Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

O SirLionheart δεν είναι ο καυλωμένος που έβαζε συνέχεια ελληνικές σημαίες, ασπίδες, περικεφαλαίες για avatar και sig με quotes των αρχαίων ημών πρόγονων (γραμμένο στα αρχαία με τόνους εννοείται με κόκκινο σαν το αίμα του λεωνίδα font στο 99)

Από τους καλούς καρκινιάρηδες.

Edited by Dask
Link to comment
Share on other sites

O SirLionheart δεν είναι ο καυλωμένος που έβαζε συνέχεια ελληνικές σημαίες, ασπίδες, περικεφαλαίες για avatar και sig με quotes των αρχαίων ημών πρόγονων (γραμμένο στα αρχαία με τόνους εννοείται με κόκκινο σαν το αίμα του λεωνίδα font στο 99)

 

Από τους καλούς καρκινιάρηδες.

Νομίζω ότι άμα έβλεπε post σε greeklish πήγαινε στο translator και το έκανε ελληνικά.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι άμα έβλεπε post σε greeklish πήγαινε στο translator και το έκανε ελληνικά.

ΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΡΑΝΣΛΑΤΟΡ ΤΟ ΞΑΝΑΓΡΑΦΕ Ο ΙΔΙΟΣ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ QUOTE. TO EIXA ΞΕΧΑΣΕΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ QUOTES XAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAX

Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΡΑΝΣΛΑΤΟΡ ΤΟ ΞΑΝΑΓΡΑΦΕ Ο ΙΔΙΟΣ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ QUOTE. TO EIXA ΞΕΧΑΣΕΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ QUOTES XAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAX

Εγώ από αυτό τον θυμάμαι τον συγκεκριμένο γιατί εντάξει τα άλλα που είπες τα κάνει ο κάθε 15χρονος καυλωμένος αλλά αυτό με τα quotes ήταν μοναδικό.

Link to comment
Share on other sites

Βλακια ειπες το ηξερα τοτε με το karma - dekarma εγω σου μιλησα για reputation αλλο το reputation τωρα αλλο το καρμα, θυμαμαι τι γινοταν με το karma και τον ΦΡΑΝΚ το γλυκουλη που πουλαει τη ψυχη του για 0.2 ευρω.. 

Link to comment
Share on other sites

Βλακια ειπες το ηξερα τοτε με το karma - dekarma εγω σου μιλησα για reputation αλλο το reputation τωρα αλλο το καρμα, θυμαμαι τι γινοταν με το karma και τον ΦΡΑΝΚ το γλυκουλη που πουλαει τη ψυχη του για 0.2 ευρω.. 

Bait ήταν για να δω ποιος παλιός είσαι, δε τα κατάφερα :/

Link to comment
Share on other sites

Ο Frank από τους μεγαλύτερους scammer εδώ μέσα έχει 100 % positive feedback, από κει καταλαβαίνεις γιατί δεν πρέπει να ασχολείσαι σοβαρά με το mxc.

Link to comment
Share on other sites

Ο Frank από τους μεγαλύτερους scammer εδώ μέσα έχει 100 % positive feedback, από κει καταλαβαίνεις γιατί δεν πρέπει να ασχολείσαι σοβαρά με το mxc.

ο φρανκ σκαμμερ? ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ οχι ρε ντροπη σου.. θα επρεπε να ντρεπεσαι γιαυτα που λες παλιοπαιδο.

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα το maxc ειναι οκ σαν φορουμ εχει περασει λιγο η μοδα του γιατι ειναι Lineage2 forum (στα νατια του ηταν επικο). Απλα τωρα καθονται κατι καρκινωματα σαν τον xdem και πουλανε μουρη δημοσια γιατι η προσωπικη τους εικονα

ειναι πιο σαπια και απο τα topic του MrPro. 

 

Λιγο μαλακισμενα πραγματα βλεπω πχ πηγαν να μου κανουν perma chat ban επειδη πηγα σαυτο εδω το 10χρονο dj παιδακι και του ειπα οτι δεν εχει ιδεα και οτι το κανει για τα λεφτα

http://www.maxcheaters.com/topic/206168-project-h5-l2jmagus/

 

 

αλλα οκ

Edited by Τζίμης Πανούσης
Link to comment
Share on other sites

ο φρανκ σκαμμερ? ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ οχι ρε ντροπη σου.. θα επρεπε να ντρεπεσαι γιαυτα που λες παλιοπαιδο.

