Jump to content

[EN][GR] Pentakill.gr 2nd Tournament END !! With 303 teams!


Recommended Posts

καρπουζοεισπράκτορα πότε θα πας για σοδειά να πάρω την θέση σου; δικαιούμαι και εγώ ποσοστό άμα πάρετε το tournament :-[

Πρέπει να βγούμε 6οι για να πάρει 5€ RP ο καθένας.
Link to comment
Share on other sites

Καμία επίπτωση λολ, το Vertical Sync το κλείνεις από τa video settings του lol ακριβώς πάνω από το frame rate cap είναι ένα κουτάκι.

Για την ακρίβεια το Vertical Sync επηρεάζει σε κάτι?

Link to comment
Share on other sites

Για την ακρίβεια το Vertical Sync επηρεάζει σε κάτι?

Όταν το έχεις κλειστό τα fps σου δεν περιορίζονται στα 60.

 

Δηλαδή στο λολ πχ, είτε έχει 60 fps είτε 1500 είναι το ίδιο, πάλι τα 60 θα χρησιμοποιεί. Τώρα σε περίπτωση που δεν έχεις καλό pc και με ανοιχτό Vertical Sync δεν πιάνεις τα 60 fps που θες αν το κλείσεις και βάλεις το frame rate cap στο benchmark μπορεί να πάει πάνω από 60 και να μην έχεις πρόβλημα με fps drops κλπ, δοκιμάστε το.

Link to comment
Share on other sites

Όταν το έχεις κλειστό τα fps σου δεν περιορίζονται στα 60.

 

Δηλαδή στο λολ πχ, είτε έχει 60 fps είτε 1500 είναι το ίδιο, πάλι τα 60 θα χρησιμοποιεί. Τώρα σε περίπτωση που δεν έχεις καλό pc και με ανοιχτό Vertical Sync δεν πιάνεις τα 60 fps που θες αν το κλείσεις και βάλεις το frame rate cap στο benchmark μπορεί να πάει πάνω από 60 και να μην έχεις πρόβλημα με fps drops κλπ, δοκιμάστε το.

Θα το δοκιμάσω..

Link to comment
Share on other sites

Όταν το έχεις κλειστό τα fps σου δεν περιορίζονται στα 60.

 

Δηλαδή στο λολ πχ, είτε έχει 60 fps είτε 1500 είναι το ίδιο, πάλι τα 60 θα χρησιμοποιεί. Τώρα σε περίπτωση που δεν έχεις καλό pc και με ανοιχτό Vertical Sync δεν πιάνεις τα 60 fps που θες αν το κλείσεις και βάλεις το frame rate cap στο benchmark μπορεί να πάει πάνω από 60 και να μην έχεις πρόβλημα με fps drops κλπ, δοκιμάστε το.

 

Κρίμα που δεν μπορώ να σε κάνω +1 :p

Link to comment
Share on other sites

Δούλεψε;

 

Σε εμένα όχι γιατί δεν το δοκίμασα αφού τα FPS μου είναι σταθερά στα 60 το πολύ να πέσουν στο 50-55 αλλά δούλεψε σε έναν φίλο μου που με το skype ανοιχτό έφτανε τα 30, τώρα είναι κοντά στα 65 xD

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να βγούμε 6οι για να πάρει 5€ RP ο καθένας.

εγώ θα πάρω δηλαδή 15 κιλά καρπούζι ή 250 ml κρασί/ούζο;
Link to comment
Share on other sites

εγώ θα πάρω δηλαδή 15 κιλά καρπούζι ή 250 ml κρασί/ούζο;

Αυτά τα κανονίζεις με τον καρπουζουεισπράκτωρ.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...