Jump to content

[Gr] Για την ιστορία με τα τζάμια.


VeGe

Recommended Posts

Και για άλλη μια φορά ρωτάω δίχως να παίρνω απάντηση.

 

Ποιά αναφορά κάνω στη μάνα, και την οικογένεια του ΝeverMore στα ποστ μου; Και με ποιό τρόπο τους προσβάλω;

Δεν ξερετε τι θέλετε κιόλας, ο ένας θέλει να φάει smite o nevermore, ο άλλος θέλει να κάνω restore το κάρμα σου κι εσύ εξηγήσεις γιατί ήταν προσβλητικό το σχόλιο σου. Επειδή προφανώς δεν είσαι τόσο έξυπνος όσο περίμενα και δεν καταλαβαίνεις ούτε τα απλά υπονοούμενα που εσύ εξέφρασες θα στα αναλύσω το βράδυ που θα ξαναμπώ. Καλή συνέχεια
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερετε τι θέλετε κιόλας, ο ένας θέλει να φάει smite o nevermore, ο άλλος θέλει να κάνω restore το κάρμα σου κι εσύ εξηγήσεις γιατί ήταν προσβλητικό το σχόλιο σου. Επειδή προφανώς δεν είσαι τόσο έξυπνος όσο περίμενα και δεν καταλαβαίνεις ούτε τα απλά υπονοούμενα που εσύ εξέφρασες θα στα αναλύσω το βράδυ που θα ξαναμπώ. Καλή συνέχεια

 

Δεν νομίζω ότι μιλάει κάποιος άλλος εκ μέρους μου. Εδώ είμαι και δεν παίρνω απάντηση σχετικά με τη λογοκρισία που υφίσταμαι.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερετε τι θέλετε κιόλας, ο ένας θέλει να φάει smite o nevermore, ο άλλος θέλει να κάνω restore το κάρμα σου κι εσύ εξηγήσεις γιατί ήταν προσβλητικό το σχόλιο σου. Επειδή προφανώς δεν είσαι τόσο έξυπνος όσο περίμενα και δεν καταλαβαίνεις ούτε τα απλά υπονοούμενα που εσύ εξέφρασες θα στα αναλύσω το βράδυ που θα ξαναμπώ. Καλή συνέχεια

 

Nα το πάρω ως προσβολή το δεν είσαι τόσο έξυπνος και να ζητήσω Dekarma;

 

Περιμένω να μου πεις τι υπονόησα λοιπόν. ΠΕΡΙΜΕΝΩ, ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ.

Link to comment
Share on other sites

O Maxtor έβαλε τον κανόνα κι εγώ τον τηρώ. Και ξαναλέω εγώ, ο Μάξτορας μας έχει πει να είμαστε πιο ελαστικοί, όχι να επιτρέπουμε οικογένειες, παναγίες και ιερά. Αν εσύ ζητάς να τιμωρηθεί ο nevermore που σε είπε μαμούχαλο, είναι σα να ζητάς perma ban στον εαυτό σου. Ξεχνάς πόσες φορές έχεις βρίσει μάνες;

Ποιανού έχω βρίσει τη μάνα ρε μπετόβλακα;
Link to comment
Share on other sites

Πες απλά δε θέλω να ρίξω dekarma στον φίλο μου και κόψε τις μαλακίες, ο VeGe δεν ανέφερε πουθενά ούτε τη μάνα του ούτε την οικογένεια του εσείς το υποθέσατε.

Link to comment
Share on other sites

Πες απλά δε θέλω να ρίξω dekarma στον φίλο μου και κόψε τις μαλακίες, ο VeGe δεν ανέφερε πουθενά ούτε τη μάνα του ούτε την οικογένεια του εσείς το υποθέσατε.

 

Είναι τα παιδικά τραύματα i guess

Link to comment
Share on other sites

Είναι τα παιδικά τραύματα i guess

Πραγματικά δεν καταλαβαίνω, τρως εσύ dekarma και καλά για προσωπική επίθεση και ο άλλος που επί 4 σελίδες με ανεβοκατέβαζε με τόσους χαρακτηρισμούς τον βγάζει και λάδι γιατί εγώ υποτίθεται ότι βρίζω μάνες χαχαχαχαχα
Link to comment
Share on other sites

Θα τρελαθούμε τελείως εδω μέσα. Δηλαδή επειδή ένας τύπος που δεν ξέρει ότι τα ρήματα γράφονται με "ει" θεώρησε ότι το νόημα ενός ποστ μου είναι

"χ" και το βρήκε προσβλητικό πρέπει εγώ να "τιμωρηθώ".

