Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Θες να πεις ότι άξιζες περισσότερο να πάρεις promo;

μιλησα για τον ευατο μου? νομιζω καταλαβες καλα για τι πραμα μιλησα, αλλες φιλιες εχεις εσυ με τους global αλλες εγω
Link to comment
Share on other sites

Θες να πεις ότι άξιζες περισσότερο να πάρεις promo;

μασούλα καμιά κουράδα να σιώσεις, γτ με το σανό που σε έχουν καλομαθες

Link to comment
Share on other sites

μιλησα για τον ευατο μου? νομιζω καταλαβες καλα για τι πραμα μιλησα, αλλες φιλιες εχεις εσυ με τους global αλλες εγω

BINGO
Link to comment
Share on other sites

μιλησα για τον ευατο μου? νομιζω καταλαβες καλα για τι πραμα μιλησα, αλλες φιλιες εχεις εσυ με τους global αλλες εγω

Πάει στην ίδια σχολή με τον finito, umad;

 

Του έκανε εξυπηρέτηση, τον πήρε στα καρπούζια με ένα ταλιράκι το 2μερο και τον πρότεινε για global.

Link to comment
Share on other sites

BINGO

βασικά δεν εχει φιλίες, απλα είναι το πουτανάκι τους και γαμιέμαι στα γέλια απ το skype όταν ακούω κατορθώματα  :-X :-X :-X :-X ;) >:( :( :o :'( ;D

Link to comment
Share on other sites

Πάει στην ίδια σχολή με τον finito, umad;

 

Του έκανε εξυπηρέτηση, τον πήρε στα καρπούζια με ένα ταλιράκι το 2μερο και τον πρότεινε για global.

Ο φινίτο είναι τει πληροφορικής στη θεσ/νικης και εγώ αει πληροφορικής στα γιάννενα, not even close.
Link to comment
Share on other sites

Ο φινίτο είναι τει πληροφορικής στη θεσ/νικης και εγώ αει πληροφορικής στα γιάννενα, not even close.

EΛΑ, ΕΛΑ.
Link to comment
Share on other sites

Ο φινίτο είναι τει πληροφορικής στη θεσ/νικης και εγώ αει πληροφορικής στα γιάννενα, not even close.

μεταφορικα στο ειπε
Link to comment
Share on other sites

Αρχιτέκτονας έπρεπε να γίνεις με τέτοια δουλειά που έχει γίνει στο πρωκτό του nevermore, σαν τις θερμοπύλες είναι.

Link to comment
Share on other sites

@nicolas επειδή δεν αξίζες να πάρεις προμο δε σημαίνει ότι έχω καλές σχέσεις με τους globals

Link to comment
Share on other sites

Αρχιτέκτονας έπρεπε να γίνεις με τέτοια δουλειά που έχει γίνει στο πρωκτό του nevermore, σαν τις θερμοπύλες είναι.

Respect.
Link to comment
Share on other sites

@nicolas επειδή δεν αξίζες να πάρεις προμο δε σημαίνει ότι έχω καλές σχέσεις με τους globals

Βασικά με τον φινίτο έχεις κάποιες σχέσεις δεν λέμε ότι σε γάμησε κιόλας, δηλαδή και όταν σου σπάμαρα τα τοπικ στον φινιτο έστελνες pm για να με κάνει ban. Και σου έλεγε όχι γιατί με αγαπάει.
Link to comment
Share on other sites

Eimai oso me kaneis papou

mathate oloi vlakes "poso eisai oai poso eisai

 

OUre poustrako trava kane kamia pipa se kana mod

Se pion ekana pipes gia na akousw.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...