Jump to content

Πως Να Φτιαξεις Τα Δικα Σου Ρουχα


aris96

Recommended Posts

θελω να φτιαξω μια δικη μου ζακετα να περασω το δικο μου logo αλλα δεν ξερω πως .. εχω δει οι συνδεσμοι που φτιαχνουν δικα τους ρουχα αλλα δεν ξερω πως τα προμηθευονται κ την ολη διαδικασια αμα καποιος εχει γνωση πανω στο θεμα θα εκτιμουσα οποια συμβουλη.

Link to comment
Share on other sites

θελω να φτιαξω μια δικη μου ζακετα να περασω το δικο μου logo αλλα δεν ξερω πως .. εχω δει οι συνδεσμοι που φτιαχνουν δικα τους ρουχα αλλα δεν ξερω πως τα προμηθευονται κ την ολη διαδικασια αμα καποιος εχει γνωση πανω στο θεμα θα εκτιμουσα οποια συμβουλη.

Pare mia zaketa pou thes i paragkeile mia apo to internet opws tin thes..exei magazia p poulane autokolita ktlp k an thimame kala isws mporeis na kaneis k to diko sou..

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν προμηθευτες οι οποιοι εχουν ετοιμο το ρουχο τους στελνεις το λογκο που θες τις διαστασεις κ ολα τα σχετικα κ στα κανουν αυτοματα .. Το θεμα μου ειναι οτι χρειαζεται να κανω μεγαλη παραγγελια απο αυτους τους προμηθευτες .. Απλα ψαχνω καποιον να μου εξηγησει το πως λειτουργει ολο αυτο

Edited by aris96
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν προμηθευτες οι οποιοι εχουν ετοιμο το ρουχο τους στελνεις το λογκο που θες τις διαστασεις κ ολα τα σχετικα κ στα κανουν αυτοματα .. Το θεμα μου ειναι οτι χρειαζεται να κανω μεγαλη παραγγελια απο αυτους τους προμηθευτες .. Απλα ψαχνω καποιον να μου εξηγησει το πως λειτουργει ολο αυτο

I gnwmh mou..pigene se ena magazi stin poli sou pou kanei tetoies paragkelies i se kapion sundesmo filathlon kai rwthsw ekei na vreis mia lush.

Link to comment
Share on other sites

apla pas se 1 magazi pou poulaei zaketes k tetia k ton les 8elw ne sxedio diko mou.. ean dn exei rotaton p mporeis na vreis. :P oi perisoteroi to kanoun auto pou zitas. :)

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν προμηθευτες οι οποιοι εχουν ετοιμο το ρουχο τους στελνεις το λογκο που θες τις διαστασεις κ ολα τα σχετικα κ στα κανουν αυτοματα .. Το θεμα μου ειναι οτι χρειαζεται να κανω μεγαλη παραγγελια απο αυτους τους προμηθευτες .. Απλα ψαχνω καποιον να μου εξηγησει το πως λειτουργει ολο αυτο

Πως νομίζεις δηλαδή οι προμηθευτές όπως λες, έχουν έτοιμο το ρούχο? Με τον ίδιο τρόπο που σου λέει ο Reborn...

 

Παίρνεις μια φθηνή ζακέτα και ωραία, περνάς και το logo σου με 5-7Ε και είσαι έτοιμος. Γιατί να δώσεις 50+ για έτοιμη?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now


×
×
  • Create New...