Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

AHHAHAHAHAHHAHAHAHA kai developer mostra sto fb apo to 2013

 

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAX

 

MA TI NA DIKSEIS APO MIA TETIA PHOTO SE PARAKALW PESMOU NA KATALAVW. OUTE ENA KENO DEN EINAI DIKO SOU

 

b57e5f2ff378456ab6c911e56afb03b4.png

Link to comment
Share on other sites

Απελπισμενος? Συνεχισε να ποσταρις ακυρα πραγματα επειδη σε τσουζουν αυτα που λεω xdemako :3 

 

Xdem -> Ο developer που απετυχε να ανοιξει σερβερ και ο μονος τροπος επιθεσης που εχει ειναι να ψαχνει facebook αλλων rofl

κανει μπαμ οτι σε πονανε αυτα που λεω αλλα δεν πειραζει αξιζει.

 

Τι εγινε xdem? Ψαρωνεις αγορακι μου? Ποσο κρατησε ο σερβερ σου 5 μερες? 6? καλα τα πας developer της δεκαρας xD

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

Παμε να γελασουμε παλι με τα χαλια του xdem που προσπαθησε να επιβληθει αλλα δεν τα καταφερε:

 

http://www.maxcheaters.com/topic/200653-l2j-l2-a-e-p-v-p/?do=findComment&comment=2538980 (O server της χρονιας) Rofl μετα απο 6 χρονια dev ανοιγει σερβερ 5 ημερων 

 

http://www.maxcheaters.com/topic/206182-enchant-engine/?do=findComment&comment=2583659 (ελα 50-50 θα τα μαζεψεις να παρεις οντως μια καλη οθονη γιατι με αυτη που εχεις δεν..)

 

Also xdem να σου θυμησω κατι το οτι σε καθε ποστ γραφεις "εχω οθονη χιλιαρα" που δεν λεει κ κατι στο 2016 πλεον και η κουτση μαρια εχει οθονη 800 ευρω 3D led lg αλλα ας πουμε οτι εισαι λεφτας που δεν..

κανει μπαμ ποσο κομπλεξ παιδακι εισαι για να γραφεις σε καθε ποστ "κοιταααα εχω οθονηηηη 1000 ευρω" αχ0χα0 μου θυμιζεις αυτο ρε 

 

 

που εχουνε τοσο κομπλεξ μιλανε για λεφτα πουτανες κλπ και στην πραγματικοτητα δεν εχουνε τπτ και τους κραζουν ολοι χαχαχαχα βγηκε ο Υπο και λεει εχω ρολεξ 5.000 ευρω και βγηκε με το ρολογακι των 35 ευρωχα0χα0 κατι τετοιο εισαι xdem :D

 

oh xdem οταν καποιον δεν τον επηρεαζει η γνωμη του αλλου απλα δεν δινει σημασια, οταν τον ενοχλει απλα κανει τα παντα να του την πει 

 (deal with it) 

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

eisai enoxlitika xazos kai poustis

Ελα σε τσουζει υπερβολικα αυτο ειναι το προβλημα, εισαι στο maxcheaters απο ουτε εγω δεν θυμαμαι και ολη μερα γραφεις ποσο καλος dev εισαι ποσο επιτυχημενος ποσα λεφτα εχεις, ποσο αχρηστοι ειναι ολοι κλπ

και ομως οταν πας να επιχειρησεις κατι και failaris τσουζει τοσο πολυ. Ειναι αλλιως να failaris οταν κρατας low profil και αλλιως οταν εχεις "πεισει" ολο το φορουμ οτι εισαι ο καλυτερος. 

 

Επισης εσυ ειπες οτι εβγαλες κατι 7.000 ευρω κλπ το εγινε ξαφνικα πουλας συνθετα - complicated συστηματα για 50 ευρω σε ακυρους? rofl

 

Οτι και να πεις σε τσουζει, γιαυτο παρε τα μπογαλακια σου οπως πηρε ο vorfin και παρε μπουλο. Καλο βραδυ. 

Link to comment
Share on other sites

Ελα σε τσουζει υπερβολικα αυτο ειναι το προβλημα, εισαι στο maxcheaters απο ουτε εγω δεν θυμαμαι και ολη μερα γραφεις ποσο καλος dev εισαι ποσο επιτυχημενος ποσα λεφτα εχεις, ποσο αχρηστοι ειναι ολοι κλπ

και ομως οταν πας να επιχειρησεις κατι και failaris τσουζει τοσο πολυ. Ειναι αλλιως να failaris οταν κρατας low profil και αλλιως οταν εχεις "πεισει" ολο το φορουμ οτι εισαι ο καλυτερος. 

 

Επισης εσυ ειπες οτι εβγαλες κατι 7.000 ευρω κλπ το εγινε ξαφνικα πουλας συνθετα - complicated συστηματα για 50 ευρω σε ακυρους? rofl

 

Οτι και να πεις σε τσουζει, γιαυτο παρε τα μπογαλακια σου οπως πηρε ο vorfin και παρε μπουλο. Καλο βραδυ. 

 

ti na me tsouksei re panivlaka, den xriazete kan na asxoli9w mazi sou aftogoal vazeis ston eafto sou me tis malakies pou grafeis. Eisai toso poustis pou den mporeis kan na kripseis to poustriliki sou, kaneis san 12 xrono koritsaki xwris patera kai apegnwsmena paristaneis tin aderfi gia na asxolounte mazi sou ta agamita tou mxc. Eisai pragmatika oti xeirotero iparxei.

 

PS: Pote den eipa oti eimai o kaliteros, poso mallon oli mera enw mpenw sto forum 2-3 fores ti mera gia 10 lepta gia na gelasw me kati vlakes san esena pou iparxoun apo to 2008 edw mesa.

PS2: Krata esy C6 Interlude Custom PvP online panw apo 2 mines me 400 online kai 9a se paradextw, kai ase tis malakies peri fail kai 4 meres server giati otan les tetia psemata pou oute esu o idios den pistevei dixnei poso apegnwsmenos eisai

Link to comment
Share on other sites

ti na me tsouksei re panivlaka, den xriazete kan na asxoli9w mazi sou aftogoal vazeis ston eafto sou me tis malakies pou grafeis. Eisai toso poustis pou den mporeis kan na kripseis to poustriliki sou, kaneis san 12 xrono koritsaki xwris patera kai apegnwsmena paristaneis tin aderfi gia na asxolounte mazi sou ta agamita tou mxc. Eisai pragmatika oti xeirotero iparxei.

 

PS: Pote den eipa oti eimai o kaliteros, poso mallon oli mera enw mpenw sto forum 2-3 fores ti mera gia 10 lepta gia na gelasw me kati vlakes san esena pou iparxoun apo to 2008 edw mesa.

PS2: Krata esy C6 Interlude Custom PvP online panw apo 2 mines me 400 online kai 9a se paradextw, kai ase tis malakies peri fail kai 4 meres server giati otan les tetia psemata pou oute esu o idios den pistevei dixnei poso apegnwsmenos eisai

Καλα εσυ δεν κραζεις τους παντες και λες οτι κανεις δεν ξερει τιποτα εκτος απο σενα? Εμμεσα δειχνεις οτι εισαι ο καλυτερος αν κ συνεχεια προκαλεις τους αλλους σε java. 

2ον να κρατησω Interlude Server PVP πανω απο 2 μηνες? Βρε ανιδεο... ξερεις ποσο γαματοι σερβερ υπαρχουν που ειναι ανοικτοι ποσα χρονια? Να μην ανοιγες απο τη στιγμη που εκανες το λαθος

φαε κριτικη στη μαπα, 

3ον εγω δεν ειπα τιποτα, τα σχολια των αλλων διαβασω, ολοι στο τοπικ κραζουν οτι λες ψεματα και δεν ειχε πανω απο 70 ατομα.. 20 σελιδες ψεμα? τι ειναι bots? με 500 post ο καθενας?

τελος παντων εισαι απλα ιστοριας τιποτα παραπανω.

Α και δες το και λιγο απο την αλλη πλευρα, ξερεις ποσοι μπαινουμε εδω μεσα  κ περιμενουμε να γραψεις ενα σχολιο να γελασουμε? Πως κ πως να σχολιασει ο xdem με τι κακια του να ανοιξει θεμα.. μια απο αυτα εισαι κ εσυ απλα σε πιο SWAG / YOLO μορφη YPO ΧΑΧΑΧΑ και μην ξεχναμε 5-10 pages πριν που ζητας απο justice unban στο παλιο σου account ψεμα κ αυτο? Εισαι οτι κραζεις 

 

Εχεις χασει την ψυχραιμια σου xdemako 

 

Ps το thermal grizzly τι παιζει? Απεκτησες σπονσορ?