Έφαγε τόσα λεφτά από τα "fixed" matches που πουλούσε το μουνόπανο + την ιστορία με τα 100 ευρώ που είχε κλέψει από έναν και ο Maxtor τον έκανε ban τον κακομοίρη μόλις έκανε account.

Link to comment
Share on other sites

Έφαγε τόσα λεφτά από τα "fixed" matches που πουλούσε το μουνόπανο + την ιστορία με τα 100 ευρώ που είχε κλέψει από έναν και ο Maxtor τον έκανε ban τον κακομοίρη μόλις έκανε account.

εγω εφαγα το 2012 ban για gif ειχα βαλει ενα gif που ελεγε "Whoever fucked katherine raise your hand" και εδειχνε 5-6 σταδια να σηκωνουν χερια ολοι :D perma banned :o

δεν μπορω να πω εκλαψα λιγο αλλα εκατσα.

 

Καλα οκ απο scammerς εδω εχει πραγμα.. παρε παραδειγμα Vorfin το παιδι θα πεθανει συντομα απο τα ψυχολογικα που εχει στο μυαλο του. αφου το πετυχα στο chat και μου λεει με δακρυα στα ματια ενω μιλουσε σε μια 50χρονη και τη παρακαλαγε για σεξ μου ειπε εσενα το Justice και το maxtor θα σας βαλω αφισες στο μετρο να γελανε ολοι με τις φατσες σας 

 

xD

 

http://www.maxcheaters.com/topic/153623-compile-server-set-up-add-customs-make-online-add-java-codes-592013/

Edited by Τζίμης Πανούσης
Link to comment
Share on other sites

Έφαγε τόσα λεφτά από τα "fixed" matches που πουλούσε το μουνόπανο + την ιστορία με τα 100 ευρώ που είχε κλέψει από έναν και ο Maxtor τον έκανε ban τον κακομοίρη μόλις έκανε account.

Γαμώ το μουνί της θείας του, τι μου θύμισες ρε μαλάκα

Link to comment
Share on other sites

O SirLionheart δεν είναι ο καυλωμένος που έβαζε συνέχεια ελληνικές σημαίες, ασπίδες, περικεφαλαίες για avatar και sig με quotes των αρχαίων ημών πρόγονων (γραμμένο στα αρχαία με τόνους εννοείται με κόκκινο σαν το αίμα του λεωνίδα font στο 99)

 

Από τους καλούς καρκινιάρηδες.

 

 

Νομίζω ότι άμα έβλεπε post σε greeklish πήγαινε στο translator και το έκανε ελληνικά.

Η βαρεμάρα είχε χτυπήσει κόκκινο. Τι να έκανα κι εγώ, με αυτά που έβλεπα.Κι εκτός αυτού, υπήρχε λόγος.

 

Ασχολείσαι σοβαρά με mxc to 2016, ποιος είναι mod και ποιος κάνει τι, ποιος είναι καλύερος χακερ και ποιος έχει παραπάνω καρμα. Δε ξέρω καν ποιος είσαι αλλά έχεις καρκίνο που δεν θεραπεύεται. Δε βλέπεις πως είναι αυτό το γαμημένο φορουμ, τι κάθεσαι κι ασχολείσαι; Τι ακριβώς περιμένετε από το mxc γαμημένοι ανάπηροι. Αν θέλετε να ασχολείστε βρείτε κανένα σοβαρό tech community όχι το mxc που το κάθε 10χρονο με ένα booter των 15ευρω είναι χάκερ και οι mods νομίζουν ότι επιτελούν έργο.

Link to comment
Share on other sites

Γαμώ το μουνί της θείας του, τι μου θύμισες ρε μαλάκα

Μαλάκα είχε το θράσος το μουνόπανο όταν τον έβριζα στο skype και του ζητούσα τα λεφτά μου πίσω να μου πει "έλα Σύρο να σε δείρω". Γαμώ το σπιτάκι του.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock