Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Δασκος εχεις ερωτησεις εδω απο κατι ατομα, εγω απλα θα στις δωσω:

 

1. Dask Φημες λενε οτι σε πηρε το FBI για να ριχνεις παρανομα site. Ισχυει οτι θα ριξεις και το max?

                                                                                                   ~Andreas oikonomou

 

2. Dask καλησπερα φιλε μου, θα ηθελα να ρωτησω ποιος ανακαλυψε τον 1ο υπολογιστη. Ηταν γυναικα, αντρας η ασχολιοταν με κομμωτικη. Ευχαριστω   

                                                                                                                                                                           ~Παυλου Μιχαλης

 

3. Καλησπερα Dask, θα ηθελα να μαθω αν η κοτα εκανε το αυγο η το αυγο τη κοτα. 

                                                                           ~Μιχαηλιδης αντωνιου

 

4. Dask εγω θελω να μαθω αν ο κυρ Τσιπρας πιστευει οτι ειναι προεδρος σε μη κερδοσκοπικη Οργανωση.

                                                                                                      ~Ματινα παπακωστανιδη

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα με μπερδεύεις με κανέναν vorfin.
Εγώ το πιο χακ που έχω κάνει είναι να κλέψω internet με το greek wpa finder.

Link to comment
Share on other sites

Δε βγάζεις νόημα. Αν είσαι κάποιος παλιός απλά πες όνομα να ξέρω με ποιον μιλάω.

Δεν σου λεω τιποτα, φαε το donut σου με γεμιση κρεμα μπανανα και πιες και το χυμουλη σου γιατι παω να δω Home Alone 2. 

Τα λεμε αγαπουλινη

Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα με μπερδεύεις με κανέναν vorfin.

Εγώ το πιο χακ που έχω κάνει είναι να κλέψω internet με το greek wpa finder.

Πιστευεις να σε μπερδευτα με το vorfin? Οχι νταξει τοτε ειναι σαν να θεωρουσα σκουπιδι. εγω σε συμπαθω  :-[

Link to comment
Share on other sites

ΚΡΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΧΑΙΡΙ ΣΟΥ ΜΑΖΙ ΕΥΤΥΧΗ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΜΕ ΛΟΓΙΑ ΤΑ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ

Με το 1 χερι κραταει τα φυστικια και με το αλλο το ουισκι δεν εχει slot για 3ο weapon.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...