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

SAS VRIKA KAI KANOURGIO GFX

 

 

a022234b69354b10889d871b7caa7b1b.png

Ναι ωραία έδειξες μια φωτο του ή το fb του και τι κατάφερες; Συγχαρητήρια, μέσω h4ck1ng t00l5 τις βρήκες κι αυτές τις πληροφορίες;

Κατάπιε ένα κομμάτι γυαλόχαρτο και όταν είναι να χέσεις στείλε μου βιντεο.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ωραία έδειξες μια φωτο του ή το fb του και τι κατάφερες; Συγχαρητήρια, μέσω h4ck1ng t00l5 τις βρήκες κι αυτές τις πληροφορίες;

Κατάπιε ένα κομμάτι γυαλόχαρτο και όταν είναι να χέσεις στείλε μου βιντεο.

Ο MrPro του το εδωσε, βρηκαν ενα fb που δεν χρησιμοποιειτε απο το 2015 και ποσταρουν οτι μαλακια τους κατεβει, δεν εχει αλλο τροπο να την πει.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ωραία έδειξες μια φωτο του ή το fb του και τι κατάφερες; Συγχαρητήρια, μέσω h4ck1ng t00l5 τις βρήκες κι αυτές τις πληροφορίες;

Κατάπιε ένα κομμάτι γυαλόχαρτο και όταν είναι να χέσεις στείλε μου βιντεο.

 

Esy kita na min petagese sa ti poutsa giati 9a se parei xampari o gianakis kai 9a se arxisei sta tsimpoukia

 

 

Ο MrPro του το εδωσε, βρηκαν ενα fb που δεν χρησιμοποιειτε απο το 2015 και ποσταρουν οτι μαλακια τους κατεβει, δεν εχει αλλο τροπο να την πει.

 

Gianaki, to Fb sou mou to eixe stilei i Katherine poly pio palia sto skype. Kai ase tis malakies peri "ena fb" giati exei mesa kai photo apo l2j kai wannabe graphic designer, episis taftizei apira me tin ili9iotita sou

Link to comment
Share on other sites

Esy kita na min petagese sa ti poutsa giati 9a se parei xampari o gianakis kai 9a se arxisei sta tsimpoukia

 

 

 

Gianaki, to Fb sou mou to eixe stilei i Katherine poly pio palia sto skype. Kai ase tis malakies peri "ena fb" giati exei mesa kai photo apo l2j kai wannabe graphic designer, episis taftizei apira me tin ili9iotita sou

Ε μια απο τα ιδια σκατα δεν περιμενα τιποτα, ενας αχρηστος developer σαν και εσενα που απετυχε να ανοιξει σερβερ να μιλαει με τη katherine στο skype και να συζητανε για τους αλλους πισω απο τη πλατη τους.

Κραζεις κραζεις αλλα εισαι ενα χειροτερος και απο το vorfin. Οσο για το wannabe designer anytime you want bring it on. Σαυτο το τομεα βουλωσετο γιατι ξερεις καλα οτι δεν σε παιρνει. Κατσε με τα public και τα private σου

μπας και ανοιξεις σερβερ γιατι με τα 50ρικα δεν παιρνεις νεα καρτα γραφικων να παιζεις τις παπαριες γιατι δεν εχεις φιλους να βγεις εξω. 

Link to comment
Share on other sites

Γιατί συνεχίζετε και λέτε Η Katherine ενώ είναι 100 % ένα πουστάκι του σατανά;

Link to comment
Share on other sites

Oh επισης φωναζεις τους αλλους αδερφες γιατι δεν ποσταρις μια φωτο να δουνε ολοι τη φατσα σου μιας και εισαι αντρακλας και δεν φοβασαι? Τι εγινε xdemako τρεμει η ψυχουλα μας?

 

Απαντηση xdem: σιγα μην ποσταρω φωτο μου να με δει το καθε τετραπληγικο στο ιντερνετ

 

χχαχα κλαιω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...