nta3ei paidia kante to xabale sas alla mn xalasete to sxoleio

kai tn parakseuh eipame 8a to anoixoume kai lei i dieu8untria 8a mas to dosete parakseuh dn 8a kanoume ma8hma apla na to mazepsoume kai etsi

oXOoxao FANTAsou ti lene

eisagelees kai kourafexala

aa xexasa stin arxh mas kana me onomata kai bghke kata kai sto telos egine kai apo ta 260 paidia 230 uper

kata bghke gt htan me upografh kai onoma 3erete thl spiti o  gios sas korh sas  8elei katalipsei kai tetoia kai kaneis dn psifizei e kai QQ

alla to kleisan kai oloi uper ti ginete paidia one god only know ;D

Se pio lukeio pas?

Link to comment
Share on other sites

ego pantos thelo katalipsi gia na xaso ligo mathima alla den ipografo gia na simetexo...An exete sobara etima nai; alla kai pali den einai logos aytos na kanete katalipsi... Tespa ego meno stin Έδεσσα eimai sto 1o enieo lykeio shmera to kleisan to sxoleio kai oloi xeronte les kai egine kati.Tespa ego eimai kai kata kai uper tis katalipsis... :P

Link to comment
Share on other sites

emis siga min kanoyme katalipsi...

Exoyme ena diey8inti...

Persi kimi8ike sto sxolio ki mpoykare to proi .. ki epsase ta loyketa...

ase kata8lipsi

Link to comment
Share on other sites

emis siga min kanoyme katalipsi...

Exoyme ena diey8inti...

Persi kimi8ike sto sxolio ki mpoykare to proi .. ki epsase ta loyketa...

ase kata8lipsi

 

Πέρσι που έκαναν τα ΕΠΑΛ κατάληψη στην Νιγρίτα οι μαλάκες, τα ζώα, οι άχρηστοι έβαλαν τα λουκέτα από έξω και όχι από μέσα και ήρθε με το αλυσοπρίονο και έκοψε τις αλυσίδες.

 

Αλλά είχαν σοβαρούς λόγους.... Πολύ μικρές αίθουσες, δεν έχουν βίδες τα θρανία, η γυψοσανίδα είναι έτοιμη να πέσει...

Link to comment
Share on other sites

ego sas leo min kanete kalalhpsh giati meta 8a to plironete...

ego imouna se ena sxoleio pou itan gamiseta apo tin proti lukiou mexri tin triti kaname katalipsi  pano apo 4 mines kai ti katalavame tpt kliname ton dromo pou itane e3o apo to sxoleio  mas kai fonazame kai meriki kaname stampoukades kai ginotane maxi..ama den exese sovara etoimata min kanete kalipsi giati mporei na feroun isagkela  kai meta bb.. kai prepei na eisai toulaxistos ka8e mera ta 2/4 tou sxoliou  gia na  einai katalipsi... :P

Link to comment
Share on other sites

apo oti akousa stis arxes tou dekembriou tha klisoun

para polla sxoleia gia 3 meres.. me etima auto pou egine persi me ton alex.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...