Jump to content

[Gr]Κακοι Ηρωεσ - Don't Pick Them, Farm Elo Gg


Fortuna

Recommended Posts

Για να βγαλεις ακρη για αρχη  μπορεις να βγαλεις  αυτη την ηλιθια signature που εχεις  για να μην χρειαζεται να κανω scroll down  3 μερες να διαβασω τις 3 λεξεις που γραφεις σε καθε ποστ . Α και το σκυλακι του καναπε με τα 2 ποστ ξυπνησε σημερα το πρωι και ειπε πριν παει σχολειο να κανει τα 2 πρωτα του ποστ η το ειδε στον υπνο του? :x

Τα signatures τα κλείνεις από τα profile settings ή με adblock, έχετε adblock στου χωριού ή; Ζορίστηκες πάλι και βρήκες κάτι να πεις, είσαι τόσο veteran στο silver που το έχουν βάλει και στην ταυτότητα σου σαν στοιχείο.
Link to comment
Share on other sites

Εσυ που ξερεις τι εχω κανει στο L2? :) :) :) :) :)

δεν ξέρω τι έχεις κάνει, γιατί δεν έχεις κάνει τίποτα )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 

:pPpPPppPPpPPpP

Link to comment
Share on other sites

Το "legit player" λέει πολλά.

 

σαν τι?

 

Τα signatures τα κλείνεις από τα profile settings ή με adblock, έχετε adblock στου χωριού ή; Ζορίστηκες πάλι και βρήκες κάτι να πεις, είσαι τόσο veteran στο silver που το έχουν βάλει και στην ταυτότητα σου σαν στοιχείο.

 

 

Εισαι ιδιοφυια στο εχουν πει ? Ποιος ο λογος να κλεισω ολα τα signature επειδη ενας καθυστερημενος εχει βαλει εναν σιδηροδρομο για signature και οχι δεν εχω adblock sto κινητο

Link to comment
Share on other sites

Βασικά δεν σε αδικώ, έχεις καταλάβει και ο ίδιος ότι δεν πρόκειται να φύγεις από το silver οπότε είναι κάτι σαν κορυφή για 'σένα.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ τίποτα.

 

Μάλλον σου στέλνει ένα αισιόδοξο μήνυμα ο Θεός. Οι νιφάδες που πέφτουν και στοιβάζονται στο έδαφος σου λένε πως όταν φτάσεις στον πάτο δεν πέφτεις πιο χαμηλά.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή για να καταλάβω...

 

Προσπαθούνε να μου την πούνε για τον east άτομα που δε φτάσανε καν στο σημείο να είναι παραπάνω ή έστω κοντά στο elo που ήμουν στον west;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...