Jump to content

Check your feet nation status


Dev

What kind of feet do you have ?  

34 members have voted

  1. 1. What kind of feet do you have ?

    • Egyptian
      8
    • Roman
      7
    • Greek
      19


Recommended Posts

Γενικά δεν είναι Έλληνας, όχι μόνο τα πόδια του.

Είμαι αρκετά 'Ελληνας για να σπάσω στο ξύλο και εσένα φλωρε της δεκάρας και του lol και τον επαναστάτη πρεζακια VeGe. Και όσο για τα παραπάνω σχόλια, θα πω ένα ότι εγώ τουλάχιστον κάνω χιλιαρι σε 4 : 20' που ζητάνε στις αθλητικές δοκιμασίες των στρατιωτικών σχολών μιας και είχα δηλώσει ΣΣΑΣ αλλά την έχασα για λίγα μόρια αλλά έδωσα και πέρασα με επιτυχία στα αθλήματα. Εσυ λολιασμενο καμένο του λολ και εσύ τσιγαροπνιχτη πρεζακια τι μπορείτε να κάνετε ; Ιδού η ερώτηση. Αλλά ας σταματήσω εδώ τη συζήτηση αρκετό χρόνο έχω χάσει με 2 υποκείμενα.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι αρκετά 'Ελληνας για να σπάσω στο ξύλο και εσένα φλωρε της δεκάρας και του lol και τον επαναστάτη πρεζακια VeGe. Και όσο για τα παραπάνω σχόλια, θα πω ένα ότι εγώ τουλάχιστον κάνω χιλιαρι σε 4 : 20' που ζητάνε στις αθλητικές δοκιμασίες των στρατιωτικών σχολών μιας και είχα δηλώσει ΣΣΑΣ αλλά την έχασα για λίγα μόρια αλλά έδωσα και πέρασα με επιτυχία στα αθλήματα. Εσυ λολιασμενο καμένο του λολ και εσύ τσιγαροπνιχτη πρεζακια τι μπορείτε να κάνετε ; Ιδού η ερώτηση. Αλλά ας σταματήσω εδώ τη συζήτηση αρκετό χρόνο έχω χάσει με 2 υποκείμενα.

 

Άντε κάνε γυμναστική, χοντρέ. Σταμάτα να κάθεσαι στο PC.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι αρκετά 'Ελληνας για να σπάσω στο ξύλο και εσένα φλωρε της δεκάρας και του lol και τον επαναστάτη πρεζακια VeGe. Και όσο για τα παραπάνω σχόλια, θα πω ένα ότι εγώ τουλάχιστον κάνω χιλιαρι σε 4 : 20' που ζητάνε στις αθλητικές δοκιμασίες των στρατιωτικών σχολών μιας και είχα δηλώσει ΣΣΑΣ αλλά την έχασα για λίγα μόρια αλλά έδωσα και πέρασα με επιτυχία στα αθλήματα. Εσυ λολιασμενο καμένο του λολ και εσύ τσιγαροπνιχτη πρεζακια τι μπορείτε να κάνετε ; Ιδού η ερώτηση. Αλλά ας σταματήσω εδώ τη συζήτηση αρκετό χρόνο έχω χάσει με 2 υποκείμενα.

otan ta adwsa egw to ekana 3.40...k den mas afisan oute pro8ermansi :o

to 4.20 to vgazei o ka8e karkinopathis

Link to comment
Share on other sites

Είχε πιει μπάφο αλβανικό ο Ελληναράς. Τυχαίο το 4:20 νομίζεις;

Προφανώς πέρα από το ότι κάνεις σχόλια που δεν με αγγίζουν καν, δεν ξέρεις και να διαβάζεις. Είπα ότι ήμουν μέσα στο χρονικό περιθώριο που ζήτησαν όχι ότι το έκανα ακριβώς στο περιθώριο που ζήτησαν. Μάθε να διαβάζεις ελληνικά και μόνο από αυτό σε χαρακτηριζω 'Ελληνα. 'Ασε τα υπόλοιπα μάθε τα ουσιώδη.

Link to comment
Share on other sites

Then Greeks qqing cuz ppl call them retarded..

Υποστηρίζουμε τους 'Ελληνες που αξίζουν υποστήριξης. Οι καφροι πάντα ήταν αρωγοί της ηλιθιοτητας. Από ανέκαθεν μέχρι αρχαιοτάτων χρόνων. Δεν θα το αλλάξουμε εμείς.

Link to comment
Share on other sites

pragmatika exw vare9ei na vlepw tis mlk*es sou .

Ο IceWave απαντάει στο topic και όχι στους βλάκες με τα e-wars. Καταλαβές τώρα γιατί είσαι μπετόβλακας?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...