Jump to content

[GR] I simperifora merikon apo to staff


`Gerero®

Recommended Posts

Kala eisai...:X :X :X

 

Peftoyn k alla onomata sto trapezi... Gia na doyme poy 8a vgalei ayto to videaki poy kateli3e se yperparagwgi toy Hollywood...

Den pistevo na pesoun alla afou mono autoi kanoun oti kanoun

Link to comment
Share on other sites

o NS mpainei mporei omws na min postarei sto ka8e topic p vlepei ;)

 

kai btw den exw kanena provlima me auto p lete gia to ka8e member tou staff ( oti eiani inactive bla bla) gt kai emeis prepei na ta akousoume :D

 

xwste ta loipon =x

 

me kapio orio vevaia :P

Link to comment
Share on other sites

Kai kati akoma p 8imi8ika..diavasa mia pali to chat log p to 'xw na gelasw..ahahaha...To 8ema itane to hosting tou tournament..Akouste tn oli istoria..

 

Kanei to palikari ena suggest na ginei L2 Tournament

Kai tou kanw egw..orea 8a dw n sinenoi8w me ena staff member na kanoume server hosted e3w (mias k autos idi 8a ekane) na hostaroume to tournament..Kai ipame ligo ta vasika pos 8a einai...Px:1v1

Kai kanei o empiros o gerero , oxi egw ekana to suggest egw 8a pw pos 8a ginei to tournament egw ime o ipeu8inos , esys apla 8a hostarete tn server..

Kai prospa8w na tou e3igisw pos exei to pragma..oti o hoster/owner 8a diale3ei ta rulles k ta ipolipa n voi8isei...Afou autos einai o ADMINISTRATOR=Diaxiristis .. kai mou kanei o orimos gerero : Oxi,ma egw ekana to suggestion , prepei na eimai kati sto tournament , mou to evgales ksino kai lipa..

 

kanenas apo ts 2 dn exei dikio edw.. apla mporei o ka8e char na pei pws 8eloun pai3oun(1v1 h Team vs Team) k na vgei mia koinh apopsh

 

ante pali :S Warning - while you were typing 3 new replies have been posted. You may wish to review your post.

aaaaa ftaneeiiiii 5h fora t patawww

Link to comment
Share on other sites

Kala eisai...:X :X :X

 

Peftoyn k alla onomata sto trapezi... Gia na doyme poy 8a vgalei ayto to videaki poy kateli3e se yperparagwgi toy Hollywood...

Γυριζει απο δω, γυριζει απο κει. Μπαινουν κι αλλοι ακυροι μεσα, και ολο στο ιδιο σημειο ειμαστε.

Link to comment
Share on other sites

Αφού γίνει κάποιος κάτι παραπάνω από uploader σταματάει σχεδόν εντελώς να γράφει usefull topics και δίνει μόνο +1/-1 κάρμα move/lock/etc...

 

Warning - while you were typing a new reply has been posted. You may wish to review your post.

Έλεος επιτέλους στοπ!

 

Den exete katalavei ena pragma polla atoma edw mesa.

Mod/G.Mod den simenei Shares.Simenei efthini gia to forum.Na vazune mia taksi sto forum kai oxi na to gemizune me shares.

Ta shares einai gia tus uploaders.T leei kai i leksi.

 

Moderator = Συντονιστής.

 

To leei kai i leksi moni tis.

Link to comment
Share on other sites

Kala eisai...:X :X :X

 

Peftoyn k alla onomata sto trapezi... Gia na doyme poy 8a vgalei ayto to videaki poy kateli3e se yperparagwgi toy Hollywood...

oute ta roz video etsi lal
Link to comment
Share on other sites

Den kanw flame:

 

Revenger egw se pigena otan isun o 8eopula,twra pou se kanane uploader to mamises to 8ema.

Aplos 8elw na s pw liga logia:Epeidi eisai uploader giafto sou dinun karma pio eukola,kai min peis oxi.

