Jump to content

[Gr]Κακοι Ηρωεσ - Don't Pick Them, Farm Elo Gg


Fortuna

Recommended Posts

το χειροτερο Post Που εχω δει σχετικα για το Lol, φιλε, δεν ξες να παιζεις, παρατα το game και κανε μονο fail shares. μονο αυτο

Link to comment
Share on other sites

το χειροτερο Post Που εχω δει σχετικα για το Lol, φιλε, δεν ξες να παιζεις, παρατα το game και κανε μονο fail shares. μονο αυτο

swraios kai ta les poli swsta
Link to comment
Share on other sites

swraios kai ta les poli swsta

 

Δεν τα 'ξηγώ ωραία;

 

Τα πάντα όλα ρε συ να ουμ'.

Link to comment
Share on other sites

απλα θεωρω οτι τα λες λαθος. η Lux γαμαει και δερνει, σκεψου λιγο το περαδωθε barrier, σου κανει πανω απο 1κ shield. και για τα cooldown, εχει απλα τερμα μεγαλο burst, και μια φορα να τα ριξει ολα o αλλος εχει τελιωσει

και ez, τωρα ειδικα με το blue ez, με hit&run( mystic shot spam) αμα εχεις το gauntlet, κανεις δουλεια, πολυ καλη δουλεια.

Link to comment
Share on other sites

Δεν τα 'ξηγώ ωραία;

 

Τα πάντα όλα ρε συ να ουμ'.

oxi kala ta les..

 

apla dn mporw na mn sxoliazw ton fidempora p grafei salia :d

Link to comment
Share on other sites

απλά παίζει να μην έχεις ιδέα απο lol....

ή μάλλον είσαι πολύ ασχετος feeder με αυτους τους Champions που λες οτι δεν αξίζουν...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν αυτοί που έρχονται κατά καιρούς και μου λένε κάτι πράματα σαν τον από πάνω είναι άπειροι ή αν δεν κατέχουν βασική αίσθηση του χιούμορ ή και τα δύο. Για να χρησιμοποιούν προσβλητικά εκφράσεις όπως "noob" και "feeder", βέβαια, υποθέτω πως είναι και τα 2 μιας και από εμπειρία μπορώ να πω ότι χρησιμοποιούνται κυρίως από άτομα που είναι Gold το πολύ και ανήλικους. 

 

Από τους ήρωες που έχω γράψει άντε λίγοι να αξίζουν και αυτό επειδή έχει αλλάξει αρκετά το game από τότε που έγινε το post.

 

Annie (Σε ορισμένες περιπτώσεις)

Ezreal (Μέχρι να φάει nerf το trinity και ανάλογα το πόσο Nerf θα φάει)

Nami (Ίσως το καλύτερο support αυτή τη στιγμή, λόγω των buff της και των nerf των άλλων support)

Zac (Αν και εξακολουθεί να μη μου αρέσει προσωπικά. Ίσως να αξίζει λίγο σαν top laner)

Lux (αλλά μόνο σε ελάχιστες περιπτώσεις αξίζει σαν pick)

Kassadin (Ναι, δεν τον θεωρούσα κακό όταν έκανα το post, βέβαια. Όποιος διάβασε το post θα κατάλαβε.)

Edited by Fortuna
Link to comment
Share on other sites

Τέλος πάντων, επειδή το σκέφτηκα και κατέληξα πως είναι άσκοπο να σας "εξηγώ" γιατί πιστεύω ότι κάποιοι ήρωες δεν αξίζουν το κλειδώνω. Τουλάχιστον σε επίπεδο solo q, όλοι οι ήρωες είναι καλοί και μπορούν να επηρεάσουν το αποτέλεσμα του game ανάλογα με το πόσο οικείος είναι o champ στο χρήστη του (Με εξαίρεση τη σιχαμερή Lux <3)

 

Προσωπικά, ανέβηκα με Rammus τον οποίο και θεωρώ main και πιο mastered ήρωά μου, αν και οι περισσότεροι τον θεωρούν σκουπιδοήρωα.

 

Ελπίζω να περάσατε όλοι το ίδιο ωραία με εμένα σε αυτές τις 27 σελίδες. Ίσως ανανεώσω το post με τους ήρωες που θεωρώ δυνατούς αυτές τις μέρες. Locked.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...