Jump to content

[GR] Michael Jackson


Tifε

Recommended Posts

kai p pisteueis esi???

Μπορεί να είναι άθεος...

 

btw...Οι άθεοι είναι ποιο πολύ από τους σατανιστές...! Καλύτερα να μην πιστεύεις πουθενά από το να πιστεύεις σε ένα τέρας με 2 κέρατα κόκκινα μάτια και ουρά.

Link to comment
Share on other sites

Δεν σκοπεύω να πω κάτι άλλο...Υπάρχουν ΤΟΣΑ και ΤΟΣΑ αναπάντητα ερωτήματα, να ξέρετε κάτι γενικά, εγώ δεν υποστηρίζω καμιά θρησκεία και τίποτα. Κάποιος είπε πως υποστηρίζω τον Devon, ΛΑΘΟΣ. Δεν τον υποστηρίζω απλά μου την δίνει που ΟΛΟΙ του επιτεθήκατε και είπα να κάνω εγώ τον σύμμαχο γιατί όπως έχω ξαναπεί όταν κάποιος είναι διαφορετικός δεν μας αρέσει...Τέλος δεν έχω πει ποτέ πως είμαι Χριστιανός (απάντηση στον Phoneix). Όσον αφορά την δευτέρα παρουσία, το ακούμε εδώ και δεκαετίες, αν πιστεύετε σε τέτοια πράγματα τότε μάλλον δεν θα ζήσετε την ζωή σας ελεύθερα. Προσωπικά δεν με νοιάζει τίποτα, απλά κάνω την ζωή μου. Ούτε πάω εκκλησία και ούτε θα πάω ποτέ, αλλά γενικά μου αρέσουν πράγματα όπως ο Μασονισμός, ο Σατανισμός, ο Αποκρυφισμός...Είναι πολυ ενδιαφέρον αρκεί να προσέχεις...Γεμίζεις γνώσεις.

Link to comment
Share on other sites

opa re....Moy 8imizis ayto pyo anakalipsan oi epistimones oti i 8riskia proerxete apo enasimio ston egefalo..

Poli X-Files i liakopoylo blepis..

 

Πρέπει να παρακολουθώ κάποιον ή κάτι για να έχω παρόμοια άποψη μαζί του;

Link to comment
Share on other sites

ego tha simfoniso se ena kai to orkizome teleutaio pragma me ton Devon

 

an kai prin ipostiriksa ala tora tha ipostirikso en meri ala

 

dn kseroume ti theloume

 

mia kathomai ego edo kai ala 10 atoma kai prospathoume na iposttirikoume ti 8riskia mas kai mia kathete edo o alos kai tin koroideuei

 

ase mas re

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να είναι άθεος...

 

btw...Οι άθεοι είναι ποιο πολύ από τους σατανιστές...! Καλύτερα να μην πιστεύεις πουθενά από το να πιστεύεις σε ένα τέρας με 2 κέρατα κόκκινα μάτια και ουρά.

 

στην αγία γραφή αναφέρεται ως το Beast το τερας

 

Δεν σκοπεύω να πω κάτι άλλο...Υπάρχουν ΤΟΣΑ και ΤΟΣΑ αναπάντητα ερωτήματα, να ξέρετε κάτι γενικά, εγώ δεν υποστηρίζω καμιά θρησκεία και τίποτα. Κάποιος είπε πως υποστηρίζω τον Devon, ΛΑΘΟΣ. Δεν τον υποστηρίζω απλά μου την δίνει που ΟΛΟΙ του επιτεθήκατε και είπα να κάνω εγώ τον σύμμαχο γιατί όπως έχω ξαναπεί όταν κάποιος είναι διαφορετικός δεν μας αρέσει...Τέλος δεν έχω πει ποτέ πως είμαι Χριστιανός (απάντηση στον Phoneix). Όσον αφορά την δευτέρα παρουσία, το ακούμε εδώ και δεκαετίες, αν πιστεύετε σε τέτοια πράγματα τότε μάλλον δεν θα ζήσετε την ζωή σας ελεύθερα. Προσωπικά δεν με νοιάζει τίποτα, απλά κάνω την ζωή μου. Ούτε πάω εκκλησία και ούτε θα πάω ποτέ, αλλά γενικά μου αρέσουν πράγματα όπως ο Μασονισμός, ο Σατανισμός, ο Αποκρυφισμός...Είναι πολυ ενδιαφέρον αρκεί να προσέχεις...Γεμίζεις γνώσεις.

