Jump to content

scammer Designatix


Lowness

Recommended Posts

egw kourasthka ftanei, den anevazw tipota allo krata k to site krata k ta lefta opoios 8elei na dei tin alh8eia tou dinw tv na dei tin sunomilia olh mera douleuw dn tha kathome na kanw screen olh thn suzhthsh, to thema einai aplo 16 iouliou estila lefta 19 oktomvri dn exw parei tipota , an eftega egw mono opos leei tha me eixe steilei to site k to forum px k tha me lege ante k gamisou gw sta kana, perase ta monos , to oti dn me exei steilei tipota apo ta duo k auto leei kati, as me eksigisi kapoios pws svinete to thema auto h na to svisei kapoios admin , den thelw n sunexistei allo gt to dikio m opos  eipa dn prokeite na to vrw , 

Link to comment
Share on other sites

@Lowness Παντως να ξες μπορεις να κανεις export το skype conversation σου και να το ανεβασεις εδω, ενα αρχειο ειναι :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, JaharakaL said:

20 ευρω για verified trader -80 ευρω κερδος 60 ευρω.

 

Profit

Καλα εσυ παιζει να σε τερμα χαζος.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, JaharakaL said:

Βρηκα και signature.

 

image.png.92e290ad0090e780e4d419668cdb6997.png

               image.png.36ad7a1f8171c7f06accdc5eb8ebc814.png

 

 

Μυαλό ακόμα όμως να βρείς.

Link to comment
Share on other sites

Α ρε πουστονεα νομιζετε πως κανετε κουμαντο στο mxc

Αλλοι εκλεβαν ατομα 15 χρονια πριν και εσεις φτασατε 2020 να το κανετε για 80ε

Link to comment
Share on other sites

Just now, Exte. said:

Α ρε πουστονεα νομιζετε πως κανετε κουμαντο στο mxc

Πιστευεις αληθεια οτι θα κατεστρεφα οτι εχω χτισει τοσα χρονια για 30 ευρω (γιατι τοσα ειναι, αλλα ας πουμε και 80); Ουτε καν, απλα δεν θα κατσω να ασχοληθω με τον καθε τρογλη εδω μεσα που περιμενει με υφακι μαζωνακη 90s να γινει η δουλεια του ενω ο ιδιος ειχε καθυστερησει οταν εγω τα ειχα ολα ετοιμα γιατι δεν ηξερε να πατησει ενα απλο buy now σε ενα host και να βαλει hosted το domain name εν ετη 2020 που γραφεις στον γουγλη ενα πραγμα και σου βγαζει δεκαπεντε και ολα τα χρεωνει σε εμενα. Και στο κατω κατω γιατι μιλατε χωρις να ξερετε, οτι εχω φτιαξει ολα αυτα τα χρονια για το φορουμ δεν εχω παρει δραχμη και εχω βοηθησει ποσα ατομα, απλα στην προκειμενη φαση ναι, στα αρχιδια μου και τα 80 ευρω του μαλακα και τα πιξελ στο φορουμ. Ετσι και αλλιως δεν μπαινω.

 

Καλη συνεχεια.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Psyancy said:

Μυαλό ακόμα όμως να βρείς.

Το ποιος εχει μυαλο φαινεται απο αυτα που εκανες και συνεχιζεις να κανεις και το αστειο ειναι οτι εισαι ενα rank κατω απο τον owner.10 replies εχεις κανει και δεν εχεις απαντησει σοβαρα στο θεμα του παιδιου για να βρειτε μια λυση.

 

"Κανε οτι θελει το παιδι. Εχει δικιο εν μερη, ωστοσο το εχασε στην πορεια. Και εφοσον το εχασε εγω δεν θα ασχοληθω. Τυπικα ομως για το φορουμ εχει δικιο."

Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως του έστειλα και προσφερθηκα να κανω τη δουλεια που δεν θελει να κανει ο Designatix για εγωιστικούς λόγους,και για να μην βλεπω τους randomades να μιλανε ετσι & η απάντηση του ήταν αυτή 


http://prntscr.com/v2k7n4


Οποτε καλα του κανει.

 

Οι υπόλοιποι που δεν έχετε δουλειά και πετάγεστε σαν τις πούτσες να βγάλετε το hate σας γιατι ζηλεύετε αυτά που δεν φτάνετε μαλακιά,γυρίστε πίσω στις τρύπες σας.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, JaharakaL said:

Το ποιος εχει μυαλο φαινεται απο αυτα που εκανες και συνεχιζεις να κανεις και το αστειο ειναι οτι εισαι ενα rank κατω απο τον owner.10 replies εχεις κανει και δεν εχεις απαντησει σοβαρα στο θεμα του παιδιου για να βρειτε μια λυση.

 

"Κανε οτι θελει το παιδι. Εχει δικιο εν μερη, ωστοσο το εχασε στην πορεια. Και εφοσον το εχασε εγω δεν θα ασχοληθω. Τυπικα ομως για το φορουμ εχει δικιο."

Προφανως δεν θα απαντησω σοβαρα γιατι οπως προανεφερα ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ.

Του ειπα κιολας του παιδιου πες στον Justice προσωπικα να με κανει ban, σε κατι πιξελ νομιζεις θα κολλησω; Η θα γλυφω μηπως μπαλες οπως ποσοι εδω μεσα για ενα χρωμα; Εγω ειπα την πλευρα μου, ειπα οτι ειχε δικιο και ειχα σκοπο πραγματικα να του δωσω τα λεφτα του πισω, απο την στιγμη που αρχισε νταηλικια και αρχισε τα θα σε κανω report λεω κατσε ρε φιλε, θα ανεχτω τα νταηλικια του και θα φοβηθω ban σε ενα φορουμ τι; δεν θα κοιμαμαι τα βραδια; Ουτε καν. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Psyancy said:

Προφανως δεν θα απαντησω σοβαρα γιατι οπως προανεφερα ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ.

Του ειπα κιολας του παιδιου πες στον Justice προσωπικα να με κανει ban, σε κατι πιξελ νομιζεις θα κολλησω; Η θα γλυφω μηπως μπαλες οπως ποσοι εδω μεσα για ενα χρωμα; Εγω ειπα την πλευρα μου, ειπα οτι ειχε δικιο και ειχα σκοπο πραγματικα να του δωσω τα λεφτα του πισω, απο την στιγμη που αρχισε νταηλικια και αρχισε τα θα σε κανω report λεω κατσε ρε φιλε, θα ανεχτω τα νταηλικια του και θα φοβηθω ban σε ενα φορουμ τι; δεν θα κοιμαμαι τα βραδια; Ουτε καν. 

 

το σωστο ειναι να μας στειλεις το σαιτ που του εφτιαξες, αλλιως ενα refund θα λυσει επιτοπου το report και το reputation σου ως co-administrator.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Maxtor said:

 

το σωστο ειναι να μας στειλεις το σαιτ που του εφτιαξες, αλλιως ενα refund θα λυσει επιτοπου το report και το reputation σου ως co-administrator.

Θα το στειλω σε εσενα. Και εκεινος δηλαδη θα το επαιρνε αλλα περιμεναμε υποτιθεται να το ανεβασω κατευθειαν μετα αρχισε τα δικα του.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...