Jump to content

Μπραβο Σας.


Zakiel

Recommended Posts

Γαμώ σε έχω κάνει block παρόλα αυτά δείχνει στην αρχική τα γαμημένα τα post σου, Maxtor φτιάξε το σε παρακαλώ ή ρίξε ban στον πουτάνας γιο να ησυχάσω.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί, είναι active το VIP section ή τώρα το έβαλε, λελ;

Μήπως χάνω κάτι, Νίκο ποια είναι αυτή;

Ένα από τα πολλά μπάσταρδα μου μη δίνεις σημασία.

Link to comment
Share on other sites

Ένα από τα πολλά μπάσταρδα μου μη δίνεις σημασία.

Παραδεχεσαι οτι εισαι τραβελοπουτανα λοιπον. Στα χναρια του πατερα σου.. Ευγε γαμωμανε.

Link to comment
Share on other sites

Παραδεχεσαι οτι εισαι τραβελοπουτανα λοιπον. Στα χναρια του πατερα σου.. Ευγε γαμωμανε.

Όχι δεν κατάλαβες παραδέχομαι ότι ξεκώλιασα τη μάνα σου και την γκάστρωσα. Δυστυχώς.

Link to comment
Share on other sites

Εχει που εχει 5 active member ολα κ ολα το φορουμ , μου βαλατε και VIP section..

Αντε γεια.

 

Υ.Γ. Nikoloude σου γαμαω τον ταφο.

Καλημέρα.

Link to comment
Share on other sites

Nikoloude και εσύ ρε του δίνεις την τροφή και τον κάνεις δυνατότερο συνεχίστε να βρίζεστε τι να σας πω λελ.

Link to comment
Share on other sites

Nikoloude και εσύ ρε του δίνεις την τροφή και τον κάνεις δυνατότερο συνεχίστε να βρίζεστε τι να σας πω λελ.

Μπήκες moderator μετά από 10 χρόνια γλύψιμο για αυτόν τον λόγο;

"Συνεχίστε να βρίζεστε"?

 

βλάκας or

Link to comment
Share on other sites

Μπήκες moderator μετά από 10 χρόνια γλύψιμο για αυτόν τον λόγο;

"Συνεχίστε να βρίζεστε"?

 

βλάκας or

 

didn't read.

Link to comment
Share on other sites

ποιος στερημένος είναι αυτός; το vip υπάρχει χρόνια btw, οπότε όποιος σου είπε ότι τώρα μπήκε, μάλλον μιλάς με πιο χαζούς από ότι νομίζεις

Link to comment
Share on other sites

ποιος στερημένος είναι αυτός; το vip υπάρχει χρόνια btw, οπότε όποιος σου είπε ότι τώρα μπήκε, μάλλον μιλάς με πιο χαζούς από ότι νομίζεις

απλα τωρα εκανε ο Νικος τα Boards visible και αυτος μαλλον νομιζε οτι τωρα τα εβαλε χαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

didn't read.

 

Αυτά που δεν σε συμφαίρουν δεν τα διαβάζεις, Όταν πρίζεις τον πούτσο του καθενός για να πάρεις θέση στην "Ομάδα" του "Φόρουμ" εδώ αυτά σε συμφαίρουν, Έτσι αγορίνα; 

Link to comment
Share on other sites

Αυτά που δεν σε συμφαίρουν δεν τα διαβάζεις, Όταν πρίζεις τον πούτσο του καθενός για να πάρεις θέση στην "Ομάδα" του "Φόρουμ" εδώ αυτά σε συμφαίρουν, Έτσι αγορίνα; 

Ωραία ορθογραφία.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...