Jump to content

classic [L2J] L2Alqaeda


l2AlQuaeda

Recommended Posts

bravo sou xDem,sinexise  na afieronis ti zwh sou sto pos tha mas kanis  kako, oso ego trow ta lefta apta glits pou ebgala sto server sou sto free.

<3 vesc (oreo  gm vrikes pali )

P.S.  pare kana thl pou kai pou na ta leme... ksereis esy  " gt ta kaneis afta re gotz "  kai  " den me lipase re gotz"  & "den thelo paiktes san esena sto server m "
 ksereis tora :)

Link to comment
Share on other sites

bravo sou xDem,sinexise  na afieronis ti zwh sou sto pos tha mas kanis  kako, oso ego trow ta lefta apta glits pou ebgala sto server sou sto free.

<3 vesc (oreo  gm vrikes pali )

 

P.S.  pare kana thl pou kai pou na ta leme... ksereis esy  " gt ta kaneis afta re gotz "  kai  " den me lipase re gotz"  & "den thelo paiktes san esena sto server m "

 ksereis tora :)

meta apo tous 300 tis spartis erxontai oi 30 tis katerinis!

 

Mono ston L2Alquairajsdfhasida

Edited by Napster321
Link to comment
Share on other sites

krima re malaka mitso, exeis fovero pack re file anikseto kamia 40aria fores akoma kapia fora 9a piasei...

 

 

Kai nai re akoma perimenw ekini tin sinergisia pws kai pws  :troll:

 

ala den 9elw na pai3ei o gotz, to paidi kanei mono gia admin  :lied:  :lied:  :lied:  :lied:  :lied:

Link to comment
Share on other sites

na ginw kai ligo eristikos

 

 

 

 

 

PS: Sikoste ton local ton server re, na pezete mono apo to net na min exete kai latency, LineAIDS na ta gamisete ola ta raid, sinexiste tin kali douleia

Edited by xdem
Link to comment
Share on other sites

den anexome kanena sxolio apo atomo pou anigi server gia 1 vdomada...sovara...tha mas pis oti ebgales kai xiliarika vlaka...oute gia na glipsis to mouni tis mana sou dn eisai ikanos gelie...

pare poulo apto topic tou anthropou kai min mas zalizis ta arxidia... den xrostaei tpt o server na spamaris edw..tora pou exeis kai to kinito oti thema exeis pare me na to lisoume...malaka e malaka

Link to comment
Share on other sites

den anexome kanena sxolio apo atomo pou anigi server gia 1 vdomada...sovara...tha mas pis oti ebgales kai xiliarika vlaka...oute gia na glipsis to mouni tis mana sou dn eisai ikanos gelie...

pare poulo apto topic tou anthropou kai min mas zalizis ta arxidia... den xrostaei tpt o server na spamaris edw..tora pou exeis kai to kinito oti thema exeis pare me na to lisoume...malaka e malaka

 

toulixiston o aepvp vgazei 350 atoma se ka9e opening, e me ta bugs pou ftiaxnw ka9e fora me esas ta zwa kapia stigmi 9a to ani3w kai 9a mpoune kai den 9a kanoune logout pote, pigente twra gia kana rb, me tin clan sou ston server sou ka9isterimeno, kai pare mou kai kamia pipa sto skype, mporei na sou dwsw kana shared code mou

Link to comment
Share on other sites

 

toulixiston o aepvp vgazei 350 atoma se ka9e opening, e me ta bugs pou ftiaxnw ka9e fora me esas ta zwa kapia stigmi 9a to ani3w kai 9a mpoune kai den 9a kanoune logout pote, pigente twra gia kana rb, me tin clan sou ston server sou ka9isterimeno, kai pare mou kai kamia pipa sto skype, mporei na sou dwsw kana shared code mou

350 den ebgale pote.. alla se antithesi me esena ego sto efxome  olopsixa...makari na ftasis ta files sou sto epipedo pou theleis...

oso gia to code apla sto zitisa gt itan idi sto forum me dead link...tsimpoukia ktlp einai saltses dikes sou...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock