Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Κάθεστε και μαλώνετε ρε μαλάκες για το ποιος ανοίγει καλύτερους σερβερ, 2016 γαμώ το σπίτι μου. Ηλίθιοι.
"ποιος ασχολείτε σοβαρά" ρωτάει μετά ο άλλος, μα με δουλεύεις ρε μαλάκα; Απείλησε ότι θα με χακάρεις τώρα. Κι ο άλλος αναζητά μέλλον για το φορουμ και προσπαθεί να βρει λύση, χαζός είσαι, ρε μαλάκα; Ή έχεις ψευδαισθήσεις;

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς επιχείρημα; Απλά πιες. Και τι ξέρεις και θεωρείς; Ούτε το όνομά μου δε ξέρεις.

Επιχείρημα με την έννοια, του ότι κάθομαι και αραδιάζω τόμους post και πρέπει να χαλαρώσω. Anyway.

Το λέω, μιας και τώρα καλό ή κακό δεν ξέρω αν είναι αυτό, είμαι μέλος αρκετό καιρό και βλέπω πως κινούνται τα πράγματα στο φόρουμ.

 

Το ότι δεν είμαστε ενεργοί, δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχουμε.

Link to comment
Share on other sites

Κάθεστε και μαλώνετε ρε μαλάκες για το ποιος ανοίγει καλύτερους σερβερ, 2016 γαμώ το σπίτι μου. 

Indeed.

 

Κι ο άλλος αναζητά μέλλον για το φορουμ και προσπαθεί να βρει λύση, χαζός είσαι, ρε μαλάκα; Ή έχεις ψευδαισθήσεις;

Μ' αρέσει που το "δήλωσα" κι όλας, ότι δεν θέλω να ενώσω κόσμο και λοιπά.

Link to comment
Share on other sites

Αρχίδια δήλωσες, μαλακίες τύπου "ας κάνουμε ότι μπορούμε με ότι έχουμε" δεν έγραφες;

Θα σου πω εγώ τι έχεις

έναν admin που σας γράφει στη πουτσάρα του και κρατάει το φορουμ ανοιχτό ακόμη επειδή βγάζει αρκετά από αυτό ώστε να του καλύβουν τα τσιγάρα του μήνα.
Ραντομάδες σαν τον xdem και accessdenied, κλαίνε για τα πάντα (moderators, l2, hacks, πούτσες). Άτομα που μπαίνουν 1 φορά για να πουλήσουν τίποτα στο market place κι ένα l2 section με servers των 3 ημερών.
Και κάθεστε κι ασχολείστε.
Γούστο σας να γουστάρετε το λ2, αν σας αρέσει βρείτε ένα σοβαρό community/forum. Αλλά με το να κάθεστε εδώ, είστε καρκινιάρηδες απλά. Δε ξέρω τι άλλο περιμένετε να σας πω, μιας και ζητάτε και άποψη.

Link to comment
Share on other sites

Το ότι φέρνουμε βόλτες, δεν σημαίνει ότι ασχολούμαστε. Ας μιλήσω επί προσωπικού τουλάχιστον.
Εν τέλη, κάπως έτσι το σκέφτομαι εγώ. Αλλά όχι και να καίγομαι.

O Admin ας κάνει ότι θέλει (σε λογικά πλαίσια). Αν δεν ήταν αυτός, δεν θα υπήρχε αυτό. Σίγουρα έπαιξαν και άλλα πράγματα τον ρόλο τους.
Randomάδες. Γιατί randomάδες παρακαλώ; Ποιος είναι επαγγελματίας εδώ μέσα σε αυτό που κάνει; Μπορεί να υπήρξαν μερικοί coders/developers που ίσως να 'χαν δουλέψει real life, αλλά και πάλι το θέμα είναι ότι το ενδιαφέρον είναι αυτό που κινεί τον κόσμο να ασχοληθεί με το φόρουμ.
Και από την στιγμή που υπάρχει ακόμα πράγμα στο section αυτό, ας εκμεταλλευθεί κατάλληλα. Μιλάω από πλευράς φόρουμ και advertising. Τα άλλα είναι επί προσωπικού.

Όπως επίσης προτάσεις εκτός του Lineage, έχουν γίνει για να επεκταθεί το φόρουμ. Δεν ξέρω σε τι φάση είχαν φτάσει, αλλά σαν ιδέα δεν είναι άσχημη. Αρκεί να υπάρξει κόσμος (πάντα νοήμων) που θα την υποστηρίξει.
 

