Jump to content

lineage songs


baron

Recommended Posts

den ksero an to exete dei alla gelasa poli otan to diavasa

 

song 1:kalimera giran

 

Καλημέρα Giran, σου μιλάει ο Καστράτο , είναι απ αυτούς τους νάνους που όλο κάθονται κάτω , ωστε να χετε εσείς έτοιμα τα ssb σας και να έχετε γεμάτο πάντοτε το σπαθί σας. Αφού κάθισα κάτω προσπάθησα κι άλλο να πουλήσω ssb με χαμηλό το καβάλο να αλλάξω τιμές και το ντύσιμό μου να αλλάξω όπλα και το φέρσιμό μου. Καλημέρα Giran να μου ζήσεις για πάντα να τιμάς με pvp το έπος του Anthara να κρατάς το σπαθί σου ψηλά στον αγώνα και να φτιάχνεις ssa μια φορά τον αιώνα. Να μου ζήσεις Giran κι όλοι οι Gm σου με τα + 16 που χαρίζουν στους μαθητές σου, με τους gamers σου που μου τα παίρνουνε όλα κι ότι περισσεύει στέλνουν στην Angola.

 

Giran , συγνώμη μ αν θες ν αλλάξω γνώμη πρεπει τα ssb μου να κοιτάς,

παψέ να με προσπερνάς , χωρίς να τ αποκτάς και τα λεφτά μου Giran μην ξεχνάς.

 

Καλημέρα Giran Καστράτο εδωπέρα ομως απ ότι φαίνεται μιλάω στον αέρα , στα είπα απ την καλήν στα λέω κι απ την κακήν σου χω μαζέψει άπλυτα απο δώ ως την Gludin. Κύριοι Gm Κύριε Αρχηγέ πριν πας για καφέ σου κάνω εγω σεφτε διαλέγω ένα pm αντί να στέλνω γράμματα δεν ψάχνω για s-grade δεν περιμένω θαύματα. Παράτα καφενείο κι όλα τα λεφτά , έλα κι εσύ μια βόλτα μέχρι την Giran Κατέβα στην Giran μίλα κι εσύ στους παίχτες φάτε μια φορα το lag εσύ κι όλοι οι φταίχτες.

 

Ποιο Vpn μου λέτε, ποιά προγράμματα , ποια a-grade ποια recommed και ποια μπλε γράμματα? Που είναι τα s-grade που είναι το παιχνίδι σου κύριε Gm @#$!@#$ το χαρακτήρα σου.

 

Giran , συγνώμη μ αν θες ν αλλάξω γνώμη πρεπει τα ssb μου να κοιτάς,

παψέ να με προσπερνάς , χωρίς να τ αποκτάς και τα λεφτά μου Giran μην ξεχνάς.

 

Κύριε Gm, παίρνω το θάρρος τώρα, αφού πουλάω ssb έχω ελεύθερη ώρα , λόγω του xp είναι τώρα που χω όνειρα σαν αυτά που κάποιοι ονομάζουνε ανώνυμα, εγώ παραπονιέμαι και τώρα σου εξηγιέμαι γιατί εγώ και όλοι laggaroume σου λέμε, ζητάμε να περπατάμε και όχι να κολλάμε γι αυτό και όλοι εμείς ένα πράγμα σου ζητάμε, Χωρίς Vpn χωρίς λεφτά να δώσουμε απαιτούμε χωρίς lag το game να βιώσουμε. Όμως όλα αυτά στα @@ σου τα βάζεις , εκτός κι αν μας λές πως δεν ξέρεις να διαβάζεις. Όλοι σου ζητάμε τα προβλήματα να δεις , εσύ όμως απ ότι φαίνεται συνεχώς μας αγνοείς , να προσέχεις όμως γιατί αν στο κρανίο τα πάρουμε , παραξενεμένος θα μας δείς να σε pkaroume .

 

Giran , συγνώμη μ αν θες ν αλλάξω γνώμη πρεπει τα ssb μου να κοιτάς,

παψέ να με προσπερνάς , χωρίς να τ αποκτάς και τα λεφτά μου Giran μην ξεχνάς.

 

Giran σε pkaroune και συ κοιτάς τα fists σου. Όχι για να αντισταθείς όχι για τα pvp σου

Αυτοί σε ξεπουλάνε όση ώρα καλοπίζεσαι , είστε ένα clan και μονάχοι ξεφτιλίζεστε .

