Jump to content

[GR] Official Spam Topic.


MiraDBZ

Recommended Posts

ENOITE.(caps gia isxirotita)

goustaris agorakia?

 

hahah 8a 8eles na ga... oti ga..

 

w/e tsekare photo den nomizo na mou lipoune ta fragka :) pano apo tin mikri o8oni apla :)

 

levoroom.jpg

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@levo

8a to po mia fora k teleutea epidi dn exw ma8i na klegome sta forums.Epidi exis mia 8esi sto team dn simeni tpt.2on me to na provalis ta lefta s(mama,Mpampas)pali to euato sou geliopieis.3on stamata na to pezis wannabe epivitoras meso inet.(provalis anorimotita k mideniko IQ)

Link to comment
Share on other sites

arxisan ta efe g t lefta ktlp?

 

ti na pw k egw e?

emena paidakia sovatzis einai o pateras m , ammokonies , mpeta , sovades tetoia pramata.

pote dn eixa anesi st lefta k oute 8a xw opws tn kovw tn sakatemeno patera m.

ka8ws loipon eimai toso ftwxos 8elw na rotisw.

 

kyrie levotuss mipws sas perisevei 1.50 euro na parw mia tiropita?

 

 

P.S: O pateras m einai ali8eia sovatzis ^_^

Link to comment
Share on other sites

arxisan ta efe g t lefta ktlp?

 

ti na pw k egw e?

emena paidakia sovatzis einai o pateras m , ammokonies , mpeta , sovades tetoia pramata.

pote dn eixa anesi st lefta k oute 8a xw opws tn kovw tn sakatemeno patera m.

ka8ws loipon eimai toso ftwxos 8elw na rotisw.

 

kyrie levotuss mipws sas perisevei 1.50 euro na parw mia tiropita?

 

 

P.S: O pateras m einai ali8eia sovatzis ^_^

Gamas apla...

 

K mena o pateras m ergolavos einai...

Oyte m lypei tpt alla dn kanw k mostra re file..

@levo

8a to po mia fora k teleutea epidi dn exw ma8i na klegome sta forums.Epidi exis mia 8esi sto team dn simeni tpt.2on me to na provalis ta lefta s(mama,Mpampas)pali to euato sou geliopieis.3on stamata na to pezis wannabe epivitoras meso inet.(provalis anorimotita k mideniko IQ)

Kakouli...
Link to comment
Share on other sites

@levo

8a to po mia fora k teleutea epidi dn exw ma8i na klegome sta forums.Epidi exis mia 8esi sto team dn simeni tpt.2on me to na provalis ta lefta s(mama,Mpampas)pali to euato sou geliopieis.3on stamata na to pezis wannabe epivitoras meso inet.(provalis anorimotita k mideniko IQ)

 

Mama mpampas?

 

Offtopic..Den zitaw lefta apo mama mpampa :) mama allou mpampas allou eipes tpt? den eimai paidaki pou meni se spiti san esas kai 8a ma8is na sevese esi .. kai den me niazi ti pios pou kai gti eise..

Link to comment
Share on other sites

Mama mpampas?

 

Offtopic..Den zitaw lefta apo mama mpampa :) mama allou mpampas allou eipes tpt? den eimai paidaki pou meni se spiti san esas kai 8a ma8is na sevese esi .. kai den me niazi ti pios pou kai gti eise..

//terma_failure

Gf ela...

Link to comment
Share on other sites

hahah 8a 8eles na ga... oti ga..

 

den mou lipoune ta fragka :)

 

mia krisimi erotisi esi kaneis me ta lefta oti kaneis? I pay I -beep-?

 

Mama mpampas?

 

Offtopic..Den zitaw lefta apo mama mpampa :) mama allou mpampas allou eipes tpt? den eimai paidaki pou meni se spiti san esas kai 8a ma8is na sevese esi .. kai den me niazi ti pios pou kai gti eise..

angonese giati xaneis ta logia s.
Link to comment
Share on other sites

Ti einai auta re ti einai auta?

 

ZwOLogiko kipo to kanate ?

 

Pwned ? owned ? k ena swro alles mlkies. Eironeuete o enas tn allon k ti katalavenete ?

 

Dn 8a diavasw tis teleutaies 8 selides me flame apla to epomeno flame reply ... trwei ban gia 2-3-4-5-6 meres analogos tn periptosi... k to topic junk...

 

egw eksigi8ika... dn me niazei pios arxise... pios... prosvale tn allon prwtos... eimaste s gaMing forum k simfona me tous kanones tou maxtor.. auta apagoreuontai.. egw eksigi8ika.. k koMeni h eironia

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...