Jump to content
  • 0

Interlude Low Rate Pack??


minass

Question

Καλησπέρα παιδιά, θα θελα να κάνω μια ακόμα ερώτηση. Για όσους έχουν ασχοληθεί με low rate servers, η εμπειρία σας τι λεει? Τι pack να χρησιμοποιήσω? Διαβάζω πολύ καλά λόγια για το aCis pack αλλά και το L2j frozen pack το οποίο διαβάζεται πολύ στο φόρουμ. Όσοι λένε σε low rate servers ότι χρησιμοποιούν l2off files... το εννοούν? Δεν παίζει θέμα νομιμότητας? Και τα l2off που τα βρίσκουν...?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Το l2jfrozen είναι ότι πιο άθλιο κυκλοφορεί κατά τη γνώμη μου. Είναι αρκετά κακογραμμενο και έχει μόνο custom features οπότε για low rate δεν κάνει. Το acis είναι η καλύτερη επιλογή αν ψάχνεις για java project αν και του λείπουν περίπου 50 scripts (ais, quests κλπ). Τώρα αν περιοριστείς  στα βασικά είναι η τέλεια επιλογή.  Αν θέλεις να λειτουργούν τα πάντα χρησιμοποιησε l2off.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας. Εγκατέστησα το aCis pack, γενικά φαίνεται πολύ καλοφτιαγμένο (για free source project πάντα) αλλά νομίζω ότι θα υπάρχει θέμα με τα quests...  :(

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας. Εγκατέστησα το aCis pack, γενικά φαίνεται πολύ καλοφτιαγμένο (για free source project πάντα) αλλά νομίζω ότι θα υπάρχει θέμα με τα quests...  :(

 

Ναι δυστυχώς στο κομμάτι των quests θα έχεις πρόβλημα δεν είναι ακόμα ready αλλά και πάλι είναι καλύτερο από frozen μη το ψάχνεις.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...