Καληνύχτα Giran σ αφήνω πάω botaki όσο εσύ μ αυτούς κάνεις ένα partaki

Εγώ θα κάνω στίχους κάθε σκέψη στο τετράδιο και θα στ αφιερώσω απ το shout μάλλον αύριο.

 

Giran , συγνώμη μ αν θες ν αλλάξω γνώμη πρεπει τα ssb μου να κοιτάς,

παψέ να με προσπερνάς , χωρίς να τ αποκτάς και τα λεφτά μου Giran μην ξεχνάς.

 

Καλημέρα Giran , θα προσθέσω ακόμη , όχι ν απολογηθώ όχι για να πω συγγνώμη, απλώς θέλω κι εγώ να κατηγορήσω, όλους αυτούς που φεύγουνε κι εσένα αφήνουν πίσω, που πηγαίνουν σε πόλεις μικρές και αρχικές ,και τα βάζουν με char που ναι σε κατηγορίες μικρές, που πουλάνε μαγκια σε μικρά παιδάκια και χαίρονται που τα βγάζουνε με δύο hitakia. Το μόνο που έχω να πω σ αυτά τα ανθρωπάκια είναι πως προφανώς κι αυτοί είναι noobakia, και πως όσο κι αν καούν όσα lvl κα αν γίνουν αυτοί για πάντα noobs θα παραμείνουν. Γιατί το pvp σ όποιο lvl κι αν γίνει, δεν πρέπει ένα hit σου ξερο τον αντίπαλο ν αφήνει. Κάθε hit κάθε χτύπημα που εσύ του χεις χώσει, πρέπει του pvp ο αντίπαλος να μπορεί να στο ανταποδώσει. Γι αυτό εγώ απευθύνομαι κι αποκαλώ ΖΩΑ, όλους εκείνους που την πέφτουνε σε noobakia αθώα.

 

Για το κάστρο της Giran

 

Giran , συγνώμη μ αν θες να σ άγαπάω πρέπει όταν έχει siege να περπατάω

Αν είναι να κολλάω αντι να πόλεμάω καλύτερα στο κάστρο να μην πάω

 

Καλημέρα καστρακι σου μιλάει ο Καστράτο ο οποίος με τα siege golem του θα σε βάλει κάτω , θα σου σπάσει την πύλη με δύναμη τόση όση μία τορπίλη θα σου πάρει σημαίες με κόκκινο χρώμα τις οποίες οι defenders θα τις κάνουνε χώμα θα μας κύνηγήσουν μέσα στην πόλη όπου εκεί χεσμένοι θα κλειστούμε όλοι θα μας φταίει το lag κι η ασυνενοησία κι όλοι οι attackers μαζι θα τρέχουμε προς την Ασία

 

Giran , συγνώμη μ αν θες ν αλλάξω γνώμη πρεπει τα ssb μου να κοιτάς,

παψέ να με προσπερνάς , χωρίς να τ αποκτάς και τα λεφτά μου Giran μην ξεχνάς.

 

 

 

 

song 2:12 para

 

 

Με έχεις stunarei μ έχεις pikarei

Κι εγώ είμαι αυτός που λέει ότι φταίει ότι laggarei …

Δεν σ έχω γδάρει

Μα μου χεις πάρει …

Όλα τα lvl που με ιδρώτα έχω xparei

Εγώ όλο τρέχω … απ τα pvp απέχω ..

Γιατί ακόμα b grade εγώ δεν έχω …

Και τα delevel που όλο μου κάνεις ..

Θα σου τα κάνω κάμια μέρα και θα πεθάνεις…

 

 

Μάντεψε ποιος και τώρα υποκλίσου …

Τα ssb που έχω δεν είναι πια για το σπαθί σου

Δεν μ άκουσες ποτέ να μιλάω αυτήν την γλώσσα …

Μέσα από ένα recipe φτιάχνω τόσα κι άλλα τόσα …

Νόμιζες πως έπεσε και μπλέχτικα στα όπλα μου ...

Μα εγώ είμαι πάντα όρθιος και βγάζω τα siege golem μου …

Εγώ δεν είμαι noobas .. είμαι γαμιάς που σε pkarei …

Από δω και στο εξής όποιος τα βάλει μαζί μου τα @@ μου θα πάρει …

Μπορεί τελευταία να έχω καλμάρει …αλλά θα βρώ το πάθος …

Όπως το βρήκα και γι αυτούς που τους φιλοξενεί τώρα ο τάφος …

Για κάθε σου λάθος …. με ευχαρίστηση σε σκοτώνω σαν να είμουνα μπάφος…

Δεν με σταματάει κανείς ….