 

Ka8e mera kaneis kati k mas zalizeis.Twra p vlepw to topic exeis valei na grafeis me "center" k blod eleoc pia.

 

Meta kati "Anorima" gt afto dixnun p einia platinum sou dinun karma epeidh ekanes ena signature???LOL?

 

 

Palia estw to karma htan yperktimimeno.

 

 

Evales ta "`" ,"~" sto name s gia na fenese magas,apo 8eopula to kanes revenger :o.

 

Ok re man ok,skatoforum omos?

Auta eixa na sou pw kai na iremiseis.Aaaa kati allo.Pas k kaneis topic gia to luna park?Pou pas me tous filous sou?emas ti mas noiazei,sta rules lene oxi anousia topic.K esy ta kaneis mia me ta video sas mia me to luna park ti 8a ginei re eleos.

 

 

 

 

 

καλά ένα έχω να πω... 100% agree (πάρτα light ;x)

Link to comment
Share on other sites

InfecteD[™" post=524938" timestamp="1248187856]

Den exete katalavei ena pragma polla atoma edw mesa.

Mod/G.Mod den simenei Shares.Simenei efthini gia to forum.Na vazune mia taksi sto forum kai oxi na to gemizune me shares.

Ta shares einai gia tus uploaders.T leei kai i leksi.

 

Moderator = Συντονιστής.

 

To leei kai i leksi moni tis.

ep mou to pires apo to stoma

Link to comment
Share on other sites

Το staff πρέπει να ελέγχεται τακτικά,γενικά ας φτιαχτεί ένα topic το οποίο θα λαμβάνει υπόψη του ο Maxtor στο οποίο τα Members θα γράφουν τις ενστάσεις τους σχετικά με τις ενέργειες των μελών του Staff.Λογικό είναι ένα άτομο απ'τη στιγμή που έχει κάποια δικαιώματα/"εξουσία" και δεν ελέγχεται απο κάποιον να τα καταχραστεί κάποτε έστω και άθελα του

+1

 

Den kanw flame:

 

Revenger egw se pigena otan isun o 8eopula,twra pou se kanane uploader to mamises to 8ema.

Aplos 8elw na s pw liga logia:Epeidi eisai uploader giafto sou dinun karma pio eukola,kai min peis oxi.

 

Ka8e mera kaneis kati k mas zalizeis.Twra p vlepw to topic exeis valei na grafeis me "center" k blod eleoc pia.

 

Meta kati "Anorima" gt afto dixnun p einia platinum sou dinun karma epeidh ekanes ena signature???LOL?

 

 

Palia estw to karma htan yperktimimeno.

 

 

Evales ta "`" ,"~" sto name s gia na fenese magas,apo 8eopula to kanes revenger :o.

 

Ok re man ok,skatoforum omos?

Auta eixa na sou pw kai na iremiseis.Aaaa kati allo.Pas k kaneis topic gia to luna park?Pou pas me tous filous sou?emas ti mas noiazei,sta rules lene oxi anousia topic.K esy ta kaneis mia me ta video sas mia me to luna park ti 8a ginei re eleos.

 

+1

Link to comment
Share on other sites

Kai nai..DarkSide me enia3e poly to -1 :O..Me ides parakalaw na to parw pisw..Trava lipon esy stin klika sou me ton gerero..Kai ksereis ti,8a sto pw stn mapa..Gerero ise poly klapsomounis,nomizes oti 8a m ekanes kako me to vid?SE GRAFW STA @@ MOU..Kalo mou kaneis..DarkSide ec ise poly KATWTEROS kai peuteis se poly KATWTERO epipedo kai oute ekei dn a3izeis na se exw grameno,auto to post mou isws na einai to teleutaio mou ws staff member..Alla den 8a afisw pote na lene psemata gia mena...Eiste mia klika pou prospa8ei na perasei diafora..Egw ti na pw..3erw oti ise ANWRIMA...Kai 8a simfonisw me ton Infected..Den 3erete pou pane ta 4...Exw 8imwsei pragmatika me tis malakies pou lete..Gerero kai darkside...

