Jump to content

[Ερώτηση]Παραγγελίες Από Εξωτερικό.


'Baggos'

Recommended Posts

Καλησπέρα σας..

Θέλω να αγοράσω κάτι πράγματα από την σελίδα " http://www.ebuyer.com/ ", και αυτό που θέλω να ρωτήσω, είναι για το εάν έρχονται εδώ Ελλάδα αυτά, και αν ναι, μέσα σε πόσες μέρες..

Αν γνωρίζει κάποιος, ας μου δώσει λίγο τα φώτα του..

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας..

Θέλω να αγοράσω κάτι πράγματα από την σελίδα " http://www.ebuyer.com/ ", και αυτό που θέλω να ρωτήσω, είναι για το εάν έρχονται εδώ Ελλάδα αυτά, και αν ναι, μέσα σε πόσες μέρες..

Αν γνωρίζει κάποιος, ας μου δώσει λίγο τα φώτα του..

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά..

Καλήσπερα και σε εσένα φίλε μου.Διάβασα λίγο τα terms του και βγήκα αυτό!

 
2.  Service availability

Our site is only intended for use by people resident in the United Kingdom (mainland only) and we reserve the right to not accept orders from individuals resident elsewhere.

 

οπότε ελπίζω να πήρες την απάντηση σου ;)

 

 

katse den figan akomh ta capital controlzzz

Διάβασα ότι μπορείς να βγάλεις μεχρι 60 ευρώ στο εξωτερικό σε κάποιες κατηγορίες.

Link to comment
Share on other sites

Καλήσπερα και σε εσένα φίλε μου.Διάβασα λίγο τα terms του και βγήκα αυτό!

 

οπότε ελπίζω να πήρες την απάντηση σου ;)

Καλησπέρα φίλε, σ'ευχαριστώ για την απάντησή σου, αλλά δεν νομίζω πως αυτό είναι πλέον σωστό.

Μίλησα χθες με το custome service, είπα πως θέλω να παραγγείλω μία τηλεόραση για Ελλάδα, και δεν μου είπε πως δεν μπορώ..

Ίσα ίσα, μου απάντησε πως θα πιάνω τα ελληνικά κανάλια κανονικά, και πως τα έξοδα αποστολής για την χώρα μου (Ελλάδα), στην διεύθυνση που έχω βάλει είναι 50 ευρώ, και έρχεται μέσα σε 15 μέρες.

Οπότε, κάτι είναι λάθος σε αυτό που μου έστειλες..

 

Αυτό όμως που ακόμη δεν ξέρω, και δε μπορεί κάποιος από αυτούς στο service να μου πούνε, είναι πως επειδή η παραγγελία μου είναι άνω των 500 ευρώ, αν μπορώ να τα στείλω από τραπεζικό λογαριασμό από Ελλάδα. 

Με αυτά τα capital control, δε ξέρουμε τι γίνεται..

Edited by 'Baggos'
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...