Jump to content

[EN][GR] Pentakill.gr 2nd Tournament END !! With 303 teams!


Recommended Posts

Δείτε τι μου έστειλε ο Finito τη μέρα του Αγίου Βαλεντίνου...

 

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m0yxfxC1qh1rpcz8fo1_1280.png

Μα support παιζω αναγκαστικα γιατι δεν βρισκαμε supports, αλλα μονο AD ..
Link to comment
Share on other sites

Οπα... 10 fps? wtf εγώ αν πέσει στα 40 περνάω εγκεφαλικό... -.-

Και Finito 180 ? ο.ο τι pc έχεις άνθρωπέ μου, εμένα το normal είναι 60 και εσύ το 55 το λές σαν να έφαγες 1-2 sec lag :o

Link to comment
Share on other sites

Οπα... 10 fps? wtf εγώ αν πέσει στα 40 περνάω εγκεφαλικό... -.-

Και Finito 180 ? ο.ο τι pc έχεις άνθρωπέ μου, εμένα το normal είναι 60 και εσύ το 55 το λές σαν να έφαγες 1-2 sec lag :o

lol easy

 

http://i.imgur.com/OjUEn.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μα support παιζω αναγκαστικα γιατι δεν βρισκαμε supports, αλλα μονο AD ..

Πιστευω οτι ειτε το να παιζει support κανεις ειναι υποτιμητικο Η επρεπε να ειμαι 1800+ για να supportαρω 1 team ...
Link to comment
Share on other sites

Fake xD

Μπα, ρώτa σνουπι/φινιτο.

 

Απλά έκανα zoom στο μέρος με τη λιγότερη κίνηση + ότι έβαλα Very low settings για να δω το full.

 

Με very high και full screen πάει στην αρχή 500-600+ και very low κανένα 700αρι. Θες full screen ss;

Link to comment
Share on other sites

Kάτι άλλο, εσύ έχεις 60 γιατί έχεις ανοιχτό το Vertical Sync. Για τράβα στα Video Settings, κλείσε το και βάλε και το Frame Rate Cap στο Benchmark και πες μου.

 

Κοίταξε, 1000 δεν θα πιάσεις δεν είσαι Dask αλλά ένα 120-200αρι σίγουρα πιστεύω.

Link to comment
Share on other sites

Κάτι άλλο, δεν καταλαβαίνω γιατί μιλάμε για τα FPS μας και το πόσο κακός είναι ο Φινιτο σε αυτό το topic;

 

 

 

::) :D

Link to comment
Share on other sites

Kάτι άλλο, εσύ έχεις 60 γιατί έχεις ανοιχτό το Vertical Sync. Για τράβα στα Video Settings, κλείσε το και βάλε και το Frame Rate Cap στο Benchmark και πες μου.

 

Κοίταξε, 1000 δεν θα πιάσεις δεν είσαι Dask αλλά ένα 120-200αρι σίγουρα πιστεύω.

 

Ναι αλλά αν βγάλω το Vertical Sync. ποιές θα είναι οι επιπτώσεις στα γραφικά, γιατί δεν ξέρω καν που είναι  :):):):):)

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά αν βγάλω το Vertical Sync. ποιές θα είναι οι επιπτώσεις στα γραφικά, γιατί δεν ξέρω καν που είναι  :):):):):)

Καμία επίπτωση λολ, το Vertical Sync το κλείνεις από τa video settings του lol ακριβώς πάνω από το frame rate cap είναι ένα κουτάκι.
Link to comment
Share on other sites

Καμία επίπτωση λολ, το Vertical Sync το κλείνεις από τa video settings του lol ακριβώς πάνω από το frame rate cap είναι ένα κουτάκι.

 

Θα το έχω στα υπόψιν μου.

Link to comment
Share on other sites

καρπουζοεισπράκτορα πότε θα πας για σοδειά να πάρω την θέση σου; δικαιούμαι και εγώ ποσοστό άμα πάρετε το tournament :-[

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...