Jump to content

Report Lucky Dice For Scam Kai Spam


pirama

Recommended Posts

kai esena se ekane na fanis malakas kai oti den exeis logo 

gia esena fenome giftos epidi zitaw ayta poy doylepsa 

gia emena fenese malakas me tin kinisi poy ekanes

 

kai tha to trabiksw mexri na faw ban ( an eimai lathos )

Egw lew na stamatiseis tis mlkies den exw kapoio prosopiko mazi sou alla to trabas poly , ksekwla.

Link to comment
Share on other sites

kai esena se ekane na fanis malakas kai oti den exeis logo 

gia esena fenome giftos epidi zitaw ayta poy doylepsa 

gia emena fenese malakas me tin kinisi poy ekanes

 

kai tha to trabiksw mexri na faw ban ( an eimai lathos )

Kala thn paleueis? egw sou eipa oti to swsto eiani na pareis ta lefta sou pisw.

Allo na ta pareis apo auton pou sta efage, oxi na pianese apo mia frash pou eipa pou einai sxima logo kai na mou

zhtas kai ta resta les kai eimai to afentiko sou kai perimeneis to merokamato.

 

Kai btw den me noiazei an fainomai malakas ston opoiondipote. Den exw anagh kanena, thn zwh mou thn extusa monos mou.

Me noiazei na milaw gia pragmata pou kserw kai mono kai se auta na mhn mporei na mou pei kaneis tipota.

Link to comment
Share on other sites

Nai giati einai ekatomuriouxos.

Kai to rule leei gia private message convo. Edw den einai tipota private. tha mporousa apla na pw oti mou esteile mnma me to paypal tou kai einai to idio.

Allo na leakareis conversation kai allo na leakareis kati pou molis aneferes prin ena lepto sto topic. Niwse kai esu.

 

PS: An pisteueis oti tha faw ban giauto eisai xazoulis mwre. :(

3anadiabase ti egrapse o maxtor tote.kai niwse esy..ektos an dn katalabeneis ellinika kala.

apagoreuete oi konopoihsh ton minimaton...niwse ligo......kai tsonto sait na sou estelne dn exeis dikaiwma na kaneis koinopoihsh..einai toso aplo.

 

Link to comment
Share on other sites

Kala thn paleueis? egw sou eipa oti to swsto eiani na pareis ta lefta sou pisw.

Allo na ta pareis apo auton pou sta efage, oxi na pianese apo mia frash pou eipa pou einai sxima logo kai na mou

zhtas kai ta resta les kai eimai to afentiko sou kai perimeneis to merokamato.

 

Kai btw den me noiazei an fainomai malakas ston opoiondipote. Den exw anagh kanena, thn zwh mou thn extusa monos mou.

Me noiazei na milaw gia pragmata pou kserw kai mono kai se auta na mhn mporei na mou pei kaneis tipota.

esy eipes na moy ta edines den sta zitisa egw ... kai pio itan to apotelesma ?

den soy eipa egw dosta moy ( esy to epekses koubarntas ) 

 

 

episis den einai prosopiko to mail toy paypal moy ?

Edited by pirama
Link to comment
Share on other sites

3anadiabase ti egrapse o maxtor tote.kai niwse esy..ektos an dn katalabeneis ellinika kala.

apagoreuete oi konopoihsh ton minimaton...niwse ligo......kai tsonto sait na sou estelne dn exeis dikaiwma na kaneis koinopoihsh..einai toso aplo.

 

Mhn kles, den tha piasei. Oso kai na klafteis einai koinh logikh.

 

Kane me report kai oti allo thes. Katafereis den katafereis kati exw idi kerdisei.

Link to comment
Share on other sites

Mhn kles, den tha piasei. Oso kai na klafteis einai koinh logikh.

 

Kane me report kai oti allo thes. Katafereis den katafereis kati exw idi kerdisei.

ennoeite pws 8a se kanw report....an o moderator dn akolou8ei kanones gt na tous akolou8isei o member?

 

einai toso aplo alla dn to katalabenis...ama dn mporeis na akolou8eis kanones bges apo moderator.

Link to comment
Share on other sites

ennoeite pws 8a se kanw report....an o moderator dn akolou8ei kanones gt na tous akolou8isei o member?

 

einai toso aplo alla dn to katalabenis...ama dn mporeis na akolou8eis kanones bges apo moderator.

tumblr_inline_nv213bdyj91ryyjv7_400.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το έχετε ξεφτιλίσει όλοι εδω μέσα ! Γουστάρετε να κανενα report ο ένας τον επειδή είπε ο ένας βλάκα τον άλλο . Τι νομίζετε δηλαδή οτι είμαστε εδω μέσα αστυνομία που και στην αστυνομία να πηγαίνατε θα γελούσαν με την πάρτι σας . Είστε όλοι μη μου άπτου και θίγεστε με το παραμικρό . Για ξεκαβαλατε λιγο γιατι δεν θα ειμαι τόσο large και άμα νομίζετε οτι τα report ειναι παιχνίδι μπορω άνετα να κανω ban και αυτόν που έκανε το report .

 

 

Τέλος όσων αφορά αυτο το topic θα μείνει κλειδωμένο και θα το κοιτάξω πιο προσεκτικά θα παρω μια απόφαση και θα την κοινοποιήσω . Αυτο

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...