Jump to content

Επίσημο Τοπικ Πανελληνίων 2013


Fanky

Recommended Posts

an uparxei palikaraki pou mporei na vgalei 1700 gia a8ina kai 1650 gia 8essaloniki pliroforiki kalws

alliws 8a arkestite se kamia kavala kamia patra kai meta kati mesologgia kai serres/kriti an kai den 8a sas aresoun autes oi alles

mono i kavala exei kai gamw tis sxoles (viomixaniki pliroforiki)

Link to comment
Share on other sites

Μόνο τόσα πήρε σύνταξη ο πατέρας σου;

ο πατέρας μου θέλει μια 5ετία για σύνταξη

Χάλια Γράμματα

Για το font στα 50ευρα; Όντως.

Θα το σχολίαζα και εγώ τώρα αλλά θα με λέει hater μετά.

Όχι δεν είσαι ρε.

 

Πάνο εγώ λέω πως πρέπει να μου πάρεις ακουστικά τη λες?

.ι.

Γιατί το λες αυτό; Δες τον mg13 τι ωραία που βγάζει λεφτά στην Ελλάδα.

Έτσι. Λεφτά υπάρχουν.

Καλή ερώτηση, θα ήθελα πολύ να δω την απάντηση του.

 

Edit: Αυτή τη στιγμή δεν ειρωνεύομαι.

Θέλε.
Link to comment
Share on other sites

@Fanky θα σου πω το βράδυ είμαι από κινητό τώρα.

@mg13 άντε χέσε μας κι εσύ και τα λεφτά σου topic πανελληνίων είναι παλιοκάγκουρα.

@King ίσως το παρατήρησες αυτό γιατί είσαι σε σχετικό φόρουμ. Το φροντιστήριο που πήγαινα ήταν αν όχι το μεγαλύτερο ένα από τα μεγαλύτερα στη Λάρισα. Στη λίστα με τους επιτυχόντες, ο αριθμός των ατόμων που μπήκαν σε κύκλο πληροφορικής ήταν μονοψήφιος, σε αντίθεση με τον κύκλο οικονομικών και παιδαγωγικών όπου και στους 2 ήταν 3ψήφιο το νούμερο.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να σας συμφιλιώσω, αγκαλίτσα και φιλάκι τώρα.

Ρε μαλάκα σοβαρά δεν έχω κανένα θέμα μαζί του,τώρα το ότι ήθελε να πουλήσει το skype μου έστω και αν το έκανε για πλάκα. Δεν ήξερα ότι θα έπρεπε να πηγαίνω με τα νερά του.

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλάκα σοβαρά δεν έχω κανένα θέμα μαζί του,τώρα το ότι ήθελε να πουλήσει το skype μου έστω και αν το έκανε για πλάκα. Δεν ήξερα ότι θα έπρεπε να πηγαίνω με τα νερά του.

Για πλάκα το έκανε, αν ήθελε όντως να το πουλήσει θα το χε κάνει πίστεψε με. ΤΩΡΑ ΓΙΝΕΤΕ ΦΙΛΟΙ!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ του χρόνου που θα δώσω Πανελληνίες από ΕΠΑΛ σκέφτομαι να πάω φροντιστήριο για τα μαθηματικά γιατί άμα δεν πάω θα γράψω 5.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ του χρόνου που θα δώσω Πανελληνίες από ΕΠΑΛ σκέφτομαι να πάω φροντιστήριο για τα μαθηματικά γιατί άμα δεν πάω θα γράψω 5.

Μην ακούω μαλακίες,μην κάνεις την μαλακία και πληρώσεις. Από ΕΠΑΛ τελείωσα και τα θέματα ήταν γελία. Δυο ώρες διάβασα στο τέλος ενώ δεν ήξερα ούτε τα βασικά και έγραψα 17.

Link to comment
Share on other sites

Μην ακούω μαλακίες,μην κάνεις την μαλακία και πληρώσεις. Από ΕΠΑΛ τελείωσα και τα θέματα ήταν γελία. Δυο ώρες διάβασα στο τέλος ενώ δεν ήξερα ούτε τα βασικά και έγραψα 17.

Τι να σου πω ρε Matthew έχω να διαβάσω μαθηματικά από την 2α Γυμνασίου.Πέφτουν γελοία θέματα?
Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω ρε Matthew έχω να διαβάσω μαθηματικά από την 2α Γυμνασίου.Πέφτουν γελοία θέματα?

Εγώ έδωσα πριν 3 χρόνια και ήταν αρκετά εύκολα. Αυτά που έχουν στο ΕΝΝΙΑΙΟ για 1ο θέμα,εμείς στο ΕΠΑΛ το έχουμε για 4ο,τελευταίο δηλαδή. Δεν πολυέχει σημασία που δεν παρακολουθούσες μιας και κάνεις ορισμένα απ' αυτά και αυτά πολύ περιληπτικά.

 

Απλά αυτόν τον πίνακα που θα κάνετε τους 3 πρώτους μήνες προσπάθησε να κατανοήσεις,είναι τσάμπα μόρια και πολύ απλό,θα το δεις και μόνος σου.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...