Jump to content

[REQUEST]ΣΥΝΕΡΓΑΤΗ ΓΙΑ ΑΝΟΙΓΜΑ LINEAGE srv


ScRaB4ever

Recommended Posts

γεια χαρα στην κοινοτητα!!

εχω ενα πολυ καλο δικο μου interlude pack και θελω να ανοιξω τον server!  Υπαρχει καποιος που να διαθετει κανα dedicated ωστε να ανοιξουμε τον server παρεα;;

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα στην κοινοτητα!!

εχω ενα πολυ καλο δικο μου interlude pack και θελω να ανοιξω τον server!  Υπαρχει καποιος που να διαθετει κανα dedicated ωστε να ανοιξουμε τον server παρεα;;

 

otan les poli kalo, enoeis frozen? aCis? me dika sou costum mesa? dld psaxneis kapion oste na ani3eis server free

Link to comment
Share on other sites

το pack ειναι l2j και προοριζετε για high rated, δεν εχει customs (pet armor κλπ)

το gameplay στηριζετε στα adena - goldbars, οσο το δυνατοτερο ισοροποιμενα classes, με δυνατοτητα premium χαρακτηρων (φτηνοτερο banking, hero skills - aura και 5% περισσοτερα chances στο enchant κλπ) αυτοματηκοποιημενο μεσο site (λογαρεις πληρωνεις και εισαι premium)

 

τωρα οσο λες οτι ζηταω καποιον να μου "ανοιξει" τον server...

δεν ζηταω καποιον να βαλει τα λεφτα για το dedicated και αυτο,

ζηταω καποιον που εχει pc να μην το χρησημοποιει και να θελει να κανουμε μια δουλεια παρεα...

Link to comment
Share on other sites

Μαλάκα Μάνο,άσε τον γαμωinterlude και πάμε για εκείνον τον γαμημένο τον καφέ. 8)

 

Εδώ μόνο scammers θα βρεις.

Link to comment
Share on other sites

ρε φιλε αγαπαμε το interlude!!

ειχα βαλει κληση στο facebook για να κανονισουμε και δεν κανονισαμε τπτ....

Link to comment
Share on other sites

ρε φιλε αγαπαμε το interlude!!

ειχα βαλει κληση στο facebook για να κανονισουμε και δεν κανονισαμε τπτ....

Δεν ασχολείτε κανένας με interlude ρε συ,σου είχα πει πως αν θες να φτιάξεις κάτι σοβαρό άνοιξε freya,άσε που πρέπει να ρίξεις τα κέρατά σου για ddos protection ,αν δεν βάλεις τσάμπα κόπος.

 

Όσο για την κλήση,ήμουν από κινητό ρε,όπως και τώρα.

Link to comment
Share on other sites

alla3e to subject se "psaxnw m@l@k@ na plirwsei na anoi3w server"

 

 

 

 

 

 

 

oxi pali dekarma m0unakia,kanoniste

 

Meng λίγο πιο όμορφα.

 

γεια χαρα στην κοινοτητα!!

εχω ενα πολυ καλο δικο μου interlude pack και θελω να ανοιξω τον server!  Υπαρχει καποιος που να διαθετει κανα dedicated ωστε να ανοιξουμε τον server παρεα;;

 

Εεε, οκ βασικά δεν νομίζω κάποιος να φιλοξενήσει το server σου σε dedic "for free". Οπότε χαμένος ο κόπος.

Φιλικά πάντα.

Link to comment
Share on other sites

απο τι στιγμη που καποιος θελεισει συνεργασια μαζι μου, εννοειτε οτι ο server δεν θα ειναι "δικος μου".

 

btw ρωταω αν καποιος εχει ηδη server και εχει χωρο σε αυτον η δεν τον χρησημοποιει...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...