Jump to content

Report Lucky Dice For Scam Kai Spam


pirama

Recommended Posts

 

Θες να μπω με TeamViewer μαζί με τον justice να μας φτιάξεις 1 2 codes από αυτά που μου ζήτησες; Γιατί εσύ την είδες πολύ τρελός coder.

 

esy den exeis idea apo java oti kai na soy diksw den tha katalabis tpt 

apo toy Mod toy forum exw dosi to eleythero na mpoyn na doyn ta arxia poy soy eixa ftiaksi apo tote opote theloyn

Αυτός που μου είπε ότι είσαι developer είναι.
Είσαι και βλακας και βρίζεις τα άτομα που σε βοηθάνε.

epidi milaw me ton giorgo kai den thelw na pw kati xoris na einai mprosta tha ton kalesw

na soy apantisi o idios 

Edited by pirama
Link to comment
Share on other sites

epidi milaw me ton giorgo kai den thelw na pw kati xoris na einai mprosta tha ton kalesw

na soy apantisi o idios

 

Τώρα τον ξέρεις; Επίσης όπως είπε και ο xdem το movement system που λες ότι έφτιαξες είναι μια απλή geodata, λοιπόν μόλις πάω σπίτι θα σου πω να μπω με TeamViewer.

Ελπίζω να προλάβει ο φίλος σου να σου μάθει java μέσα σε 2 ώρες.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα τον ξέρεις; Επίσης όπως είπε και ο xdem το movement system που λες ότι έφτιαξες είναι μια απλή geodata, λοιπόν μόλις πάω σπίτι θα σου πω να μπω με TeamViewer.

Ελπίζω να προλάβει ο φίλος σου να σου μάθει java μέσα σε 2 ώρες.

Δες με ενα αλητακι του δρομου που μπλεξαμε λελ. Σιγα μην παρεις τον Justice να πατε κ για καφε lel 

Ti ban κ βλακιες λεμε. εσυ θες αστυνομια και μεσα

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

Τώρα τον ξέρεις; Επίσης όπως είπε και ο xdem το movement system που λες ότι έφτιαξες είναι μια απλή geodata, λοιπόν μόλις πάω σπίτι θα σου πω να μπω με TeamViewer.

Ελπίζω να προλάβει ο φίλος σου να σου μάθει java μέσα σε 2 ώρες.

ti les re zow poy tha mpis esy me team sto pc to diko moy ilithie... posa kila malakas eisai ? mporis na moy pis ?

tha edina se enan pou me eklepse ... team na mpi sto pc moy ( apla eisai terma karagkiozis )

oso gia tis gnosis moy den exw na apodiksw kati se kanenan ... 

ta source ta elenxi opoios theli ( apo tote den exei gini kamia tropopihsi )

opote kai egw na min ta eixa kani kai na ta eixe kani allos esy ayto poy itan na paris to eixes pari...

 

twra oson afora to movement ayto einai ena oniro gia esas

esis gia na dite ayto to movement koitate ta video poy exw sto youtube ( kai egw apla to xerome ston server moy )

 

oso gia ton ovenus tha soy apantisi moy eipe molis paei spiti

Link to comment
Share on other sites

Τώρα τον ξέρεις; Επίσης όπως είπε και ο xdem το movement system που λες ότι έφτιαξες είναι μια απλή geodata, λοιπόν μόλις πάω σπίτι θα σου πω να μπω με TeamViewer.

Ελπίζω να προλάβει ο φίλος σου να σου μάθει java μέσα σε 2 ώρες.

Kourazeis...eisai asxetos paradeksou to dn ikseres na kaneis download to svn sou sto eclipse kai thes na deis pws ftiaxnete enas kodikas sto eclipse?

To mono pou tha katalaveis einai oi parenthesis kai oi teleies kai an...pigene des ena guide pws kanoume ena java code eipes exeis 2 wres isws matheis ti einai to if kai to else

Link to comment
Share on other sites

Kourazeis...eisai asxetos paradeksou to dn ikseres na kaneis download to svn sou sto eclipse kai thes na deis pws ftiaxnete enas kodikas sto eclipse?

To mono pou tha katalaveis einai oi parenthesis kai oi teleies kai an...pigene des ena guide pws kanoume ena java code eipes exeis 2 wres isws matheis ti einai to if kai to else

oxi re . toy ta eixa perasi ola egw . mono start gameserver kai login server patage 

apla einai scamer

Link to comment
Share on other sites

oxi re . toy ta eixa perasi ola egw . mono start gameserver kai login server patage 

apla einai scamer

To kserw auto edw kai polu kairo
Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζεις να με λες scammer και να με προσβάλλεις χωρίς proofs μπράβο αγόρι μου συνέχισε έτσι αυτό δείχνει πόσο χαμηλότερο επίπεδο έχεις ώστε να λες το ίδιο πράγμα συνέχεια, όσο για τον pirama δεν θα πω πολλά είναι ακόμα ένας που πιστεύει ότι θα κάνει κάτι στην ζωή του ποσταροντας codes από άλλους.

