Jump to content

Αξίζει να ξεκινήσει κανείς ΑΙΟΝ Σήμερα?


Recommended Posts

Λοιπόν επειδή οι απόψεις διίστανται και ο καθένας έχει την δικιά του άποψη... Εσείς πιστεύετε πως αξίζει να αρχίσει κάποιος καινούργιος να παίζει ΑΙΟΝ σήμερα? και αν ναι σε ποιον Server??

Edited by Vince*
Link to comment
Share on other sites

Στους ΝΑ servers που μπήκα εγώ πριν κάποιους μήνες ήταν εντελώς dead.

είχα ακούσει EU είναι αρκετά καλύτερα

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, `Sanctus said:

Στους ΝΑ servers που μπήκα εγώ πριν κάποιους μήνες ήταν εντελώς dead.

είχα ακούσει EU είναι αρκετά καλύτερα

Στον Official AION μπήκα που κατεύασα το Client μέσω της σελίδας τους και έχει κίνηση όπως φαίνεται... Όχι ο,τι είναι και εντελώς γεμάτος αλλά ακόμα το τσατ για instances και bosses τρέχει... πολλοί ζητάνε group για τέτοια functions.... Το κακό είναι ο,τι έχει 9 stages το Download... και πρέπει να περιμένω αρκετά για να μπορώ να παίξω φουλ το game :P

Edited by Vince*
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Vince* said:

Στον Official AION μπήκα που κατεύασα το Client μέσω της σελίδας τους και έχει κίνηση όπως φαίνεται... Όχι ο,τι είναι και εντελώς γεμάτος αλλά ακόμα το τσατ για instances και bosses τρέχει... πολλοί ζητάνε group για τέτοια functions....

eu https://en.aion.gameforge.com/website/

 

na https://www.aiononline.com/

 

 

dokimase eu

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, `Sanctus said:

 

Θα χρειαστεί νέο λογαριασμό όμως ρε :P, Nevermind, θα το τσεκάρω.!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πανέμορφο παιχνίδι το οποίο ποτέ δεν κατάφερα να παίξω πάρα πολύ .. Νομίζω αξίζει να το παίξεις 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, DukeAwesome said:

Πανέμορφο παιχνίδι το οποίο ποτέ δεν κατάφερα να παίξω πάρα πολύ .. Νομίζω αξίζει να το παίξεις 

Και η πρωην σου ηταν πανεμορφη αλλα ουτε αυτη τη καταφερες να τη παιξεις.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, V-Ray said:

Και η πρωην σου ηταν πανεμορφη αλλα ουτε αυτη τη καταφερες να τη παιξεις.

Να σου πω την αλήθεια ούτε που θυμάμαι πως ήταν η πρώην μου .. 10 χρόνια έχω να έχω πρώην :nah::crying:

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, DukeAwesome said:

Να σου πω την αλήθεια ούτε που θυμάμαι πως ήταν η πρώην μου .. 10 χρόνια έχω να έχω πρώην :nah::crying:

Καλύτερα να έχεις πρώην παρά νην... δεν είναι καλή εμπειρία χαχαχαχαχα :P

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Vince* said:

Καλύτερα να έχεις πρώην παρά νην... δεν είναι καλή εμπειρία χαχαχαχαχα :P

Παντως μου ξυπνησες αναμνησεις. Ειχα μια πρωη πριν 4 χρονια που πηδιομασταν κ μετα αυτη επαιζε AION και την εβλεπα και ξανα πηδιομασταν και μετα μου εμαθε να παιζω AION και ηταν τοτε που ειχα αρχισει και με το L2J να μαθαινω και ανοιξα σερβερ AION και εμπαινε μεσα και παιζαμε παρεα την ειχα σαν GM. Ωραιες εποχες κ ωραιο παιχνιδι το movement το οτι κανεις χαρακτηρα οπως θες. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, V-Ray said:

Παντως μου ξυπνησες αναμνησεις. Ειχα μια πρωη πριν 4 χρονια που πηδιομασταν κ μετα αυτη επαιζε AION και την εβλεπα και ξανα πηδιομασταν και μετα μου εμαθε να παιζω AION και ηταν τοτε που ειχα αρχισει και με το L2J να μαθαινω και ανοιξα σερβερ AION και εμπαινε μεσα και παιζαμε παρεα την ειχα σαν GM. Ωραιες εποχες κ ωραιο παιχνιδι το movement το οτι κανεις χαρακτηρα οπως θες. 

 

Τρελή φάση χαχαχαχα!!!! Η κοπελιά ήταν και gamer :goodsir: ? Πολύ καλό:troll: !

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, V-Ray said:

Παντως μου ξυπνησες αναμνησεις. Ειχα μια πρωη πριν 4 χρονια που πηδιομασταν κ μετα αυτη επαιζε AION και την εβλεπα και ξανα πηδιομασταν και μετα μου εμαθε να παιζω AION και ηταν τοτε που ειχα αρχισει και με το L2J να μαθαινω και ανοιξα σερβερ AION και εμπαινε μεσα και παιζαμε παρεα την ειχα σαν GM. Ωραιες εποχες κ ωραιο παιχνιδι το movement το οτι κανεις χαρακτηρα οπως θες. 

san ta pvp mechanics tou AION kanena

 

pragmatika mono auto mou exei leipsei apo auto to paixnidi

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, `Sanctus said:

san ta pvp mechanics tou AION kanena

 

pragmatika mono auto mou exei leipsei apo auto to paixnidi

 

Πες το ψέματα... μπήκα σε ένα Livestream που το έκανε ένας Γερμανός και έβλεπες τον τυπά να έχει της Παναγιάς τα μάτια... Και όταν του λέω "Πόση ώρα παίρνει για leveling για τους νέους παίκτες?" μου λέει το πολύ 3 ώρες αν είσαι φουλ καμένος! Από αυτό θα καταλάβεις πόσα ξενύχτα άντεξε αυτός για να φουλαρηστεί...

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Vince* said:

 

Τρελή φάση χαχαχαχα!!!! Η κοπελιά ήταν και gamer :goodsir: ? Πολύ καλό:troll: !

 

Ναι, gamer και η δουλεια της ηταν χειρουργος (τοτε που πηγαινα κ εγω ιατρικη για 1.5 χρονο). Το 70% της μερας ηταν gaming, story κυριος, AIOn κλπ

 

32 minutes ago, `Sanctus said:

san ta pvp mechanics tou AION kanena

 

pragmatika mono auto mou exei leipsei apo auto to paixnidi

Ηχοι, γραφικα movement, απιστευτα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...