Jump to content

New GM Shop {H5}


Asuki

Recommended Posts

One of the best Gm shops i have ever seen, thx a lot for your work!

I think that i will need to make tutorial, how to add pictures without client modification :P

+1

Link to comment
Share on other sites

verry nice

this can be addapt and for interlude is posble? :D

 

I think that is possible. He never played in the interlude. But lately I have little time for modifications. I would like to finish the set at the beginning of Aurum. Sorry for english

Link to comment
Share on other sites

Asuki

 

Już nawet wiem skąd podpieprzyłeś pomysł :] Rzecz jasna z moim NPC, bo jakby inaczej.

Nawet nie pokusiłeś się o zmianę układu przycisków, a do cofania stron użyłeś tej samej strzałki co :]

 

Nie masz jaj, żeby zrobić coś swojego tylko podpieprzać pomysły od innych ?

Pytanie retoryczne :]

Link to comment
Share on other sites

Asuki

 

Już nawet wiem skąd podpieprzyłeś pomysł :] Rzecz jasna z moim NPC, bo jakby inaczej.

Nawet nie pokusiłeś się o zmianę układu przycisków, a do cofania stron użyłeś tej samej strzałki co :]

 

Nie masz jaj, żeby zrobić coś swojego tylko podpieprzać pomysły od innych ?

Pytanie retoryczne :]

[PL] Ten gm shop zrobilem w 2h, nie mam czasu sie bawic w wymyslanie nowych strzalek itp, uzylem te co sa dostepne w texturach klienta. Ja tylko zrobilem na szybkacza tlo i logo. Jak bede mial czas to zrobie lepsze textury nawet strzalki. A to ze zaczerpnelem wyglad html z twojego pliku to dlatego ze za nie zaplacilem, jedyne za co mozna bylo zaplacic, reszta to kaszanka. Wiesz dobrze ze dopiero sie ucze w to bawic (edycje textur), wiec to co zrobie na sztukalca (przy okazji sie uczac) to udostepniam za free.

Link to comment
Share on other sites

[PL] Ten gm shop zrobilem w 2h, nie mam czasu sie bawic w wymyslanie nowych strzalek itp, uzylem te co sa dostepne w texturach klienta. Ja tylko zrobilem na szybkacza tlo i logo. Jak bede mial czas to zrobie lepsze textury nawet strzalki. A to ze zaczerpnelem wyglad html z twojego pliku to dlatego ze za nie zaplacilem, jedyne za co mozna bylo zaplacic, reszta to kaszanka. Wiesz dobrze ze dopiero sie ucze w to bawic (edycje textur), wiec to co zrobie na sztukalca (przy okazji sie uczac) to udostepniam za free.

Powiem jedno: odpierdol się od zrzynania z moich plików skoro uważasz, że to taka "kaszana", bo tolerować tego nie będę.

Skoro - jak sam napisałeś, dopiero się uczysz, to zacznij wystawiać opinie gdy się już czegoś nauczysz.

 

BTW: gówno napisałeś sam - pliki html to moje pliki, jedynie ze zmienionymi texturami ! To ja je pisałem, Ty je jedynie edytowałeś. Sądziłeś, że nie poznam własnych plików ?

 

Skończ więc pierdolić. Zerżnąłeś pomysł i nawet moje pliki :]

 

Zrób coś dla mnie: wejdź na google i sprawdź jak wyhodować jaja - wyhoduj choć jedno i zacznij robić własne rzeczy zamiast podpierdalać pomysły i pliki innych :]

 

EDIT:

A, jeszcze jedno - skoro to taka kaszana, to dlaczego wciąż ich używasz ? :E Przecież na screenie widać, że wciąż siedzisz na moich plikach...Żałosny jesteś.

Link to comment
Share on other sites

Powiem jedno: odpierdol się od zrzynania z moich plików skoro uważasz, że to taka "kaszana", bo tolerować tego nie będę.

Skoro - jak sam napisałeś, dopiero się uczysz, to zacznij wystawiać opinie gdy się już czegoś nauczysz.

 

BTW: gówno napisałeś sam - pliki html to moje pliki, jedynie ze zmienionymi texturami ! To ja je pisałem, Ty je jedynie edytowałeś. Sądziłeś, że nie poznam własnych plików ?

 

Skończ więc pierdolić. Zerżnąłeś pomysł i nawet moje pliki :]

 

Zrób coś dla mnie: wejdź na google i sprawdź jak wyhodować jaja - wyhoduj choć jedno i zacznij robić własne rzeczy zamiast podpierdalać pomysły i pliki innych :]

 

EDIT:

A, jeszcze jedno - skoro to taka kaszana, to dlaczego wciąż ich używasz ? :E Przecież na screenie widać, że wciąż siedzisz na moich plikach...Żałosny jesteś.

 

 

[PL] Użyte pliki html niczym się nie różnią od setek innych dostępnych na forum. Więc skąd ci przyszło do głowy że są one tylko i wyłącznie Twoje? Różnica polega na tym że są nowe tektury. Ty zrobiłeś swoje a ja swoje i koniec.

Myślisz że używam Twój serv który sprzedajesz, chyba żarty sobie robisz przecież ten serv to jeden wielki bug. Przestałem ich używać po niecałym tygodniu jak je kupiłem od Ciebie, bo tylko się wkurzałem nic więcej. Nie rozumie jak oceniłeś po screenie że nadal siedzę na twoich plikach? Może Tobie się już ładnie w głowie poprzestawiało i tam gdzie widzisz coś związanego z l2 to uważasz że to wyłącznie Twoje, żal mi Ciebie zejdź na ziemie.

Szkoda mi czasu żeby z Toba pisać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock