Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Just now, Vince* said:

Και έτσι που του το λες θα σε κάνει σίγουρα... Βρε μαλάκες λογικευτείτε λίγο!!!! Είπαμε το Φόρουμ έγινε μπουρδέλο.. Μην το παρά γαμήσουμε κιόλας...

Ξεκόλλα τρολλαρει ρε .. :Ρ 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vince* said:

Και έτσι που του το λες θα σε κάνει σίγουρα... Βρε μαλάκες λογικευτείτε λίγο!!!! Είπαμε το Φόρουμ έγινε μπουρδέλο.. Μην το παρά γαμήσουμε κιόλας...

 

Vince anikse mia tin balkonoporta kai pes mou an bazei zesto aera

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nDefinitE said:

 

Vince anikse mia tin balkonoporta kai pes mou an bazei zesto aera

 

Για μαζέψου... Δεν φταίω εγώ που προκαλείτε με τις μαλακίες που πετάτε εδώ μέσα.... Άντε μπράβο.. Πολύ φόρα πήρατε.... κλάστε και λίγο. Ευχαριστώ.!

Edited by Vince*
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DukeAwesome said:

Ξεκόλλα τρολλαρει ρε .. :Ρ 

 

Να μάθουν από σωστό troll όχι από το troll του κάθε ψυχανόμαλου που βλέπουν εδώ μέσα....

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vince* said:

 

Για μαζέψου λίγο... Δεν φταίω εγώ που προκαλείτε με τις μαλακίες που πετάτε εδώ μέσα.... Άντε μπράβο.. Πολύ φόρα πήρατε.... κλάστε και λίγο. Ευχαριστώ.!

 

petaksou se kamia kadina na mas fereis kana souvlaki

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vince* said:

 

Να μάθουν από σωστό troll όχι από το troll του κάθε ψυχανόμαλου που βλέπουν εδώ μέσα....

Άραξε ρε συ που το παίρνεις και σοβαρά :Ρ δεν τρέχει τίποτα 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nDefinitE said:

 

petaksou se kamia kadina na mas fereis kana souvlaki

Τράβα μέχρι την γωνία να δεις ποιος σε ψάχνει....

Link to comment
Share on other sites

Just now, DukeAwesome said:

Άραξε ρε συ που το παίρνεις και σοβαρά :Ρ δεν τρέχει τίποτα 

 

Εδώ μέσα δεν είναι όλοι σαν του λόγου τους παλικαράκο... Υπάρχουν ανθρώποι που είναι και σοβαροί... όχι σαν αυτούς εδώ που μου γίνανε όλοι από την γέννηση τους μέχρι σήμερα Top trollers και εξυπνάκηδες....

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vince* said:

 

Εδώ μέσα δεν είναι όλοι σαν του λόγου τους παλικαράκο... Υπάρχουν ανθρώποι που είναι και σοβαροί... όχι σαν αυτούς εδώ που μου γίνανε όλοι από την γέννηση τους μέχρι σήμερα Top trollers και εξυπνάκηδες....

Στο spam είσαι περιμένεις να δεις συνομιλίες με θέμα την αστροφυσική από επιστήμονες του είδους ? Είναι και ο μπρο κακός σε αυτό που κάνει αλλά και εσύ νομίζω πως δεν έχεις καμία αίσθηση του humor απ' την άλλη δεν ξέρω κατά πόσο είναι καλό να είσαι στους "σοβαρούς " και μόνο ..

Εκτός αν τρολλαρεις εσύ εμένα και δεν πήρα χαμπάρι

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DukeAwesome said:

Στο spam είσαι περιμένεις να δεις συνομιλίες με θέμα την αστροφυσική από επιστήμονες του είδους ? Είναι και ο μπρο κακός σε αυτό που κάνει αλλά και εσύ νομίζω πως δεν έχεις καμία αίσθηση του humor απ' την άλλη δεν ξέρω κατά πόσο είναι καλό να είσαι στους "σοβαρούς " και μόνο ..

Εκτός αν τρολλαρεις εσύ εμένα και δεν πήρα χαμπάρι

 

Για την ηλικία μου δεν με παίρνει να παίζω με το χιούμορ το καθενός τρολλάροντας.... Όταν λέω κάτι το λέω σοβαρά είτε αρέσει σε κάποιον είτε όχι... Αν περιμένετε να δείτε τον ίδιο Vince όπως πριν 10 χρόνια είστε βαθιά νυχτωμένοι....

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, xdem said:

poso kathisterimeno einai afto to paidi gamw ta nekra tou

 

Όσο  και εσύ... Απλά δεν το έχεις καταλάβει ακόμα ή δεν θες να το παραδεχθείς γιατί δεν έχεις τα κότσια που έχουν άλλοι αντί για σένα. :goodsir:...

Edited by Vince*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...