Jump to content

The teams of L2MXC / Οι ομαδες του L2MxC, και οι ενδιαφερομενοι εδω.


Maxtor

Recommended Posts

εσύ είσαι άκυρος,αυτό κατάλαβες εσύ;

 

Ακυρος, σχετικος χαρακτηρισμος. Το παραβλεπω γιατι οπως δεν με ξερεις δεν σε ξερω και εγω. Απο την στιγμη που δινει το ονομα του για να βγαλει λεφτα επειδη δεν μπορεί να κανει κατι μονος του επειδη ειτε βαριεται ειτε δεν εχει χρονο, το λεω ξεπουλημα. Σαν τις πουτανες που πουλανε το κορμι τους για να βγαλουν λεφτα, ξεπουλημα..

Link to comment
Share on other sites

Ακυρος, σχετικος χαρακτηρισμος. Το παραβλεπω γιατι οπως δεν με ξερεις δεν σε ξερω και εγω. Απο την στιγμη που δινει το ονομα του για να βγαλει λεφτα επειδη δεν μπορεί να κανει κατι μονος του επειδη ειτε βαριεται ειτε δεν εχει χρονο, το λεω ξεπουλημα. Σαν τις πουτανες που πουλανε το κορμι τους για να βγαλουν λεφτα, ξεπουλημα..

to oti me afto 8a bgali active members sto forum tou pou isos kapio pososto apo aftous kani donate gia vip esi to les 3epoulima?
Link to comment
Share on other sites

to oti me afto 8a bgali active members sto forum tou pou isos kapio pososto apo aftous kani donate gia vip esi to les 3epoulima?

Ποσα καινουρια members θα ερθουν; Αυτοι που θα παιξουν κατα 93.34% ειναι ηδη members του mxc, απο εκει θα το δουν και ολας. Και απο το 6.66% ποσοι θα κανουν donate για vip η donator?
Link to comment
Share on other sites

Kατά τη γνώμη μου καλύτερα να φτιάξει μια λίστα ο maxtor η ένας g.mod με τους σοβαρούς dev όχι άτομα που θα σηκώσουν τα files,έμαθαν να περνάνε ένα java code άντε πάμε για server.

 

Oσοι δεν θέλουν να είναι μέσα στην team απλά τους βγάζει από το list και εάν υπάρξουν κενές θέσεις τότε ναι ας ανοίξει topic να ψάξει για άτομα που εάν συμφωνεί κάποια ομάδα πως χρειάζεται p.x εκείνο το άτομο ας το πάρει δεν γίνετε να φτιαχτούνε random teams.....είναι σαν να πας να παίξεις lol με 5 τυχαία άτομα που δεν ξέρεις τι ξέρει ο άλλος και πάτε και οι 5 για jungle...αυτό δεν γίνετε.....για αυτό πρέπει κάποιος να φτιάξει μια λίστα και να δει τι λείπει.

 

Link to comment
Share on other sites

εάν δεν γίνει κάτι θα βλέπουμε μονο αυτό εδώ...

ok maxtor loipon... egw exw etimo ena high rate server l2j H5, ton exo sxedon oloklhromeno... bebaia ama prosferthoun developers na me boithisoune tha kanw ta codes kalitera.... kai ama ginetai tha balw kiala gia na emploutiso ton server....

loipon o server mou einai o L2 FrozenHell... gia merikous mporei na einai gnostos...

to site mou einai auto edw: http://www.l2frozenhell.com/

sto thema tou server eimai sto stadio pou brisko kai bazw areas san level up, farm kai pvp!

 

Link to comment
Share on other sites

Kατά τη γνώμη μου καλύτερα να φτιάξει μια λίστα ο maxtor η ένας g.mod με τους σοβαρούς dev όχι άτομα που θα σηκώσουν τα files,έμαθαν να περνάνε ένα java code άντε πάμε για server.

 

Oσοι δεν θέλουν να είναι μέσα στην team απλά τους βγάζει από το list και εάν υπάρξουν κενές θέσεις τότε ναι ας ανοίξει topic να ψάξει για άτομα που εάν συμφωνεί κάποια ομάδα πως χρειάζεται p.x εκείνο το άτομο ας το πάρει δεν γίνετε να φτιαχτούνε random teams.....είναι σαν να πας να παίξεις lol με 5 τυχαία άτομα που δεν ξέρεις τι ξέρει ο άλλος και πάτε και οι 5 για jungle...αυτό δεν γίνετε.....για αυτό πρέπει κάποιος να φτιάξει μια λίστα και να δει τι λείπει.

 

Milate tosi wra xoris na diavasete pos milame gia l2off.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elfocrash

Milate tosi wra xoris na diavasete pos milame gia l2off.

kaneis den milaei gia l2off giati kaneis den tha dwsei 300 euro gia extender.

