Jump to content

Doubel Trade (Απόλυτο Ελληνικό...)


Coolis®

Recommended Posts

Λοιπον... Επιδη εχω δει καποια "topics" με αυτο το θεμα, αλα σχεδον κανενας δεν μπορoυσε να το καταλαδει καλα, αποφασισα να το κανω απολιτο ελληνικο για να μπορεσει να καταλαδει οποιος διποτε το  Exploits αυτο...

 

Λοιπον ας αρχεισουμε...

 

Καταρχειν Χρεαζεστε 2 chars σχεδον με ιδιο ονομα (π.χ., Lolla ο προτος και Lollla ο δευτερος παρατιριτε οτοι ο προτος εχει 2 "λ" και ο δευτερος με τρεια...).οπως βλεπετε και στην εικονα...

15931024.th.jpg94580901.th.jpg

η κιταξτε εδω...

Οταν κανετε δυο αρακτηρες σχεδον με ιδιο ονομα, πρεπει να διαβασετε προσεκτικα τα παρακατο βηματα...

 

Βημα 1): Πατε και δυνετε καπια καλα items (π.χ., Arcana mace acumen +25)91452407.jpg στον χαρακτηρα που θα κριψετε...

Βημα 2): Τωρα, Πατε και κριβετε καπου τον χαρακτηρα που εχετε δοσει το arcana mace +25(π.χ., εδω περα.. 38833988.th.jpg)η κιταξτε εδω

Βημα 3): Βρισκετε το θυμα σας...(π.χ., αυτος 21323923.th.jpg)η κιταξτε εδω

Βημα 4): Διχενετε το offer σας και σας λεει οκ ^^ (85471036.th.jpgη κιταξτε εδω μου εδινε 21 εκατομιρια ancient adena και ενα strider)

Βημα 5): Πιτε του να σας κανει trade (94710085.th.jpgη κιταξτε εδω)

Βημα 6): Τιν ωρα που σας κανει trade κανετε ελαχηστοποιση98285267.jpg(ΠΡΟΣΟΧΗ αμα δεν κανετε την ελαχιστοποιση δεν θα πιασει το κολπο...) Μπενετε με τον κριμενο σας και κανετε trade στο θυμα...

Βημα 7): Μολις Κανετε trade με τον κριμενο σας στο θυμα πατε αμεσος στο κανονικο και πατατε ok

Βημα 8): Βαζετε τα items με τον κριμενο ενο το θυμα βαζει τα items του στο κανονικο σας, πατατε οκ με το κανονικο και περνετε τα items και στο κριμενο πατατε cansel.

 

Αυτο ηταν... Πιστεβω να σας δοιφισα παιδια ^^

Δοκιμασμενο στο -blocked-

Ο TRELAMENOS ειναι o nextlive και μ δοιφισε να κανω το topic αυτο ^^

Link to comment
Share on other sites

Sorry , this work on Gracia part 2?? l2j ofc

hmmm you know greek? this is greek section my friend...

and yes this work on gracia, hellbound, kamael, interlude, c5, c4 i din't try i gracia final...

Link to comment
Share on other sites

Καλά τα ορθογραφικά τα σκότωσες με όλη την σημασία της λέξης..Άμα δεν μπορείς να γράφεις με Ελληνικά μην γράφεις ^^

 

@On-Topic : Καλή φάση αν και δεν είμαι φίλος των exploit xD

keep up!

Link to comment
Share on other sites

Καλά τα ορθογραφικά τα σκότωσες με όλη την σημασία της λέξης..Άμα δεν μπορείς να γράφεις με Ελληνικά μην γράφεις ^^

καλα ειμαι καλος στη γλωσσα ^^ 11 εβγαλα ^^

 

Εγω θελω να μου πεις τι σημαινει το φημα..

χμμμ Απορο πως το ιδες? 200 hidden ειναι και εσυ εχεις 167...

Link to comment
Share on other sites

Killer egrapses afti ti stigmi!

 

Kane to mod k dior8ose ligaki ta or8ografika c.

Anevase ta posts gt sto english section m ton haxzor exi 450!!!

den eimai kai toso kalos sti glossa... an eixa to word mia xara tha htan to topic... ala meta to format den driso tpt... :P

450 posts? tha doyme...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...