Δεν μπορώ με τίποτα να πέσω…

Στο κεφάλι θα ρθω να σε βαρέσω … κι αν δεν σου αρέσω …

Προσεξέ καλά το siege golem μην καλέσω

Δεν με σταματάει κανείς ….

Δεν μπορώ με τίποτα να πέσω…

Στο κεφάλι θα ρθω να σε βαρέσω … κι αν δεν σου αρέσω …

Προσεξέ καλά το siege golem μην καλέσω

 

 

Έχουν αλλάξει οι καιροί γι αυτό έχω το σπαθί …πάντα γεμάτο με ssb .. γίναν x3 οι καιροί το lag δεν σταματεί … gm ki admin γίνατε όλοι κολλητοί … πως αλλάζουν οι καιροί … +16 και η χρειά του Καστράτο των νάνων το συνδικάτο … κάθε εχθρό τον βάζω κάτω … υπάρχουν πολλοί πιο πολύ που ξέρουν τι θα πει τι είναι lag τι είναι xp … με όπλο το σπαθί … βγάζω απ την φυλακή … τον bnb πουλώντας ssb …

Με όπλο το σπαθί βγάζω απ την φυλακή … τον bvb πουλώντας ssb ..

 

Δώδεκα παρά … έρχεται το lag … άλλη μια φορά … κολλημένοι στην Giran …

Potions και SSb έχουν εξαφανιστεί … μέσα στην απελπισία ο Καστράτο σου κάνει εμπορική συμφωνία …

 

 

 

 

 

gratz to cannon1 from bnb forums

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

den ksero an to exete dei alla gelasa poli otan to diavasa

 

song 1:kalimera giran

 

Καλημέρα Giran, σου μιλάει ο Καστράτο , είναι απ αυτούς τους νάνους που όλο κάθονται κάτω , ωστε να χετε εσείς έτοιμα τα ssb σας και να έχετε γεμάτο πάντοτε το σπαθί σας. Αφού κάθισα κάτω προσπάθησα κι άλλο να πουλήσω ssb με χαμηλό το καβάλο να αλλάξω τιμές και το ντύσιμό μου να αλλάξω όπλα και το φέρσιμό μου. Καλημέρα Giran να μου ζήσεις για πάντα να τιμάς με pvp το έπος του Anthara να κρατάς το σπαθί σου ψηλά στον αγώνα και να φτιάχνεις ssa μια φορά τον αιώνα. Να μου ζήσεις Giran κι όλοι οι Gm σου με τα + 16 που χαρίζουν στους μαθητές σου, με τους gamers σου που μου τα παίρνουνε όλα κι ότι περισσεύει στέλνουν στην Angola.

 

Giran , συγνώμη μ αν θες ν αλλάξω γνώμη πρεπει τα ssb μου να κοιτάς,

παψέ να με προσπερνάς , χωρίς να τ αποκτάς και τα λεφτά μου Giran μην ξεχνάς.

 

Καλημέρα Giran Καστράτο εδωπέρα ομως απ ότι φαίνεται μιλάω στον αέρα , στα είπα απ την καλήν στα λέω κι απ την κακήν σου χω μαζέψει άπλυτα απο δώ ως την Gludin. Κύριοι Gm Κύριε Αρχηγέ πριν πας για καφέ σου κάνω εγω σεφτε διαλέγω ένα pm αντί να στέλνω γράμματα δεν ψάχνω για s-grade δεν περιμένω θαύματα. Παράτα καφενείο κι όλα τα λεφτά , έλα κι εσύ μια βόλτα μέχρι την Giran Κατέβα στην Giran μίλα κι εσύ στους παίχτες φάτε μια φορα το lag εσύ κι όλοι οι φταίχτες.

 

Ποιο Vpn μου λέτε, ποιά προγράμματα , ποια a-grade ποια recommed και ποια μπλε γράμματα? Που είναι τα s-grade που είναι το παιχνίδι σου κύριε Gm @#$!@#$ το χαρακτήρα σου.

 

Giran , συγνώμη μ αν θες ν αλλάξω γνώμη πρεπει τα ssb μου να κοιτάς,

παψέ να με προσπερνάς , χωρίς να τ αποκτάς και τα λεφτά μου Giran μην ξεχνάς.

