Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Κοιτα πως γινεται διασημος ο Νικολουδος σε 1 ωρα

Βρε τσουτσέκι μπήκες mxc το 2016 και έχεις και άποψη για το ποιος είναι "διάσημος" εδώ μέσα; Ουστ.

Link to comment
Share on other sites

Βρε τσουτσέκι μπήκες mxc το 2016 και έχεις και άποψη για το ποιος είναι "διάσημος" εδώ μέσα; Ουστ.

exei emena na ton avadarw :P

 

ti leei re o ka9isterimenos mazepste ton kapios

pola ypes mikre ade gia ypno

Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε δες λιγο ηχοσυστηματα highF και δες τιμες και μετα ελα πες μου.. δεν αντιλεγω μαλακια μεν αλλα ο καθενας χαλαει οπου θελει.

 

τα ηχεια οταν τα πηρα κανανε 8.500 τωρα επεσε η τιμη http://www.skroutz.gr/s/348781/Focal-Electra-1028-Be.html

προ- μαζι με τον λαμπατο κανανε 13-15 χιλιαρικα  ο ενισχυτης και το woofer γυρο στα 14 και κλπ τα καλωδια ολα μαζι πανε στα 5 - 6 χιλιαρικα (μπανανες μαζι με δακτυλιους κλπ)

 

κ σ ξαναλεω αυτα ειναι μονο ενα μερους του συστηματος, μετα παμε στην τηλεοραση τον amp κλπ

 

μαλακια τοσα λεφτα αλλα οκ τωρα δεν πανε πισω 

Κι εγώ χαλάω λεφτά και είμαι της άποψης όπου θες να τα τρως. Αλλά είναι γαμημένα καλώδια, και τα ηχεία είναι overpriced.

Ούτε επαγγελματίας είσαι ούτε θα γίνεις, δεδομένουν ότι κάθεσαι 25 ώρες το 24ωρο στο mxc δε σε κόβω και για τίποτα παραπάνω εκτός youtube.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kai egw o malakas exw minei akoma me to DisplayPort 1.3, 9a to paw se kosmimatopolio na dw ti piotitas metalo einai giati an den einai poly akrivo 9a xanw perfomance logika

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ χαλάω λεφτά και είμαι της άποψης όπου θες να τα τρως. Αλλά είναι γαμημένα καλώδια, και τα ηχεία είναι overpriced.

Ούτε επαγγελματίας είσαι ούτε θα γίνεις, δεδομένουν ότι κάθεσαι 25 ώρες το 24ωρο στο mxc δε σε κόβω και για τίποτα παραπάνω εκτός youtube.

 

 

You're right αλλα δεν ξερεις τι κανω και δεν ξερεις για τι τα θελω.. οποτε. 

Link to comment
Share on other sites

Kai egw o malakas exw minei akoma me to DisplayPort 1.3, 9a to paw se kosmimatopolio na dw ti piotitas metalo einai giati an den einai poly akrivo 9a xanw perfomance logika

Και σ ξαναλεω ολο το συστημα (υπολογιστη οθονη κλπ) σου ειναι μονο το 1 καλωδιο μου εκτος και αν εχεις υπολογιστη 2.5κ ευρω τοτε οκ παω πασο οποτε απο εκει κ περα οτι κ να γραψεις επεσες κατηγορια.

 

Τωρα επειδη εισαι ξανθος (ελαχιστα) σε κοβω και για ηλιθιο οποτε.. τα λεμε

Link to comment
Share on other sites

Βρε γαμώ την παναγία κάντε τους ban

pes toys ki alla ore ... min ginese kseplenis grafis 7 leksis kai terma eleos 

 

You're right αλλα δεν ξερεις τι κανω και δεν ξερεις για τι τα θελω.. οποτε. 

egw mazi soy eimai moro  :wub:

Link to comment
Share on other sites

Είναι ηχοσύστημα, σε παρακαλώ. Και να μη ξέρω τι κάνεις, ξέρω τι θα μπορούσε να κάνει κάποιος με ηχοσύστημα 50.000 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Βρε τσουτσέκι μπήκες mxc το 2016 και έχεις και άποψη για το ποιος είναι "διάσημος" εδώ μέσα; Ουστ.

Ηρεμισε μικρε που κανατε το maxcheater παρασημο.

Link to comment
Share on other sites

Και σ ξαναλεω ολο το συστημα (υπολογιστη οθονη κλπ) σου ειναι μονο το 1 καλωδιο μου εκτος και αν εχεις υπολογιστη 2.5κ ευρω τοτε οκ παω πασο οποτε απο εκει κ περα οτι κ να γραψεις επεσες κατηγορια.

 

Τωρα επειδη εισαι ξανθος (ελαχιστα) σε κοβω και για ηλιθιο οποτε.. τα λεμε

 

to pc mou einai panw apo 4k xwris ta periferiaka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...