 

Phoenix* btw δεν καταλαβα τι ενοουσες για εμένα :p  οσο αυτό για την δευτερα παρουσια δεν θα θέλεις να έρθει... και όποιος το λεει οτι θα ερθει αυτη την χρονια κλπ είναι πολυ ανιοθος και καταστρεφει τον χριστιανισμο εγώ απλά είπα οτι κοντευει σίγα που θα αντέξουμε ακόμα μία εικοσαετία

Link to comment
Share on other sites

Πες τα ρε phoenix άρχοντααα!!!!!

 

 

Μήπως θέλετε να σας πω για το ξανθό γένος ??

 

Η δευτέρα παρουσία πλησιάζει.

 

Ο λόγος?

 

Στην Αμερική πολλοί είναι αυτοί που έχουν αρχίσει να βάζουν μέσα στο χέρι τους ένα τσιπάκι με το οποίο θα μπορούν να αγοράζουν ότι θέλουν καθώς θα καταργηθούν οι πιστωτικές κάρτες και ο πλανήτης μάλλον δεν θα βγει ποτέ από την οικονομική κρίση. Αυτό λοιπόν θα εκμεταλλευτεί ο Αντίχριστος. Όσοι έχουν αυτό το τσιπάκι θα είναι ακόλουθοι του αντίχριστου και θα είναι ο στρατός του. Όσοι όμως δεν βάλουν αυτό το τσιπάκι θα καταφύγουν στα βουνά και θα ζήσουν εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Phoenix94 αν δεν κάνω λάθος είπες παραπάνω το εξής: "ασε που αμα το κανεις σιχνα αυτό δεν είσαι χριστιανός"

 

Οπότε σου ξεκαθαρίζω φιλικά πάντα πως δεν είμαι Χριστιανός :)

Link to comment
Share on other sites

στην αγία γραφή αναφέρεται ως το Beast το τερας

 

Iron Maiden - The Number Of The Beast

 

Αγαπημένο κομμάτι!

Link to comment
Share on other sites

Πες τα ρε phoenix άρχοντααα!!!!!

 

 

Μήπως θέλετε να σας πω για το ξανθό γένος ??

 

Η δευτέρα παρουσία πλησιάζει.

 

Ο λόγος?

 

Στην Αμερική πολλοί είναι αυτοί που έχουν αρχίσει να βάζουν μέσα στο χέρι τους ένα τσιπάκι με το οποίο θα μπορούν να αγοράζουν ότι θέλουν καθώς θα καταργηθούν οι πιστωτικές κάρτες και ο πλανήτης μάλλον δεν θα βγει ποτέ από την οικονομική κρίση. Αυτό λοιπόν θα εκμεταλλευτεί ο Αντίχριστος. Όσοι έχουν αυτό το τσιπάκι θα είναι ακόλουθοι του αντίχριστου και θα είναι ο στρατός του. Όσοι όμως δεν βάλουν αυτό το τσιπάκι θα καταφύγουν στα βουνά και θα ζήσουν εκεί.

Auto einai to epipedo ton xristianon. Opoios exei to tsipaki einai antichristos opoios den to exei paei kai zei sta vouna kai einai xristianos. Hahaha!

Link to comment
Share on other sites

an eisai xristianos tote katse kai apsifise tin 8riskia s ti na s po

 

 

 

Δεν είμαι Χριστιανός.Οι γονείς μου με βάφτισαν χωρίς να με ρωτήσουν.Και είμαι κάθετα αντίθετος στη βάφτιση νεογνών.Ο ίδιος ο άνθρωπος πρέπει να διαλέξει ποιο μονοπάτι θα ακολουθήσει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...