 

Κύριε Gm, παίρνω το θάρρος τώρα, αφού πουλάω ssb έχω ελεύθερη ώρα , λόγω του xp είναι τώρα που χω όνειρα σαν αυτά που κάποιοι ονομάζουνε ανώνυμα, εγώ παραπονιέμαι και τώρα σου εξηγιέμαι γιατί εγώ και όλοι laggaroume σου λέμε, ζητάμε να περπατάμε και όχι να κολλάμε γι αυτό και όλοι εμείς ένα πράγμα σου ζητάμε, Χωρίς Vpn χωρίς λεφτά να δώσουμε απαιτούμε χωρίς lag το game να βιώσουμε. Όμως όλα αυτά στα @@ σου τα βάζεις , εκτός κι αν μας λές πως δεν ξέρεις να διαβάζεις. Όλοι σου ζητάμε τα προβλήματα να δεις , εσύ όμως απ ότι φαίνεται συνεχώς μας αγνοείς , να προσέχεις όμως γιατί αν στο κρανίο τα πάρουμε , παραξενεμένος θα μας δείς να σε pkaroume .

 

Giran , συγνώμη μ αν θες ν αλλάξω γνώμη πρεπει τα ssb μου να κοιτάς,

παψέ να με προσπερνάς , χωρίς να τ αποκτάς και τα λεφτά μου Giran μην ξεχνάς.

 

Giran σε pkaroune και συ κοιτάς τα fists σου. Όχι για να αντισταθείς όχι για τα pvp σου

Αυτοί σε ξεπουλάνε όση ώρα καλοπίζεσαι , είστε ένα clan και μονάχοι ξεφτιλίζεστε .

Καληνύχτα Giran σ αφήνω πάω botaki όσο εσύ μ αυτούς κάνεις ένα partaki

Εγώ θα κάνω στίχους κάθε σκέψη στο τετράδιο και θα στ αφιερώσω απ το shout μάλλον αύριο.

 

Giran , συγνώμη μ αν θες ν αλλάξω γνώμη πρεπει τα ssb μου να κοιτάς,

παψέ να με προσπερνάς , χωρίς να τ αποκτάς και τα λεφτά μου Giran μην ξεχνάς.

 

Καλημέρα Giran , θα προσθέσω ακόμη , όχι ν απολογηθώ όχι για να πω συγγνώμη, απλώς θέλω κι εγώ να κατηγορήσω, όλους αυτούς που φεύγουνε κι εσένα αφήνουν πίσω, που πηγαίνουν σε πόλεις μικρές και αρχικές ,και τα βάζουν με char που ναι σε κατηγορίες μικρές, που πουλάνε μαγκια σε μικρά παιδάκια και χαίρονται που τα βγάζουνε με δύο hitakia. Το μόνο που έχω να πω σ αυτά τα ανθρωπάκια είναι πως προφανώς κι αυτοί είναι noobakia, και πως όσο κι αν καούν όσα lvl κα αν γίνουν αυτοί για πάντα noobs θα παραμείνουν. Γιατί το pvp σ όποιο lvl κι αν γίνει, δεν πρέπει ένα hit σου ξερο τον αντίπαλο ν αφήνει. Κάθε hit κάθε χτύπημα που εσύ του χεις χώσει, πρέπει του pvp ο αντίπαλος να μπορεί να στο ανταποδώσει. Γι αυτό εγώ απευθύνομαι κι αποκαλώ ΖΩΑ, όλους εκείνους που την πέφτουνε σε noobakia αθώα.

 

Για το κάστρο της Giran

 

Giran , συγνώμη μ αν θες να σ άγαπάω πρέπει όταν έχει siege να περπατάω

Αν είναι να κολλάω αντι να πόλεμάω καλύτερα στο κάστρο να μην πάω

 

Καλημέρα καστρακι σου μιλάει ο Καστράτο ο οποίος με τα siege golem του θα σε βάλει κάτω , θα σου σπάσει την πύλη με δύναμη τόση όση μία τορπίλη θα σου πάρει σημαίες με κόκκινο χρώμα τις οποίες οι defenders θα τις κάνουνε χώμα θα μας κύνηγήσουν μέσα στην πόλη όπου εκεί χεσμένοι θα κλειστούμε όλοι θα μας φταίει το lag κι η ασυνενοησία κι όλοι οι attackers μαζι θα τρέχουμε προς την Ασία

 

Giran , συγνώμη μ αν θες ν αλλάξω γνώμη πρεπει τα ssb μου να κοιτάς,

παψέ να με προσπερνάς , χωρίς να τ αποκτάς και τα λεφτά μου Giran μην ξεχνάς.

