Jump to content

[GR] Official Spam Topic.


MiraDBZ

Recommended Posts

e tote dn 3erw, autos o typos 8a sou pei ti ekanes la8os kai 8a to ftia3eis.

 

Xalarwse. To Anxos prokalei polla problhmata sta opoia symperilamvanontai kai h krish proswpikothtas, h eleipsh autopepei8hshs kai diafora alla psyxoswmatika problhmata pou meiwnoun shmantika tis epidwseis sthn ka8hmerinh sou zwh

Link to comment
Share on other sites

γαμημένο e-shop παράγγειλα το cod mw2 και πήρα τηλέφωνο και μου είπαν έφεραν για όλους τους αλους και δεν ειχαν ΑΠΟΘΕΜΑΤΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ

 

ΔΕΝ ΞΑΝΑ ΑΓΟΡΑΖΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ E-SHOP

Link to comment
Share on other sites

Xalarwse. To Anxos prokalei polla problhmata sta opoia symperilamvanontai kai h krish proswpikothtas, h eleipsh autopepei8hshs kai diafora alla psyxoswmatika problhmata pou meiwnoun shmantika tis epidwseis sthn ka8hmerinh sou zwh

mpampiniwths?
Link to comment
Share on other sites

γαμημένο e-shop παράγγειλα το cod mw2 και πήρα τηλέφωνο και μου είπαν έφεραν για όλους τους αλους και δεν ειχαν ΑΠΟΘΕΜΑΤΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ

 

ΔΕΝ ΞΑΝΑ ΑΓΟΡΑΖΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ E-SHOP

egw ti na pw

prin apo ta xristougenna 9a mou fernan ola ta kommatia ex9ec mou ta eferan

Link to comment
Share on other sites

γαμημένο e-shop παράγγειλα το cod mw2 και πήρα τηλέφωνο και μου είπαν έφεραν για όλους τους αλους και δεν ειχαν ΑΠΟΘΕΜΑΤΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ

 

ΔΕΝ ΞΑΝΑ ΑΓΟΡΑΖΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ E-SHOP

axaxaxax egw exw psaksei ola ta magazia kai QQ mou tpt twra to psaxnw sto E-bay xD
Link to comment
Share on other sites

axaxaxax egw exw psaksei ola ta magazia kai QQ mou tpt twra to psaxnw sto E-bay xD

γαμώτο και απο το steam κάνει 60 ευρώ, θα το έπερνα αλλα δεν έχω Paypal και βαριέμαι να τρέχω στις τράπεζες.. άσε οτι θέλω original cd
Link to comment
Share on other sites

γαμώτο και απο το steam κάνει 60 ευρώ, θα το έπερνα αλλα δεν έχω Paypal και βαριέμαι να τρέχω στις τράπεζες.. άσε οτι θέλω original cd

 

E NAI exei allh aiglh to official :P

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=k9Y8i0gsxS4



gf το νεο βίντεο του clayman..παράτησε το cs και άρχισε cod mw2

και το τραγούδι...τα σπαει :D
Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=k9Y8i0gsxS4

 

gf το νεο βίντεο του clayman..παράτησε το cs και άρχισε cod mw2

 

και το τραγούδι...τα σπαει :D

Dope-Die Mother
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

     

(PER.513390) ASUS EAH4890/HTDI/1GD5 1GB DDR5 PCI-E RETAIL

 

Η Asus παρουσιάζει τις καινούργιες κάρτες γραφικών της ΑΤΙ με πυρήνα HD4890. Η ναυαρχίδα της ΑΤΙ δείχνει την δύναμη της ανεβαίνοντας στην κορυφή των επιδόσεων με τις καλύτερες αποδόσεις σε frames στα τελευταία παιχνίδια ακόμα και στις πιο υψηλές αναλύσεις. Χαρίστε στον εαυτό σας την καλύτερη ποιότητα τόσο στην απεικόνιση εικόνας για προβολές Home Cinema, όσο και για gaming εμπειρίες που η ρεαλιστικότητα τους θα σας κάνει να νιώσετε ότι ζείτε το παιχνίδι και αποτελείτε αναπόσπαστο κομμάτι του. Βρεθείτε στο πάνθεον των γραφικών συνδυάζοντας δύο ή ακόμα και τρεις κάρτες γραφικών με την καινούργια τεχνολογία ATI CrossFireX.

 

Chipset: ATI Radeon HD 4890.

Μνήμη: DDR5 1GB.

Core frequency: 850 MHz.

Memory Clock: 3900 MHz (975 MHz DDR5).

RAMDAC: 400MHz

Memory Interface: 256-bit.

Συνδεσημότητα: PCI Express 2.0.

Εξωτερική τροφοδοσία: Απαιτείται.

Πρόσθετα χαρακτηριστικά: ATI CrossFire X, Microsoft DirectX 10.1, OpenGL 2.1, Dual-link DVI Support, ATI PowerPlay technology, HDTV Output (YPbPr).

Συνδέσεις: 2x DVI, 1x D-Sub (μέσω αντάπτορα), 1x HDMI (μέσω αντάπτορα), HDCP.

Μέγιστη ανάλυση: 2560x1600.

Συσκευασία: Retail.

Εγγύηση: 3 χρόνια. DOA 7 ημερών

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...