 

Το transaction έγινε από άλλο άτομο που μου είχε ζητήσει να του φτιάξω τον server.

Ήθελα κάποιον να με βοηθήσει και είπα εσένα, μόλις έγινε το refund είχα σπάσει ιδι μαζί του και εγώ προσωπικά δεν σου έστειλα κάτι.

Δεν θα ξαναεξηγησω τι έγινε γιατί το έκανα ιδι στο προηγούμενο topic.

Proofs δεν έχεις καλύτερα θα ήταν να κάτσεις στα αυγά σου και να σκύψεις σε κανέναν developer για κανένα code.

Φιλάκια και θα παρακαλούσα κάποιον να τους κάνει warn δεν ανέχομαι να μου μιλάνε με τέτοιον τρόπο ιδικά κάποια άτομα που το iq τους είναι χαμηλότερο και από άτομα που έχουν σύνδρομο down

Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζεις να με λες scammer και να με προσβάλλεις χωρίς proofs μπράβο αγόρι μου συνέχισε έτσι αυτό δείχνει πόσο χαμηλότερο επίπεδο έχεις ώστε να λες το ίδιο πράγμα συνέχεια, όσο για τον pirama δεν θα πω πολλά είναι ακόμα ένας που πιστεύει ότι θα κάνει κάτι στην ζωή του ποσταροντας codes από άλλους.

 

Το transaction έγινε από άλλο άτομο που μου είχε ζητήσει να του φτιάξω τον server.

Ήθελα κάποιον να με βοηθήσει και είπα εσένα, μόλις έγινε το refund είχα σπάσει ιδι μαζί του και εγώ προσωπικά δεν σου έστειλα κάτι.

Δεν θα ξαναεξηγησω τι έγινε γιατί το έκανα ιδι στο προηγούμενο topic.

Proofs δεν έχεις καλύτερα θα ήταν να κάτσεις στα αυγά σου και να σκύψεις σε κανέναν developer για κανένα code.

Φιλάκια και θα παρακαλούσα κάποιον να τους κάνει warn δεν ανέχομαι να μου μιλάνε με τέτοιον τρόπο ιδικά κάποια άτομα που το iq τους είναι χαμηλότερο και από άτομα που έχουν σύνδρομο down

 

Δεν πα να λς.. κανεις δεν σε πιστευει..

Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζεις να με λες scammer και να με προσβάλλεις χωρίς proofs μπράβο αγόρι μου συνέχισε έτσι αυτό δείχνει πόσο χαμηλότερο επίπεδο έχεις ώστε να λες το ίδιο πράγμα συνέχεια, όσο για τον pirama δεν θα πω πολλά είναι ακόμα ένας που πιστεύει ότι θα κάνει κάτι στην ζωή του ποσταροντας codes από άλλους.

 

Το transaction έγινε από άλλο άτομο που μου είχε ζητήσει να του φτιάξω τον server.

Ήθελα κάποιον να με βοηθήσει και είπα εσένα, μόλις έγινε το refund είχα σπάσει ιδι μαζί του και εγώ προσωπικά δεν σου έστειλα κάτι.

Δεν θα ξαναεξηγησω τι έγινε γιατί το έκανα ιδι στο προηγούμενο topic.

Proofs δεν έχεις καλύτερα θα ήταν να κάτσεις στα αυγά σου και να σκύψεις σε κανέναν developer για κανένα code.

Φιλάκια και θα παρακαλούσα κάποιον να τους κάνει warn δεν ανέχομαι να μου μιλάνε με τέτοιον τρόπο ιδικά κάποια άτομα που το iq τους είναι χαμηλότερο και από άτομα που έχουν σύνδρομο down

esi agori mou na mas peis kalitera ti perneis mipws kai niwsoume san k esena kapia stigmi....lege twra den tha to poume ston maxtor oti roufas kai mpeneis edw na grafis gia ta lagoudakia pou vlepeis ktlp ktlp...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχετε καποιο προβλημα και σπαμαρετε ; ενταξει πειτε μου και οτι ο πιραμα ειναι developer να παει η συζητηση σε άλλό έπίπέδό

Link to comment
Share on other sites

O justice για καποιο λογο μαλλον τον φοβαται τον vorfin το ιδιο και ο maxtor, δεν ειναι λογικο μετα απο ΟΛΑ αυτα και απο request ολου του φορουμ και απο βρισιες προς mod του vorfin να τον αφηνουν ακομη να γραφει ενω εγω εφαγα perma ban για 1 gif και ο trumb επισης... απλα δεν..

 

http://www.maxcheaters.com/topic/205244-vorfin-the-hacking-scene-guy/

Δωσε μου το name του και εφυγε chat ban.(Αυτο μπορω να κανω)

Θα χρειαστω ομως μερικες δικαιολογιες!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...