Jump to content

Zwa xDem k born


GsL

Recommended Posts

Όπως σου είπα και στο pm δεν μπορούμε να τιμωρούμε και την ειρωνεία απλά μη τους δίνετε σημασία αν είναι έτσι εριστικοί.

Link to comment
Share on other sites

Όπως σου είπα και στο pm δεν μπορούμε να τιμωρούμε και την ειρωνεία απλά μη τους δίνετε σημασία αν είναι έτσι εριστικοί.

 

den mpori kaneis na kanei mia erwtisi k amesos ta tsoutsekia na petagonte

Link to comment
Share on other sites

Όπως σου είπα και στο pm δεν μπορούμε να τιμωρούμε και την ειρωνεία απλά μη τους δίνετε σημασία αν είναι έτσι εριστικοί.

νικο δεν ειμαι με κανενος το μερος! Αλλα παντα μπαινουν και σπαμμαρουν αβερατ. Ουτε εγω δεν το κανω αυτο ;) . χαχαχααχα
Link to comment
Share on other sites

ironia ? egw apla ipa oti den 9a to dei pote kai me ipe tiropita kai mpamia, simfonise kai o nikoloudos

Ε ναι ρε μαλάκα προφανώς και συμφώνησα γιατί δε του πες τίποτα κακό απλά έχεις ένα συγκεκριμένο τρόπο που μιλάς που είναι κάπως εριστικός αλλά αυτό δε δικαιολογεί να ρίχνει μάνες έτσι αυτό προσπαθώ να του εξηγήσω.
Link to comment
Share on other sites

νικο δεν ειμαι με κανενος το μερος! Αλλα παντα μπαινουν και σπαμμαρουν αβερατ. Ουτε εγω δεν το κανω αυτο ;) . χαχαχααχα

 

den tou spamara re agorina, apla tou ipa oti den 9a to dei pote (oute kan iparxei interlude) kai aftos stravose, e meta to 9ele

Link to comment
Share on other sites

νικο δεν ειμαι με κανενος το μερος! Αλλα παντα μπαινουν και σπαμμαρουν αβερατ. Ουτε εγω δεν το κανω αυτο ;) . χαχαχααχα

Δεν ήταν spam αυτό, την αλήθεια του πε τα l2dc files δεν μπορεί να τα χει ο κάθε τυχάρπαστος.
Link to comment
Share on other sites

den tou spamara re agorina, apla tou ipa oti den 9a to dei pote (oute kan iparxei interlude) kai aftos stravose, e meta to 9ele

χαχαχαχαχαα αραξε ειρωνια ηταν ;) . ο νικος καταλαβαινει πως του τα λεω ;) . αχαχαχα σε καταλαβαινω. κατι τετοια τραβαω και εγω με τον Anarchy! axaxaxa
Link to comment
Share on other sites

Δεν ήταν spam αυτό, την αλήθεια του πε τα l2dc files δεν μπορεί να τα χει ο κάθε τυχάρπαστος.

Εχουμε καιρο να μιλησουμε μαλλον και ξεχασες την ειρωνια μου ε;; χαχαχαχαχα ;)
Link to comment
Share on other sites

Εχουμε καιρο να μιλησουμε μαλλον και ξεχασες την ειρωνια μου ε;; χαχαχαχαχα ;)

Όχι κατάλαβα ότι το πες ειρωνικά απλά οι περισσότεροι δε το κατάλαβαν άρα έπρεπε να απαντήσω σοβαρά σαν υπεύθυνος gold.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...