Jump to content

hahaha Pathetic [GR]


InTheEndॐ

Recommended Posts

Χρήστος Βαγενάς[inTheEnd]
[17/9/2012 8:14:18 μμ] Nikos~KingOfChaos: mporeis na m stileis 10 euro?
[17/9/2012 8:14:22 μμ] Χρήστος Βαγενάς[inTheEnd]: oxi
[17/9/2012 8:14:37 μμ] Nikos~KingOfChaos: tha sta dwsw aurio,gt exw mia douleia
[17/9/2012 8:14:44 μμ] Nikos~KingOfChaos: se ipostiri3a kai me to thema tou zake
[17/9/2012 8:15:00 μμ] Χρήστος Βαγενάς[inTheEnd]: Den dinode etsi ta lefta..
[17/9/2012 8:15:15 μμ] Nikos~KingOfChaos: danika thelw sta exw aurio re agori m
[17/9/2012 8:15:21 μμ] Nikos~KingOfChaos: na peraso gia na ta vgalw aurio
[17/9/2012 8:17:50 μμ] Χρήστος Βαγενάς[inTheEnd]: Oxi. Den dinode etsi lefta to eipa kai ston allon to lew kai se sena
[17/9/2012 8:19:16 μμ] Nikos~KingOfChaos: kalws
[17/9/2012 8:19:23 μμ] Nikos~KingOfChaos: tha se exw alliws ipopsin

 

χ0α0χ0αχ0α0χα0χ0αχαχ0α.

Link to comment
Share on other sites

emena mou fenete tragidia :P

Γαμησετα με εχουν βρει τραπεζα εδω μεσα και αν δεν τους δινω θυμομουν κιολας και "απειλουν" αλλα ας τους :P

Εσυ ασχολησου με το theme,γιατι ανοιγει!!

 

 

`Romeo:

Ο καθενας εχει τα γουστα του εδω μεσα. Δεν μπορω να τα ολοκληρωνο ολα!

Link to comment
Share on other sites

Αστείος, ζητησα 10 ευρω να στα γυρισω αυριο γιατι θελω απο το γαμημενο παυπαλ να κανω μια καταθεση bwin γιατι εκανα βλακεια και το διεγραψα..

 

αυτα, κατσε γελα ζωο που δεν ξερεις τι pc να παρεις και ποσα ατομα μπορει να κρατησει το καθενα και μου το παιζεις developer και πουλας και pack.

Link to comment
Share on other sites

Αστείος, ζητησα 10 ευρω να στα γυρισω αυριο γιατι θελω απο το γαμημενο παυπαλ να κανω μια καταθεση bwin γιατι εκανα βλακεια και το διεγραψα..

 

αυτα, κατσε γελα ζωο που δεν ξερεις τι pc να παρεις και ποσα ατομα μπορει να κρατησει το καθενα και μου το παιζεις developer και πουλας και pack.

Αλλα έμαθα εγω για την παρτι σου,και το τι κανω ειναι δικο μου θεμα. Εγω δεν ανοιγω server,για να τον κλεισω σε 1 μηνα.

π ειναι το αστειο;

σ ζητησε δανεικα λολ

Δανεικα απο αγνωστους? QQied.
Link to comment
Share on other sites

Αλλα έμαθα εγω για την παρτι σου,και το τι κανω ειναι δικο μου θεμα. Εγω δεν ανοιγω server,για να τον κλεισω σε 1 μηνα. Δανεικα απο αγνωστους? QQied.

γιατι δανεικα ζητας παντα απο γνωστους εσυ;
Link to comment
Share on other sites

γιατι δανεικα ζητας παντα απο γνωστους εσυ;

Οκ,Πες μου το Skype σου να σε add,να μου δωσεις κανα 20ρικο γιατι δεν εχω τωρα και οταν το θυμηθω θα στα δωσο.
Link to comment
Share on other sites

Οκ,Πες μου το Skype σου να σε add,να μου δωσεις κανα 20ρικο γιατι δεν εχω τωρα και οταν το θυμηθω θα στα δωσο.

εγω σου ειπα την επομενη μερα οχι οποτε θυμηθω

Αλλα έμαθα εγω για την παρτι σου,και το τι κανω ειναι δικο μου θεμα. Εγω δεν ανοιγω server,για να τον κλεισω σε 1 μηνα. Δανεικα απο αγνωστους? QQied.

1 μηνα ηθελες να κρατησεις εσυ,να παρεις pc με 50 ευρω να αγορασεις μια της πλακας να βγαλεις χρημα και αντε γεια
Link to comment
Share on other sites

εγω σου ειπα την επομενη μερα οχι οποτε θυμηθω1 μηνα ηθελες να κρατησεις εσυ,να παρεις pc με 50 ευρω να αγορασεις μια της πλακας να βγαλεις χρημα και αντε γεια

Πηρα PC,καλο τελικα.

εγω σου ειπα την επομενη μερα οχι οποτε θυμηθω1 μηνα ηθελες να κρατησεις εσυ,να παρεις pc με 50 ευρω να αγορασεις μια της πλακας να βγαλεις χρημα και αντε γεια

εε και εγω εχω μαθει οτι εισαι κλεφτακος τι να κανω δεν γουσταρα να σου δωσο λεφτα και με επριζες και εσυ και ο Fofas συνεχεια.
Link to comment
Share on other sites

Πηρα PC,καλο τελικα.εε και εγω εχω μαθει οτι εισαι κλεφτακος τι να κανω δεν γουσταρα να σου δωσο λεφτα και με επριζες και εσυ και ο Fofas συνεχεια.

κανε βολτες ρε...τραβα πουλα κανα τσαρ  σε κανα παιδακι στον μαφια..

 

τα λεμε οταν ανοιξεις γιατι προκαλεις.

Link to comment
Share on other sites

Θα σου στειλω και το Site & Patch να μπεις. θελω να γελασω λιγο. Να δουμε ποτε θα ανηξεις εσυ και για ποσο ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...