 

 

OMG

Warning - while you were typing 11 new replies have been posted. You may wish to review your post. 

Link to comment
Share on other sites

Γυριζει απο δω, γυριζει απο κει. Μπαινουν κι αλλοι ακυροι μεσα, και ολο στο ιδιο σημειο ειμαστε.

Mn to 3anapeis ayto... Dn to pisteyw...

 

Anyway, poios einai o enoxos?? O gerero eixe adeia gia na katagafei ta chat toy me tn revenger?? Meta tis ypoklopes tis Vodafone exoyme kai tn MaxCheaters?? Oles oi apantiseis loipon, sto deltio kairoy toy Star me tn Petroyla Kwstidoy!

Link to comment
Share on other sites

Den kanw flame:

 

Revenger egw se pigena otan isun o 8eopula,twra pou se kanane uploader to mamises to 8ema.

Aplos 8elw na s pw liga logia:Epeidi eisai uploader giafto sou dinun karma pio eukola,kai min peis oxi.

 

Ka8e mera kaneis kati k mas zalizeis.Twra p vlepw to topic exeis valei na grafeis me "center" k blod eleoc pia.

 

Meta kati "Anorima" gt afto dixnun p einia platinum sou dinun karma epeidh ekanes ena signature???LOL?

 

 

Palia estw to karma htan yperktimimeno.

 

 

Evales ta "`" ,"~" sto name s gia na fenese magas,apo 8eopula to kanes revenger :o.

 

Ok re man ok,skatoforum omos?

Auta eixa na sou pw kai na iremiseis.Aaaa kati allo.Pas k kaneis topic gia to luna park?Pou pas me tous filous sou?emas ti mas noiazei,sta rules lene oxi anousia topic.K esy ta kaneis mia me ta video sas mia me to luna park ti 8a ginei re eleos.

 

 

 

 

 

+++++++++100000000000000

 

ELEOCCCC --->> Warning - while you were typing 8 new replies have been posted. You may wish to review your post.  oute 5 seconds ekana na to postarw to topic

Link to comment
Share on other sites

Kai nai..DarkSide me enia3e poly to -1 :O..Me ides parakalaw na to parw pisw..Trava lipon esy stin klika sou me ton gerero..Kai ksereis ti,8a sto pw stn mapa..Gerero ise poly klapsomounis,nomizes oti 8a m ekanes kako me to vid?SE GRAFW STA @@ MOU..Kalo mou kaneis..DarkSide ec ise poly KATWTEROS kai peuteis se poly KATWTERO epipedo kai oute ekei dn a3izeis na se exw grameno,auto to post mou isws na einai to teleutaio mou ws staff member..Alla den 8a afisw pote na lene psemata gia mena...Eiste mia klika pou prospa8ei na perasei diafora..Egw ti na pw..3erw oti ise ANWRIMA...Kai 8a simfonisw me ton Infected..Den 3erete pou pane ta 4...Exw 8imwsei pragmatika me tis malakies pou lete..Gerero kai darkside...

 

 

OMG

Warning - while you were typing 11 new replies have been posted. You may wish to review your post. 

Sinexizeis tin ora siberifora os staff ::)

Link to comment
Share on other sites

InfecteD[™" post=524938" timestamp="1248187856]

Den exete katalavei ena pragma polla atoma edw mesa.

Mod/G.Mod den simenei Shares.Simenei efthini gia to forum.Na vazune mia taksi sto forum kai oxi na to gemizune me shares.

Ta shares einai gia tus uploaders.T leei kai i leksi.

 

Moderator = Συντονιστής.

 

To leei kai i leksi moni tis.

 

Εδώ είσαι λάθος... Αν αυτοί που κάνουν τα usefull topics γίνουν moderators και βαριούνται να τα γράψουν μετά τότε τι θα απογίνει το mxc?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...