 

 

 

 

song 2:12 para

 

 

Με έχεις stunarei μ έχεις pikarei

Κι εγώ είμαι αυτός που λέει ότι φταίει ότι laggarei …

Δεν σ έχω γδάρει

Μα μου χεις πάρει …

Όλα τα lvl που με ιδρώτα έχω xparei

Εγώ όλο τρέχω … απ τα pvp απέχω ..

Γιατί ακόμα b grade εγώ δεν έχω …

Και τα delevel που όλο μου κάνεις ..

Θα σου τα κάνω κάμια μέρα και θα πεθάνεις…

 

 

Μάντεψε ποιος και τώρα υποκλίσου …

Τα ssb που έχω δεν είναι πια για το σπαθί σου

Δεν μ άκουσες ποτέ να μιλάω αυτήν την γλώσσα …

Μέσα από ένα recipe φτιάχνω τόσα κι άλλα τόσα …

Νόμιζες πως έπεσε και μπλέχτικα στα όπλα μου ...

Μα εγώ είμαι πάντα όρθιος και βγάζω τα siege golem μου …

Εγώ δεν είμαι noobas .. είμαι γαμιάς που σε pkarei …

Από δω και στο εξής όποιος τα βάλει μαζί μου τα @@ μου θα πάρει …

Μπορεί τελευταία να έχω καλμάρει …αλλά θα βρώ το πάθος …

Όπως το βρήκα και γι αυτούς που τους φιλοξενεί τώρα ο τάφος …

Για κάθε σου λάθος …. με ευχαρίστηση σε σκοτώνω σαν να είμουνα μπάφος…

Δεν με σταματάει κανείς ….

Δεν μπορώ με τίποτα να πέσω…

Στο κεφάλι θα ρθω να σε βαρέσω … κι αν δεν σου αρέσω …

Προσεξέ καλά το siege golem μην καλέσω

Δεν με σταματάει κανείς ….

Δεν μπορώ με τίποτα να πέσω…

Στο κεφάλι θα ρθω να σε βαρέσω … κι αν δεν σου αρέσω …

Προσεξέ καλά το siege golem μην καλέσω

 

 

Έχουν αλλάξει οι καιροί γι αυτό έχω το σπαθί …πάντα γεμάτο με ssb .. γίναν x3 οι καιροί το lag δεν σταματεί … gm ki admin γίνατε όλοι κολλητοί … πως αλλάζουν οι καιροί … +16 και η χρειά του Καστράτο των νάνων το συνδικάτο … κάθε εχθρό τον βάζω κάτω … υπάρχουν πολλοί πιο πολύ που ξέρουν τι θα πει τι είναι lag τι είναι xp … με όπλο το σπαθί … βγάζω απ την φυλακή … τον bnb πουλώντας ssb …

Με όπλο το σπαθί βγάζω απ την φυλακή … τον bvb πουλώντας ssb ..

 

Δώδεκα παρά … έρχεται το lag … άλλη μια φορά … κολλημένοι στην Giran …

Potions και SSb έχουν εξαφανιστεί … μέσα στην απελπισία ο Καστράτο σου κάνει εμπορική συμφωνία …

 

 

 

 

 

gratz to cannon1 from bnb forums

 

 

Axa0a0ax0ax0ax0ax0 καλο αλλα κουραστικό ;)

 

κάποιος να τα τραγουδήσει ρε παιδιά

Link to comment
Share on other sites

Apla KORUFEO Baron respectaro!!! Thimame sto gimnasio otan eixame kaei me kati filous eixame grapsei ena tragoudaki gia ton daggera dn thimame olo alla kapws etsi pigene:

"Dn to andexw dn tin palevw me to daggeri m na min se petixenw !! Ax tha ta spasw tha se mamisw otan me to critical m se petixw, to pezeis magas? tha se pikaro molis to Ultimate Vicion m stackarw tha valw guidance kai tha s skasw to backstab apo pisw an se piasw dn se lipame kai dn sandexw giauto opote se vlepw se trexw!! Min me fovase dn tha ponesei Me ena hit o magos s tha pesei !"

Mlk???? :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

po itan korufaio re HAhaHAhaHA 8a prospa8isw na to ma8w ap e3w na to lew :)

 

-2

 

lollll den uparxoun xDD Efyga na ta melwpoihsw.

 

1o k Last Warning checkare ta dates.

 

gamata ta song! exoun poli fach!! an breis kiala tetoia na ta kaneis share

 

S kana Warning.

 

-1

 

eleos...... ax0ax00xa gamata!!! :)

 

1o k last warning. checkare ta dates.

 

TOPIC LOCKED.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...