Jump to content

Ξεκολλήστε Από Αυτή Την Ρουτίνα


Vkouk

Recommended Posts

Ποοο εχουμε και σενα να μας πριζεις τα παπαρια .....

 

 

*Αφου εμεις δεν σου κανουμε παρε τα αρχιδια μου και τραβα να μιλησεις με τον devon που κανει σοβαρες συζητησεις για τη μανα σου.

 

*Ολο μαλακιες λες για τα μελη του φορουμ αλλα παλι εδω σε βλεπω... 

ένα θετικό πες μου για τα διαμάντια που έχουμε και θα σου πω οκ

 

Αυτό υπονοούσα, αλλά είπα να φανώ ευγενικός.

πρέπει να μιλάς χύμα...

Link to comment
Share on other sites

ο στρατός σε κάνει να σκεφτείς πολλά ειδικά όταν είσαι χιλιόμετρα μακριά από το σπίτι σου.Συγκεκριμένα ήμουν 17 ώρες μακριά,και με έκανε μέσα από όλα αυτά που βίωσα να καταλάβω πως αν βρεις και πιάσεις ΣΩΣΤΆ το νόημα της ζωής,θα έχεις ένα καλύτερο αύριο.Πιστεύω ακόμα υπάρχουν άτομα εδώ που ίσως τα σκέφτονται μερικές φορές εκτός αν είναι καλοπερασάκιδες και βολεύονται με το χαρτζιλίκι των γονιών και παππούδων γιαγιάδων,το οποίο κάποια στιγμή θα σταματήσει και εκεί θα ήθελα να ήμουν από μια γωνιά να σας δω τι θα κάνετε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είστε αρκετά ώριμοι για να μπαίνετε ακόμα σε φορουμ είτε το κάνετε για να συζητάτε είτε όχι.Πιάστε το νόημα της ζωής και μια μέρα θα καταλάβετε τι εννοώ.Μην μένετε σε πράγματα που δεν θα σας προσφέρουν τίποτα και σας κρατάνε πίσω.Δεν μιλάω μόνο για θέματα περί φορουμ αλλά και για διάφορα θέματα στην καθημερινή σας ζωή,δεν το κάνω για να το παίξω έξυπνος ούτε έχω κάτι να κερδίσω να σας ταρακουνήσω προσπαθώ να ψαχτείτε.

Ξυπνήστε τώρα που είναι νωρίς,η ευκαιρία έρχεται μόνο μια φορά..Θέλω να ακούσω και την γνώμη του καθενός.

Αυτό που λες ισχύει μονο αν το άτομο ζει για να μπαίνει στο forum.

Link to comment
Share on other sites

και σε φόρουμ να μην μπαίνει,όταν βλέπω στην πλατεία Ελευθερίας στον Κορυδαλλό άτομα από 13-19 χρονών όλοι μα όλοι μέρα εκεί πρωί βράδυ ,ειλικρινά τι παραπάνω να περιμένω από κάτι τέτοια άτομα;Εκτός αν κέρδισαν κανένα τζόκερ και βγάλανε τα λεφτά της ζωής τους,που δεν το νομίζω ούτε καν για το ένα τέταρτο.Εγώ προσωπικά με την δουλειά που ασχολούμαι είμαι αρκετά χαρούμενος και όποιος θέλει και ψάχνεται θα ήθελα να με ενημερώσει να βρεθούμε για ένα χαλαρό καφέ να του την δείξω(Περιοχή Αθήνας,αλλά έχουμε και στην ομάδα που είμαι και σε άλλες περιοχές της Ελλάδας).Στο χέρι σας είναι να κάνετε την διαφορά,μην δέχεστε συμβιβασμούς.

