Jump to content

Truth About Maxcheaters [Public Discussion]


Vision

Recommended Posts

ε εντάξει, το αφήνω πάνω σου ρε στερημένε που δεν μπορείς να κουμαντάρεις ένα τόπικ, να δω τι θα κάνεις. ούτε 2 πράγματα δε ξέρεις να πεις και μου το παίζεις και κάτι

 

άντε να σε δούμε

Link to comment
Share on other sites

ε εντάξει, το αφήνω πάνω σου ρε στερημένε που δεν μπορείς να κουμαντάρεις ένα τόπικ, να δω τι θα κάνεις. ούτε 2 πράγματα δε ξέρεις να πεις και μου το παίζεις και κάτι

 

άντε να σε δούμε

 

Ξεκόλα ρε μαλάκα και εσύ άστον  να δούμε που θέλει να καταλήξει και μετά μιλάμε

Link to comment
Share on other sites

ε εντάξει, το αφήνω πάνω σου ρε στερημένε που δεν μπορείς να κουμαντάρεις ένα τόπικ, να δω τι θα κάνεις. ούτε 2 πράγματα δε ξέρεις να πεις και μου το παίζεις και κάτι

 

άντε να σε δούμε

 

Παραδέξου το πια ότι δεν μπορείς να σκεφτείς ότι μπορεί αυτό που πιστεύεις να μην είναι σωστό διότι δεν μπαίνεις στη διαδικασία να σκεφτείς το αντίθετο.

Edited by Universe
Link to comment
Share on other sites

ε εντάξει, το αφήνω πάνω σου ρε στερημένε που δεν μπορείς να κουμαντάρεις ένα τόπικ, να δω τι θα κάνεις. ούτε 2 πράγματα δε ξέρεις να πεις και μου το παίζεις και κάτι

 

άντε να σε δούμε

Entometaksi gelaw otan vlepw Joined 2012 

Posts 2.600

 

Egw me to account m exw

Joined 2008 

Post 1.400 ( an thimame kala, kai ta 1000 ta ekana perisi )

Link to comment
Share on other sites

Ξεκόλα ρε μαλάκα και εσύ άστον  να δούμε που θέλει να καταλήξει και μετά μιλάμε

που να καταλήξει; ούτε αυτός δεν ξέρει την συνέχεια του...

 

την μία στέλνει κάντε μου delete το account κωλόζωα και δεν ξανασχολούμαι, την άλλη μέρα λέει συγγνώμη ήταν λάθος μου, μήπως να το ξανασκεφτούμε για ένα promote? τόσο στέρηση έχει το παιδάκι

 

Παραδέξου το πια ότι δεν μπορείς να σκεφτείς ότι μπορεί αυτό που πιστεύεις να μην είναι σωστό διότι δεν μπαίνεις στη διαδικασία να σκεφτείς το αντίθετο.

ε άντε συνέχισε τη μαλακία σου και όταν τελειώσεις, να το δούμε όλοι μαζί να γελάσουμε και να βαράμε παλαμάκια να νιώσεις ευχαριστημένος

Link to comment
Share on other sites

που να καταλήξει; ούτε αυτός δεν ξέρει την συνέχεια του...

 

την μία στέλνει κάντε μου delete το account κωλόζωα και δεν ξανασχολούμαι, την άλλη μέρα λέει συγγνώμη ήταν λάθος μου, μήπως να το ξανασκεφτούμε για ένα promote? τόσο στέρηση έχει το παιδάκι

 

ε άντε συνέχισε τη μαλακία σου και όταν τελειώσεις, να το δούμε όλοι μαζί να γελάσουμε και να βαράμε παλαμάκια να νιώσεις ευχαριστημένος

 

Ε αφού δεν καταλαβαίνεις ρε μαλάκα άστο.

Edited by Universe
Link to comment
Share on other sites

που να καταλήξει; ούτε αυτός δεν ξέρει την συνέχεια του...

 

την μία στέλνει κάντε μου delete το account κωλόζωα και δεν ξανασχολούμαι, την άλλη μέρα λέει συγγνώμη ήταν λάθος μου, μήπως να το ξανασκεφτούμε για ένα promote? τόσο στέρηση έχει το παιδάκι

 

 

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα δάκρυσα πρωί πρωί ίσως το παιδί θεώρησε πρέπον να του κάνεις εσύ την πρόταση.

Κοίτα σε κάποια θέματα έχει εν μερί δικιο

Link to comment
Share on other sites

Entometaksi gelaw otan vlepw Joined 2012 

Posts 2.600

 

Egw me to account m exw

Joined 2008 

Post 1.400 ( an thimame kala, kai ta 1000 ta ekana perisi )

είχε και άλλα 10 account με τόσα post μπας και γίνει gold, το ξεχνάς;

 

Ε αφού δεν καταλαβαίνεις ρε μαλάκα άστο.

ο γατάκης που δεν έχει ταυτότητα,μεγαλύτερη καριέρα θα έκανε από σένα

Link to comment
Share on other sites

είχε και άλλα 10 account με τόσα post μπας και γίνει gold, το ξεχνάς;

 

ο γατάκης που δεν έχει ταυτότητα,μεγαλύτερη καριέρα θα έκανε από σένα

 

Συμβιβάσου με την βλακώδη άποψη σου και βασίσου στο παρελθόν μου τόσο λίγος είσαι.

Δεν περίμενα να βγει και κάτι την ίδια σκέψη έχεις κολλημένος μια ζωή με τα ίδια θέλω.

Προσπάθησα να σας περάσω κάτι διαφορετικό από αυτό που έχουμε δει ήδη αλλά δεν καταλαβαίνεις.

Κάποτε θα το καταλάβεις.

Edited by Universe
Link to comment
Share on other sites

Συμβιβάσου με την βλακώδη άποψη σου και βασίσου στο παρελθόν μου τόσο λίγος είσαι.

Δεν περίμενα να βγει και κάτι την ίδια σκέψη έχεις κολλημένος μια ζωή με τα ίδια θέλω.

Προσπάθησα να σας περάσω κάτι διαφορετικό από αυτό που έχουμε δει ήδη αλλά δεν καταλαβαίνεις.

Κάποτε θα το καταλάβεις.

ε τι θες δηλαδή; να βασιστώ στο μέλλον σου που είναι σίγουρη αποτυχία; σε παρακαλώ...

ναι θα θυμάμαι όσο περνάνε τα χρόνια ότι ένα παιδάκι παρακαλάει ακόμα για gold member, σοβαρέψου.

Link to comment
Share on other sites

είχε και άλλα 10 account με τόσα post μπας και γίνει gold, το ξεχνάς;

 

ο γατάκης που δεν έχει ταυτότητα,μεγαλύτερη καριέρα θα έκανε από σένα

Τέλος πάντων το MXC πέθανε και συνεχιζει η κηδεια του επαοριστον για πολλους και ποικιλους λογους "Βαριεμαι να τονιζω"

Link to comment
Share on other sites

ε τι θες δηλαδή; να βασιστώ στο μέλλον σου που είναι σίγουρη αποτυχία; σε παρακαλώ...

ναι θα θυμάμαι όσο περνάνε τα χρόνια ότι ένα παιδάκι παρακαλάει ακόμα για gold member, σοβαρέψου.

 

Δεν ασχολούμαι πλέον απλά άνοιξα ένα τοπικ με διαφορετικό σκοπό.

Αν εσύ κατάλαβες ότι είναι άλλη  μια προσπάθεια για να μπω στο σταφφ ε τότε δεν ξέρω δεν έχεις νοημοσύνη? Μάλλον.

Για αυτό σου λέω ότι είσαι κολλημένος.

Αλλά μέχρι εκεί πάει το μυαλό σου.

Edited by Universe
Link to comment
Share on other sites

όχι δεν το άνοιξες για να πει το τωρινό σταφφ ότι να το παιδί αυτό έχει αλλάξει, ας του δώσουμε μια ευκαιρία.

 

και φυσικά, δεν ασχολείσαι, ποτέ δεν ασχολήθηκες..

Link to comment
Share on other sites

είχε και άλλα 10 account με τόσα post μπας και γίνει gold, το ξεχνάς;

 

ο γατάκης που δεν έχει ταυτότητα,μεγαλύτερη καριέρα θα έκανε από σένα

Klama milame oxi asteia klama

Paw gia sinexeia evala ana dw alli mia komodia

afti edw htan sintomi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...