Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Είσαι δεν είσαι ότι θες κάνεις μιας και έχεις booter.

 

re malaka dn katalavenw gt toso kakia pano m? vlepis na kano kana ddos twra? ston poutso m to Booter dn asxoloume pleon oute varaw kanenan. teliwse to thema me to Booter

Link to comment
Share on other sites

Αντίθετα έχω το πμ που έστειλα πριν μια εβδομάδα στον μάξτορα που είχα προτείνει εσένα και 2-3 ακόμη για σταφφ, όχι ότι αξίζεις αλλά αν είναι να ψοφήσει το φόρουμ ας ψοφήσει με καλό τρόπο.

Δεν θέλω σταφφ, επίσης δεν νυστάζω και μου αρέσει που μαθαίνω ότι το έχαψες εσύ όπως και 5-6 ακόμα ότι θα ήθελα να μπω mod στο mxc πλέον, σε ένα φόρουμ που μαλώνετε 10 άτομα για μία θέση τη στιγμή που ο μαξτορ έχει βάλει πωλητήριο.

 

Αξιολύπητο, παρ'όλα αυτά με έκανες και γέλασα κι ευχαριστώ γι αυτό.

Link to comment
Share on other sites

re -beep-a dn katalavenw gt toso kakia pano m? vlepis na kano kana ddos twra? ston poutso m to Booter dn asxoloume pleon oute varaw kanenan. teliwse to thema me to Booter

kalos i kakos i malakies pou kanoume mas stabaroune mia zwi
Link to comment
Share on other sites

Και για το πμ που έστειλες στον μάξτορ για την πάρτη μου, θα το έχω υπ'οψιν από εδώ και πέρα, ότι πούστη γνωρίζω σε εσένα θα τον στέλνω για μετατροπή.

Link to comment
Share on other sites

kalos i kakos i -beep-ies pou kanoume mas stabaroune mia zwi

Για αυτό να κόψεις το αλκόολ γιατί αύριο-μεθαύριο θα κάνεις οικογένεια.
Link to comment
Share on other sites

Γίνεσαι ηλίθιος, δεν είπα ότι ΕΣΥ ζήτησες demotion, ούτε είπα ότι εσύ απείλησες ΕΜΕΝΑ με ban. Το έκανες γενικά σε πολλά member και στην είχα πει κιόλας γιατί έκανες πολύ tryhard. Και σταμάτα να κλέβεις ατάκες άλλων, δύο mainstream.

Το απείλησα διαφέρει από το προειδοποίησα. Εξάλλου αυτή ήταν η "δουλειά" μου, με τα privs που είχα μόνο lock,warn,move έκανα.

Δεν θέλω σταφφ, επίσης δεν νυστάζω και μου αρέσει που μαθαίνω ότι το έχαψες εσύ όπως και 5-6 ακόμα ότι θα ήθελα να μπω mod στο mxc πλέον, σε ένα φόρουμ που μαλώνετε 10 άτομα για μία θέση τη στιγμή που ο μαξτορ έχει βάλει πωλητήριο.

 

Αξιολύπητο, παρ'όλα αυτά με έκανες και γέλασα κι ευχαριστώ γι αυτό.

Όταν λες το έχαψα; Δε διάβασα κανένα ποστ πλην αυτό του wrd το οποίο είναι ο λόγος που κάθισα λίγο παραπάνω μέσα.
Link to comment
Share on other sites

Όταν λες "άμα ξαναδώ σπαμ, abuse" και 1002 πίπες που έλεγες "έφυγες μπαν" δεν είναι warn. Είναι ανέβηκα στο καλάμι, έσπασε και έκατσα πάνω.

 

Και για το έχαψες εννοώ ότι πιστεύεις ότι θα ήθελα να μπω mod μιας και με πρότεινες στον μαξτορ.

Link to comment
Share on other sites

μετα απο χρονια ανυπομονω να δω πως θα πανε τα προμος χωρις να ξερω τιποτα. (2007)

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες "άμα ξαναδώ σπαμ, abuse" και 1002 πίπες που έλεγες "έφυγες μπαν" δεν είναι warn. Είναι ανέβηκα στο καλάμι, έσπασε και έκατσα πάνω.

 

Και για το έχαψες εννοώ ότι πιστεύεις ότι θα ήθελα να μπω mod μιας και με πρότεινες στον μαξτορ.

Με τέτοιο τρόπο το είχα πει μόνο σε botάκια που έκαναν 3-4 ποστ στη σειρά μετά από 10 pms στα οποία εξηγούσα ότι απαγορεύεται και στον γερμανό που είχε κάνει δδος για να φάω δεμο (πριν φάω δεμο). Όσο για το "έχαψα", δεν ξέρω καν τι και αν είπες για να το χάψω, απλώς ο μάξτορ μου είχε πει πως φοβάται να με ξαναβάλει στο σταφφ λόγω δδος και του πρότεινα αυτά τα άτομα.
Link to comment
Share on other sites

μετα απο χρονια ανυπομονω να δω πως θα πανε τα προμος χωρις να ξερω τιποτα. (2007)

εσύ γιατί ζήτησες demo;
Link to comment
Share on other sites

Με τέτοιο τρόπο το είχα πει μόνο σε botάκια που έκαναν 3-4 ποστ στη σειρά μετά από 10 pms στα οποία εξηγούσα ότι απαγορεύεται και στον γερμανό που είχε κάνει δδος για να φάω δεμο (πριν φάω δεμο). Όσο για το "έχαψα", δεν ξέρω καν τι και αν είπες για να το χάψω, απλώς ο μάξτορ μου είχε πει πως φοβάται να με ξαναβάλει στο σταφφ λόγω δδος και του πρότεινα αυτά τα άτομα.

Τσουτσούριασα.
Link to comment
Share on other sites

ελλειψη χρονου,νεες παραστασεις

Κώστα τι γίνεται χάθηκες, χρόνια και ζαμάνια. Γιατί έλλειψη χρόνου τι κάνεις, πανεπιστήμιο δουλειά;
Link to comment
Share on other sites

kalos i kakos i -beep-ies pou kanoume mas stabaroune mia zwi

 

Sufmono re mlk kai ena exw na pw oti me kanenan pote dn eixa problima oti egine me ton dask egine twra dn krataw kakia pleon omos gia ton k0za dn 3erete pola pragmata elege ton niko na agorasi to ddos protection mpas kai pari staff.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...