Edited by Ventic
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά,δεν ξέρω αυτό το κομμάτι τι έχει,τι με ελκύει αλλά όταν το ακούω μου κορυφώνει την διάθεση στα ύψη.Συγκεκριμένα το ακούω από 10-15 φορές κάθε πρωί και η μέρα κυλάει τόσο όμορφα και ήρεμα που δεν θέλω να τελειώσει ποτέ.Βρείτε και εσείς το κλειδί που θα σας φτιάχνει την διάθεση και θα σας κάνει επιτυχημένους.

Edited by Ventic
Link to comment
Share on other sites

ο στρατός σε κάνει να σκεφτείς πολλά ειδικά όταν είσαι χιλιόμετρα μακριά από το σπίτι σου.Συγκεκριμένα ήμουν 17 ώρες μακριά,και με έκανε μέσα από όλα αυτά που βίωσα να καταλάβω πως αν βρεις και πιάσεις ΣΩΣΤΆ το νόημα της ζωής,θα έχεις ένα καλύτερο αύριο.Πιστεύω ακόμα υπάρχουν άτομα εδώ που ίσως τα σκέφτονται μερικές φορές εκτός αν είναι καλοπερασάκιδες και βολεύονται με το χαρτζιλίκι των γονιών και παππούδων γιαγιάδων,το οποίο κάποια στιγμή θα σταματήσει και εκεί θα ήθελα να ήμουν από μια γωνιά να σας δω τι θα κάνετε.

1 sou lew eimoun 30 lepta makria apto spiti mou kai ekana na paw mexri kai 17meres.

apolutheika me 120 upiresies.

 

to mono pou katalava apo to strato einai to oti oso poio makrua eisai toso to kalutero

Link to comment
Share on other sites

Ξεκόλλα εσύ και σε ακολουθούμε σιωπηλά.   :okey:

με βλέπεις να ασχολούμαι και πολύ με μικροπράγματα;κίνητρο θέλω να σας δώσω,αν το πάρετε ή όχι είναι δικό σας θέμα..

και ειλικρινά δεν μου καίγεται καρφίτσα αν εσύ ή ο καθένας ακούσει έστω και τα μισά που θα πω,αλλά θα ήθελα να δω μερικούς σε λίγα χρόνια από μια γωνία και πραγματικά θα γελάω..

 

 

 

1 sou lew eimoun 30 lepta makria apto spiti mou kai ekana na paw mexri kai 17meres.

apolutheika me 120 upiresies.

 

to mono pou katalava apo to strato einai to oti oso poio makrua eisai toso to kalutero

αυτό ισχύει κατά κάποιο τρόπο,αλλά εγώ και ήμουν 17 ώρες μακριά αλλά έβγαινα και κάθε 3-4 βδομάδες χειρότερα δεν μπορούσε να είναι για αυτό είχα αρχίσει και σκεφτόμουν πολλά και διάφορα πράγματα για το τι θα κάνω αφού απολυθώ..

Edited by Ventic
Link to comment
Share on other sites

Βασίλη τα χουμε πει αυτά και ξέρεις ότι συμφωνώ μαζί σου ο μόνος λόγος που παραμένω εδώ μέσα περιλαμβάνει έν μέρει το σκεπτικό σου αλλά κάπως διαφορετικά.

Edited by PrisM
Link to comment
Share on other sites

με βλέπεις να ποστάρω κάθε μέρα όπως έκανα;δεν νομίζω να καθόμαστε και την ίδια ώρα στο φορουμ.

Δυστυχώς μερικοί από εσάς παραμένετε στενόμυαλοι και δεν καταλαβαίνεται γιατί τα λέω όλα αυτά..

Link to comment
Share on other sites

με βλέπεις να ποστάρω κάθε μέρα όπως έκανα;δεν νομίζω να καθόμαστε και την ίδια ώρα στο φορουμ.

Δυστυχώς μερικοί από εσάς παραμένετε στενόμυαλοι και δεν καταλαβαίνεται γιατί τα λέω όλα αυτά..

min anxwnesai mia xara katalavenw.

 

otan emena sto kaimaktsalan pistepseme spiti pugaina mono gia upno

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...