Link to comment
Share on other sites

Το ότι φέρνουμε βόλτες, δεν σημαίνει ότι ασχολούμαστε. Ας μιλήσω επί προσωπικού τουλάχιστον.

Εν τέλη, κάπως έτσι το σκέφτομαι εγώ. Αλλά όχι και να καίγομαι.

 

O Admin ας κάνει ότι θέλει (σε λογικά πλαίσια). Αν δεν ήταν αυτός, δεν θα υπήρχε αυτό. Σίγουρα έπαιξαν και άλλα πράγματα τον ρόλο τους.

Randomάδες. Γιατί randomάδες παρακαλώ; Ποιος είναι επαγγελματίας εδώ μέσα σε αυτό που κάνει; Μπορεί να υπήρξαν μερικοί coders/developers που ίσως να 'χαν δουλέψει real life, αλλά και πάλι το θέμα είναι ότι το ενδιαφέρον είναι αυτό που κινεί τον κόσμο να ασχοληθεί με το φόρουμ.

Και από την στιγμή που υπάρχει ακόμα πράγμα στο section αυτό, ας εκμεταλλευθεί κατάλληλα. Μιλάω από πλευράς φόρουμ και advertising. Τα άλλα είναι επί προσωπικού.

 

Όπως επίσης προτάσεις εκτός του Lineage, έχουν γίνει για να επεκταθεί το φόρουμ. Δεν ξέρω σε τι φάση είχαν φτάσει, αλλά σαν ιδέα δεν είναι άσχημη. Αρκεί να υπάρξει κόσμος (πάντα νοήμων) που θα την υποστηρίξει.

 

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά όμως κάθε φορά που βλέπω και τσακώνεστε για το ποιος είναι ο καλύτερος dev εδώ μέσα, θέλω να πάω πίσω το χρόνο, να σας σκοτώσω πριν γεννηθείτε και να φάω τα βλαστοκύτταρα σας για την αποκατάσταση των σπασμένων μου νεύρων. ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΡΙΕΡΑ ΣΤΟ MXC ΤΟ 2016 ΞΥΠΝΑΤΕ

Edited by Nikoloudos7
Link to comment
Share on other sites

re malaka dask pragmatika eisai o orismos tou trash edw mesa kai les emena randoma? me ti kritirio? Oti to mono pou kataferes einai na eisai enas pou ipirxe mono mesa sto Gost kai "trollare" ka9isterimenous ?

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια ντάξει τι να πει κανείς για τον Maxtor, μπαίνει πια μόνο για να ρίξει ban στον Vorfin και κάποιοι θέλουν να γίνονται και mod για να καθαρίζουν τις μαλακίες εδώ μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά όμως κάθε φορά που βλέπω και τσακώνεστε για το ποιος είναι ο καλύτερος dev εδώ μέσα, θέλω να πάω πίσω το χρόνο, να σας σκοτώσω πριν γεννηθείτε και να φάω τα βλαστοκύτταρα σας για την αποκατάσταση των σπασμένων μου νεύρων. ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΡΙΕΡΑ ΣΤΟ MXC ΤΟ 2016 ΞΥΠΝΑΤΕ

 

dikse mou ena quote pou milaei kapios gia to pios einai kaliteros dev, toulaxison apo emena den 9a vreis giati den asxoloume me ta skoupidia edw mesa pleon apo ti stigmi pou figane oi palioi kaloi ponemenoi

Link to comment
Share on other sites

re malaka dask pragmatika eisai o orismos tou trash edw mesa kai les emena randoma? me ti kritirio? Oti to mono pou kataferes einai na eisai enas pou ipirxe mono mesa sto Gost kai "trollare" ka9isterimenous ?

με πληγώνεις

Link to comment
Share on other sites

dikse mou ena quote pou milaei kapios gia to pios einai kaliteros dev, toulaxison apo emena den 9a vreis giati den asxoloume me ta skoupidia edw mesa pleon apo ti stigmi pou figane oi palioi kaloi ponemenoi

Δε το είπα για σένα, για pirama και κάτι άλλους που έβλεπα σε άκυρα threads. Εσύ πιστεύω ότι έχεις το απαραίτητο IQ για να μην κάνεις tryhard εδώ μέσα, τουλάχιστον όχι το 2016.

Link to comment
Share on other sites

δε καταλαβαίνω τίποτα φίλε δε βγάζεις νόημα και είμαι και σε δύκσολη κατάσταση τώρα

Δεν πειράζει. Άλλη φορά.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...