Link to comment
Share on other sites

Milate tosi wra xoris na diavasete pos milame gia l2off.

μιλάμε? μα καλά είσαι σοβαρός? μέχρι στιγμής είδα πως το είδες Leader χαλάρωσε λίγο δεν θα μπεις καν σε team...ούτε ακόμα και για ddos να αρχίσεις να απειλείς απλά άλλαξε topic

Link to comment
Share on other sites

μιλάμε? μα καλά είσαι σοβαρός? μέχρι στιγμής είδα πως το είδες Leader χαλάρωσε λίγο δεν θα μπεις καν σε team...ούτε ακόμα και για ddos να αρχίσεις να απειλείς απλά άλλαξε topic

egw gia l2off diavasa prota,kia secont pios eipe pos esi apofasizis team ? pou to les etc sigoura ,kai pios eipe gia apiles ddos k mlks ? fenete pos esi tn vlepis Impa.. egw exo idi protasi apo tous moderators ,to 8ema einai afto pou exo pi pos 8a gini dn bori na pi o ka8e voskos ade eimai pro ,kai panda gia l2off 3ero egw pos milame.

Link to comment
Share on other sites

Sample:

 

1st Lineage Server :

- url: http://L2mxc.com/Gold

- Have 1 to 4 staffers ONLY. (developer,administrator etc)

- Low rate server based on L2OFF.

- Interlude

 

2nd Lineage Server :

- url: http://l2mxc.com/Dragons

- Have 1 to 4 staffers ONLY. (developer,administrator etc)

- Mid/High rate server based on L2OFF.

- Gracia

 

 

btw tr ida kai ta 2 apo kato l2java .

sorry then

Link to comment
Share on other sites

ΠΟΛΛΟΊ θέλουν να γίνουν GM/Developers/Helpers αλλά ΛΊΓΟΙ έχουν τις γνώσεις. Καλύτερα ο Maxtor πριν διαλέξει το stuff να ενημερωθεί από τα members του MaxCheaters, για αυτόν που θέλει, και φυσικά να τον τεστάρει.

 

Εγώ έχω να προτείνω κάποιους που μπορεί να φανούν πολύ χρήσιμοι για Stuff.

 

Developers

 

No 1. Elfocrash/Elfobitch

No 2. kOzA

No 3. Zake

No 4. Pauler

GM Stuff

 

No 1. Crystalia (το λέω γιατί ξέρει πολλά.. Τουλάχιστον δείτε τα post του και όλα αυτά.)

No 2. Fanky

No 3. InTheEndॐ

No 4. Dev

 

Πάντα μιλάμε για τον Interlude server.

 

Κάπου εδώ μπορώ να μπω κι εγώ με τα χαράς .!

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Link to comment
Share on other sites

ΠΟΛΛΟΊ θέλουν να γίνουν GM/Developers/Helpers αλλά ΛΊΓΟΙ έχουν τις γνώσεις. Καλύτερα ο Maxtor πριν διαλέξει το stuff να ενημερωθεί από τα members του MaxCheaters, για αυτόν που θέλει, και φυσικά να τον τεστάρει.

 

Εγώ έχω να προτείνω κάποιους που μπορεί να φανούν πολύ χρήσιμοι για Stuff.

 

Developers

 

No 1. Elfocrash/Elfobitch

No 2. kOzA

No 3. Zake

No 4. Pauler

GM Stuff

 

No 1. Crystalia (το λέω γιατί ξέρει πολλά.. Τουλάχιστον δείτε τα post του και όλα αυτά.)

No 2. Fanky

No 3. InTheEndॐ

No 4. Dev

 

Πάντα μιλάμε για τον Interlude server.

 

Κάπου εδώ μπορώ να μπω κι εγώ με τα χαράς .!

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Link to comment
Share on other sites

ΠΟΛΛΟΊ θέλουν να γίνουν GM/Developers/Helpers αλλά ΛΊΓΟΙ έχουν τις γνώσεις. Καλύτερα ο Maxtor πριν διαλέξει το stuff να ενημερωθεί από τα members του MaxCheaters, για αυτόν που θέλει, και φυσικά να τον τεστάρει.

 

Εγώ έχω να προτείνω κάποιους που μπορεί να φανούν πολύ χρήσιμοι για Stuff.

 

Developers

 

No 1. Elfocrash/Elfobitch

No 2. kOzA

No 3. Zake

No 4. Pauler

GM Stuff

 

No 1. Crystalia (το λέω γιατί ξέρει πολλά.. Τουλάχιστον δείτε τα post του και όλα αυτά.)

No 2. Fanky

No 3. InTheEndॐ

No 4. Dev

 

Πάντα μιλάμε για τον Interlude server.

 

Κάπου εδώ μπορώ να μπω κι εγώ με τα χαράς .!

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

τρολολολολολο.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...