 

Σύμφωνα με τα δικά μου λεγόμενα το νόημα του ποστ είναι "ψ"και δεν έχει σχέση με αυτά που λέει το φίδι.

 

 

Και έρχεσαι εσύ μετά και μου λες ότι δεν ξέρω τι θέλω να πω και πως.

 

ΚΑΙ ΕΡΩΤΩ. Με ποιό τρόπο εσύ μπορείς να γνωρίζεις τι θέλω να πω εγώ, ενώ εγώ ισχυρίζομαι το αντίθετο.

 

Εντελώς φιλικά έχεις πρόβλημα. Δεν πειράζει όμως ότι και να λες για μένα γιατί πολύ άπλα δεν με ενδιαφέρεις.

 

 

Ποιανού έχω βρίσει τη μάνα ρε μπετόβλακα;

 

Lmao Και μετά περιμένω να συνεννοηθώ με τέτοια άτομα.

 

Μάθε να μιλάς όμορφα φίλτατε! Οκ; Άιντε βουτυροπαιδα

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nα το πάρω ως προσβολή το δεν είσαι τόσο έξυπνος και να ζητήσω Dekarma;

 

Περιμένω να μου πεις τι υπονόησα λοιπόν. ΠΕΡΙΜΕΝΩ, ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ.

Μιας και θέλεις να το παίξεις και μάγκας λοιπόν και "δεν κατάλαβες" την εξήγηση μου σε τόσα replies, θα αφήσω το Μάξτορα να λάβει δράση. Και για να μην κλαίγεστε σαν τα γατιά, πρότεινα να έχετε την ίδια αντιμετώπιση, δηλαδή ή smite και οι 2 ή τίποτα και οι 2. Τώρα αυτός είναι το αφεντικό και αποφασίζει, kkthxbb.
Link to comment
Share on other sites

Μιας και θέλεις να το παίξεις και μάγκας λοιπόν και "δεν κατάλαβες" την εξήγηση μου σε τόσα replies, θα αφήσω το Μάξτορα να λάβει δράση. Και για να μην κλαίγεστε σαν τα γατιά, πρότεινα να έχετε την ίδια αντιμετώπιση, δηλαδή ή smite και οι 2 ή τίποτα και οι 2. Τώρα αυτός είναι το αφεντικό και αποφασίζει, kkthxbb.

Ήμουν τόσο σίγουρος ότι εκεί θα το πήγαινες προκειμένου να μην ρίξεις dekarma στον Nevermore ή να κάνεις πάλι fix το karma του VeGe γιατί ο συγκεκριμένος κανόνας είναι παλιός και τα τελευταία 2 χρόνια δεν έχει εφαρμοστεί ποτέ!
Link to comment
Share on other sites

Εντελώς φιλικά έχεις πρόβλημα. Δεν πειράζει όμως ότι και να λες για μένα γιατί πολύ άπλα δεν με ενδιαφέρεις.

 

 

Lmao Και μετά περιμένω να συνεννοηθώ με τέτοια άτομα.

 

Μάθε να μιλάς όμορφα φίλτατε! Οκ; Άιντε βουτυροπαιδα

 

 

 

Όμορφα του μίλησα για τις μαλακίες που λέει. Είναι δικαιολογία για να μη τιμωρηθεί ο άλλος(αφού ανακάλυψε αυτόν τον κανόνα) το ότι έχω βρίσει μάνες; Ποιανού τη μάνα έχω βρίσει το τελευταίο καιρό; Ακόμα και όταν ο Maprex μου έβριζε την οικογένεια στο tech/world news δε του πα τίποτα ούτε για τη μάνα του ούτε για τον πατέρα του ενώ θα μπορούσα.
Link to comment
Share on other sites

Πες απλά δε θέλω να ρίξω dekarma στον φίλο μου και κόψε τις μαλακίες, ο VeGe δεν ανέφερε πουθενά ούτε τη μάνα του ούτε την οικογένεια του εσείς το υποθέσατε.

 

edw egw efaga dekarma epidi ipa gtfo sto english spam, e a gamisoy diladi

Link to comment
Share on other sites

edw egw efaga dekarma epidi ipa gtfo sto english spam, e a -beep-oy diladi

εσύ εδώ και 1 μήνα δεν έχεις κοιμηθεί καθόλου
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...