Jump to content
  • 0

ΖΗΤΕΙΤΑΙ (GM)


Arjen007

Question

Recommended Posts

  • 0

εγω ξερω πολυ καλα απο ADMIN αν θελεις μπορεις να το διαπιστοσεις κι ολας απ εδω --- > http://l2nikaiacity.tk/ <--- ο σερβερ μου ειναι ολος φτιαγμενος απο εμενα δεν ειχα ουτε ενα Help απλα δεν εχω καλη διαφιμιση και τετοια εποχη ολοι ειναι διακοπες αποτε ο σερβερ μου ειναι λιγο dead προς το παρων  ;3

 

:gtfo:

Στ αλήθεια έτσι; δε ντράπηκες να το πεις;

 

 

:dat:  :gusta: xaxaxa 8eeeee zakeeeeeeee xaxaxaxax

Link to comment
Share on other sites

  • 0

einai ADMIN to paidi re pedia min tou tin lete exei kai server

Θα παρακαλουσα να σταματησει το offtopic το παλικαρι ψαχνει gm και θα το κρινει μονος του ποιος ειναι ο καταλληλος! Παντως απο εδω δεν βρισκεις!!! Σιγουρα για τον πεοντααδασφασδ σερβερ θα θες να φτιαξεις!
Link to comment
Share on other sites

  • 0

ελα ελα ηρεμησε! Με τετοιο ονομα σερβερ δεν γαμησε κανεις! Συγγνωμη που σε πληγωνω!!

 

γιατι εσυ απ το l2 ψαχνεις να γαμισεις? αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχααχχααχχααχαχαχαχαχαχααχχααχαχ

Link to comment
Share on other sites

  • 0

γιατι εσυ απ το l2 ψαχνεις να γαμισεις? αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχααχχααχχααχαχαχαχαχαχααχχααχαχ

IQ ραδικιου! Τι καθομαι και ασχολουμε;;; Ελα τραγικε γελιοποιηθηκες μονος σου! Τεσπα μην χαλαμε αλλο το τοπικ!
Link to comment
Share on other sites

  • 0

IQ ραδικιου! Τι καθομαι και ασχολουμε;;; Ελα τραγικε γελιοποιηθηκες μονος σου! Τεσπα μην χαλαμε αλλο το τοπικ!

 

χαχαχαχαχα ναι εγω γελιοποιηθηκα? για ποιο λογο? εσυ που απλα κανεις Spam Topic χωρις καν να εχεις server? ;O

 

χααχχαχαχα φιλε ειστε τραγικη καθεστε και λετε τα δικα σας επειδη ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ADMIN w0w και? δεν ειπα τι ξερω απο διαστιμοπλιο

 

χαχαχαχα κλα αντε τα λεμε κλαψτε μονη σας α0οχαο00αοχ

Link to comment
Share on other sites

  • 0

χαχαχαχαχα ναι εγω γελιοποιηθηκα? για ποιο λογο? εσυ που απλα κανεις Spam Topic χωρις καν να εχεις server? ;O

 

χααχχαχαχα φιλε ειστε τραγικη καθεστε και λετε τα δικα σας επειδη ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ADMIN w0w και? δεν ειπα τι ξερω απο διαστιμοπλιο

 

χαχαχαχα κλα αντε τα λεμε κλαψτε μονη σας α0οχαο00αοχ

 

Eisai toso kalos ADMIN/ DEV oso kai i or9ografia soy ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

χαχαχαχαχα ναι εγω γελιοποιηθηκα? για ποιο λογο? εσυ που απλα κανεις Spam Topic χωρις καν να εχεις server? ;O

 

χααχχαχαχα φιλε ειστε τραγικη καθεστε και λετε τα δικα σας επειδη ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ADMIN w0w και? δεν ειπα τι ξερω απο διαστιμοπλιο

 

χαχαχαχα κλα αντε τα λεμε κλαψτε μονη σας α0οχαο00αοχ

Τους σερβερ που εχω ανοιξει εγω δεν θα τους ανοιξεις ποτε γελοιε τυπε! Και ολοι εχουν παει τοσο καλα που ο δικος σου ειναι μια τριχα απο τα αρχιδια μου! Και σταματα το σπαμ τωρα γιατι πολυ αερα πηρες!
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Τους σερβερ που εχω ανοιξει εγω δεν θα τους ανοιξεις ποτε γελοιε τυπε! Και ολοι εχουν παει τοσο καλα που ο δικος σου ειναι μια τριχα απο τα αρχιδια μου! Και σταματα το σπαμ τωρα γιατι πολυ αερα πηρες!

 

ela min krazeis ton server tou, kalokeri einai kai oloi einai diakopes, apo septemvri pou 9a epistrepsoun 9a kaei o dedi tou apo to poly online pou 9a exei

Link to comment
Share on other sites

  • 0

ela min krazeis ton server tou, kalokeri einai kai oloi einai diakopes, apo septemvri pou 9a epistrepsoun 9a kaei o dedi tou apo to poly online pou 9a exei

 

 

xlomo :( to septemvrh ksekinane ta sxoleia xaxaxaxaxa

Link to comment
Share on other sites

  • 0

ela min krazeis ton server tou, kalokeri einai kai oloi einai diakopes, apo septemvri pou 9a epistrepsoun 9a kaei o dedi tou apo to poly online pou 9a exei

Αν αυτος εχει dedi εγω θα πεταξω το pc μου στα σκουπιδια!!!!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock